شرق

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 68%

📱پاسخ شرق به گزارش خبرگزاری فارس؛ کمی همدلانه؛ ما هم‌سایه هم هستیم خبرگزاری فارس در تاریح ۲۸ خرداد گزارشی را در بخش «شبهه و شایعه» با تیتر« دست و پا زدن شرق برای بسته شدن » منتشر کرد ادامه: روزنامه_شرق شبکه_شرق ایران رسانه خبرگزاری_فارس فارس

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

SharafiMeysam این ها مخالف رای خود را دشمن می بینند و تا نابودی نکنند نمی شینند‌. شما بر راه خود بمان که اگر مثل آنان برخورد کنی با هر استدلالی حتی بقی، همانند آنان نیستید خود آنانید.

بهتر بود تیتر میزدید: سگ زرد برادر شغال است.

همون چیزی رو مینویسید که بقیه مینویسن . مگه کشور ازادی بیانه که حالا فارس گیر داده به شما؟ مگه اصلا میشه چیزی خارج از چیزی که حکومت مدنظرشه نوشت؟ حکومت دیکتاتوری مطلقه اسلامی فاشیستی کمونیستی.

خبرگژاری فارس گه خورد !

مقدمه سازی برای تعطیلی و احتمالا بازداشت برخی است. بیشتر مراقب باشید

بدترین و ضد مردم ترین خبرگزاری با اختلاف مدرک :

اینکه خودمونم از ایرنا اورده بودیم که توجیه نیس

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جنگ در اوکراین؛ حلقه محاصره دونباس با پیشروی نیروهای روسیه در شرق تنگ‌تر می‌شودجنگ در اوکراین؛ حلقه محاصره دونباس با پیشروی نیروهای روسیه در شرق تنگ‌تر می‌شود آخرین تحولات، خبرها و دیدگاه‌های مرتبط با تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در روز پنجشنبه ۲۳ ژوئن ۲۰۲۲ را در این گزارش دنبال کنید🔽 کی‌یف: راکت‌اندازهای آمریکایی هیمارس را دریافت کردیم آخرین تحولات، خبرها و دیدگاه‌های مرتبط با تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در روز پنجشنبه ۲۳ ژوئن ۲۰۲۲ را در این گزارش دنبال کنید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شرق
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

صدها تن بر اثر وقوع زلزله شدید در افغانستان جان باختندبر اثر وقوع زلزله بسیار شدیدی در جنوب شرق افغانستان تاکنون 280 تن جان خود را از دست داده‌اند. - خبرگزاری آناتولی صدها تن بر اثر وقوع زلزله شدید در افغانستان جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زلزله شدید در افغانستان «دست‌کم ۲۸۰ کشته و ۶۰۰ زخمی» بر جای گذاشتزلزله‌ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر صبح چهارشنبه، یکم تیر، بخش‌های وسیعی از جنوب شرق افغانستان و همچنین بخش‌هایی از پاکستان را لرزاند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

وقوع زلزله در افغانستان دست‌کم 280 کشته و 600 زخمی بر جای گذاشتدر پی وقوع زلزله‌ای 6 ریشتری در افغانستان، تنها در ولایت‌های (استان‌های) پکتیکا و خوست در شرق این کشور دست‌کم 280 نفر جان باخته و بیش از 600 تن دیگر زخمی ShabnamBayani 💔😢
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زلزله ۶.۱ ریشتری در افغانستان/ افزایش شمار قربانیان به ۹۵۰ تنزلزله ۶.۱ ریشتری در افغانستان افزایش شمار قربانیان به ۹۵۰ تن خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات مدیریت بحران افغانستان شمار قربانیان زمین لرزه در این کشور را تاکنون ۹۵۰ تن اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »