شرق

11/03/1401 08:04 ب.ظ

بازخوانی عملکرد دولت و رسانه‌های رسمی در جریان فاجعه متروپل_آبادان درطول۱۰روز پس ازریزش ساختمان_متروپل آبادان، کاربران شبکه‌های اجتماعی نسبت به این واقعه حساسیت زیادی نشان دادند و ازسرنوشت حسین_عبدالباقی گرفته تا اعتراضات_مردم واکنش نشان دادند ادامه:

ادامه مطلب:
SharghDaily »

اردوغان و زلنسکی طی تماس تلفنی تحولات اخیر جنگ روسیه- اوکراین را مورد بررسی قرار دادنداردوغان و زلنسکی طی تماس تلفنی تحولات اخیر جنگ روسیه- اوکراین را مورد بررسی قرار دادند. اردوغان در گفت‌وگوی تلفنی با زلنسکی بر اهمیت ایجاد کریدور امن برای صادرات محصولات کشاورزی اوکراین از راه دریایی تاکید کرد.

متروپل آبادان؛ بی‌خبری از ده‌ها کارگر بی‌نام و نشان | DW | 01.06.2022تعداد پیکرهای بیرون کشیده شده از زیر آوار متروپل به ۳۹ نفر رسید. سرنوشت ده‌ها کارگر مفقود و گمنام مشخص نیست. فرماندار آبادان توقف عملیات را تکذیب کرد و سخنگوی دولت از اختصاص ۷۰ میلیارد تومان برای جبران خسارت‌ها خبر داد. ۷۰ میلیارد؟ مگه صدقه می‌خواد بدن؟؟!

شمار قربانیان سیل در برزیل به ۱۰۶ نفر رسیددولت برزیل روز سه‌شنبه اعلام کرد که بر اثر سیلاب در مناطق شمال شرق این کشور دست‌کم ۱۰۶ نفر جان باخته‌اند و ۱۰ نفر نیز همچنان مفقود هستند. بالاخره یه خبر بد از یه کشور غیر ایران گفتین.ببین مرد بودن زیاد سخت نیس یکم تمیرین کنی درست میشین

برگزاری مانور نیروهای اتمی روسیهبرگزاری مانور نیروهای اتمی روسیه وزارت دفاع روسیه امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، نیروهای اتمی روسیه در استان ایوانوو واقع در شمال شرق مسکو در حال انجام رزمایش و مانور هستند. دلتون به روسیه خوش نباشه چون قبل از اینکه روسیه دست به زرادخانه هسته ای ببره نابود می شه . روسیه نشان داد ارتشی قوی و موثر ندارد .

رگبار و رعد و برق در برخی استان‌ها/ خیزش گرد و خاک در شرق کشوررگبار و رعد و برق در برخی استان‌ها رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از وقوع رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در برخی استان‌ها و خیزش گرد و خاک در شرق کشور خبر داد.

ادامه درگیری‌های شدید در شرق اوکراین؛ ورود نیروهای روسیه به حومه شهر سیورودونتسکولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین، در پیام روزانه خود تصرف سیورودونتسک را «هدف مهم نیروهای اشغالگر» توصیف کرد و گفت ارتش اوکراین با تمام قوا در برابر این تهاجم مقاومت می‌کند. 🍆 ای کاش، مسئولین و مقامات کشور ما هم از میان دلقکها انتخاب میشدند و نه از میان بوزینه ها 🙏🏾🥸