شرکت آب و فاضلاب تهران: شایعه‌ها صحت ندارد و کیفیت آب تهران «در حد عالی» است

08/10/1400 10:45:00 ب.ظ

🔺شرکت آب و فاضلاب تهران: شایعه‌ها صحت ندارد و کیفیت آب تهران «در حد عالی» است ▪️شرکت آب و فاضلاب استان تهران گزارش‌های رسانه‌ای در مورد آلودگی آب شرب تهران را شایعه خواند و اعلام کرد کیفیت آب تهران «در حد عالی» است.

سایت خبری رکنا ساعاتی پیشتر در گزارشی از قول یک کارشناس نوشته بود آب شرب تهران به دلیل ورود پساب و مواد شیمیایی خطرناک، مشکلات زیادی دارد. خبرگزاری دولتی ایران، ایرنا روز چهارشنبه هشتم دی در گزارشی اعلام کرد شرکت و آب و فاضلاب استان...

خبرگزاری دولتی ایران، ایرنا روز چهارشنبه هشتم دی در گزارشی اعلام کرد شرکت و آب و فاضلاب استان تهران در این بیانیه گفت: «نتایج کلرسنجی و آزمون‌های میکروبی آب آشامیدنی که توسط وزارت بهداشت در کلان‌شهر تهران انجام شده، حاکی از آن‌ است که مطلوبیت کلر آزاد باقیمانده و مطلوبیت میکروبی در آب آشامیدنی تهران در حد عالی است.»

شرکت و آب و فاضلاب استان تهران تاکیآلودگی آب باید مستند به گزارش‌های رسمی حداقل یکی از نهادها و سازمان‌های مسئول و متولی آب آشامیدنی باشد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کثافتای بی لیاقت ، آب مسموم میدن به مردم اين روزها از هر طرف مملكت بى صاحب و سركوپ شده ما يك كثافتى بالا ميزنه ..

۴۰ فوتی جدید کرونا در کشور / بیشترین فوتی‌ها در اصفهان و تهران۴۰ فوتی و ۲۱۲۸ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۲۱۲۸ *جانباختگان جدید: ۴۰ نفر *مجموع مبتلایان: ۶۱۸۸۸۵۷ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۰۳۰۶۳۲ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۱۴۷۴ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۱۷۹۶۰۰۲۹

ادامه روند کاهش تراز آب در دو دریاچه بسته ایران در سال ۱۴۰۰مدیر آبنگاری و امور جزر و مدی سازمان نقشه‌برداری کشور با اشاره به روند کاهش تراز آب در دریاچه ارومیه و دریای خزر، گفت: در صورتی که این روند کاهشی در دریای خزر ادامه یابد، احتمال خشک شدن خلیج گرگان وجود دارد که در این صورت داستانی همانند دریاچه ارومیه در حوضه خزر رخ خواهد داد.

بازگشت آلودگی هوای تهران- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimبازگشت آلودگی هوای تهران در حال حاضر کیفیت هوای شهر تهران با شاخص ۱۲۶ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار دارد آلودگی_هوا

تهران چقدر در برابر زلزله‌ای مانند بم آمادگی دارد؟تهران چقدر در برابر زلزله‌ای مانند بم آمادگی دارد؟ یک متخصص زلزله: اگر امروز زلزله‌ای مانند آنچه که در بم رخ داد، در تهران رخ دهد، ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که نهایتا ۲۰ درصد آمادگی در برابر زلزله وجود دارد.

به کمترین میزان بستری بیماران کرونایی در تهران رسیده‌ایم/ تا دو ماه آینده سویه غالب در کشور اومیکرون خواهد بودمعاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: در کودکان به طور کلی با افزایش بیماری‌های تنفسی و ویروسی در این فصل از سال مواجه هستیم و بخشی از آنها موسوم به آنفولانزا و بخشی دیگر از آن نیز منتسب به اومیکرون است.

مادورو: به دعوت ابراهیم رئیسی به‌زودی به تهران سفر می‌کنم | DW | 27.12.2021رئیس جمهوری مورد مناقشه ونزوئلا می‌گوید به‌زودی برای ملاقات با رئیسی و امضای توافق‌نامه‌های جدید به تهران می‌رود. ونزوئلا، ایران و پنج کشور دیگر به لحاظ میزان بالای تورم در صدر کشورهای جهان قرار دارند.