شرکت کره‌ای «کیاموتورز» هم ایران را ترک کرد

12/05/1398 10:22:00 ب.ظ

شرکت کره‌ای «کیاموتورز» به جمع شرکت های رنو فرانسه، سیتروئن فرانسه و برلیانس چین پیوست که پیش از

شرکت کره‌ای «کیاموتورز» به جمع شرکت های رنو فرانسه، سیتروئن فرانسه و برلیانس چین پیوست که پیش از بر طبق گزارش رسانه های ایران، گران شدن محصولات و تاخير در زمان تحويل خودروهاي مشتريان، از...

بر طبق گزارش رسانه های ایران، گران شدن محصولات و تاخير در زمان تحويل خودروهاي مشتريان، از پیامدهایی است که گریبان صنعت خودرو ایران را پس از اعمال تحریم های آمریکا گرفته است. امروز با خروج کیاموتورز کره جنوبی از ایران چالش جدیدی پیش روی این صنعت قرار گرفت. سایپا نیوز، شنبه 3 اوت 2019، گزارش داد، شرکت کیاموتورز کره ‌جنوبی نیز ایران را به دلیل تحریم های آمریکا علیه این کشور، ترک کرد و به همکاری خود با گروه سایپا پایان داد.

بدین ترتیب، تولید خودرو کیاسراتو در سایپا نیز این هفته متوقف خواهد شد و خطوط تولید آن نیز جمع‌آوری می‌شود. بر طبق گزارش رسانه های ایران، اعمال تحریم‌های اقتصادی چه در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما و چه دونالد ترامپ شرایط نامطلوبی را بر صنعت خودرو ایران تحمیل کرد، شرایطی همچون افت تولید، کاهش کیفیت و از همه مهم‌تر افزایش ضرر و زیان ناشی از صعود هزینه‌های تولید که خودروسازی ایران را در تحریم‌های اولیه و ثانویه متاثر از خود کرده است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

تحولات ایران و جهان؛ وکیل دونالد ترامپ: به موکلم در جلسه دادگاه دستبند زده نخواهد شد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران و جهان در روز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۳۱ مارس ۲۰۲۳ را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

قراره ک از فردا سایپا شروع کنه ب ساختن درشکه و گاری ، اسبشم ب ترکمن صحرا سفارش میده بیارن .

تولید سراتو متوقف شدتولید سراتو متوقف شد سایپا اعلام کرد: شرکت کره‌ای کیاموتورز هم بعد از بدعهدی رنو فرانسه، سیتروئن فرانسه و برلیانس چین، به پیروی از تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا، به‌همکاری با ایران و گروه خودروسازی سایپا پایان داد. مثل اینکه آمریکا باز هم منزوی تر شد علی برکت الله... آخی واقعا نگران امریکا هستیم اصلا بیچاره شده بعد از برجام!هیشکی باهاش کار نمیکنه دیگه!! رفته یه گوشه انگشتشو کرده تو دماغ و گریه میکنه!!!!

بعد از ساندرو و برلیانس، تولید سراتو هم متوقف شدبعد از ساندرو و برلیانس، تولید سراتو هم متوقف شد شرکت کره‌ای کیاموتورز هم بعد از رنو فرانسه، سیتروئن فرانسه و برلیانس چین، به دلیل تحریم‌ها به‌همکاری با ایران و گروه خودروسازی سایپا پایان داد. پیش به سوی کوبا! IranianForum IranianForum خاک بر سر حقیراله خامنه‌ای بزدل مفلوک دزد فاسد که پس از چهل ساله دروغ و ادعای خودکفایی دروغین باید خودرو چینی را هم مونتاژ کنند. 💩💩💩

مخالفت اسپانیا و ژاپن با شرکت در ائتلاف دریایی آمریکا در تنگه هرمزاسپانیا و ژاپن با شرکت در ائتلاف دریایی آمریکا در تنگه هرمز مخالفت کردند آلمان نیز در این ائتلاف شرکت نخواهد کرد، اما فرانسه همچنان به بررسی این مسئله ادامه خواهد داد جوجه را اخر پائیز میشمارند.

شرکت ایتالیایی صادرات سلاح به عربستان سعودی و امارت متحده را متوقف کرد

میزان هورمون تستوسترون، مانع قهرمان المپیک برای شرکت در رقابت‌های جهانی شدوکلای خانم سمنیا می‌گویند این دونده «هیپر آندروژنیک» است به این معنی که به‌طور طبیعی دارای هورمون تستوسترون بیش از حد «طبیعی» است. فقط میتونن تو فیلمای پورن هنر نمایی کنن:))

جزئیات استخدام تا اخراج اولین راننده زن شرکت واحد از زبان خودش