شرق

08/02/1401 07:31 ب.ظ

فیلترینگ تلگرام؛سیاستی شکست‌خورده ۴سال ازفیلتر تلگرام میگذرد؛امااین محدودیت تاچه اندازه مانع دسترسی شده؟ پیش ازفیلترینگ۶۰٪ از مردم_ایران از تلگرام استفاده میکردند؛اماآخرین نظرسنجی ایسپا میگوید۴۰٪از ایرانیان همچنان ازآن استفاده میکنند ادامه اسلایدها:

ادامه مطلب:
SharghDaily »

اگه فيلتر نميشد شابد خبلي ها الان تويييتر نبودن که در دوران اسهالات و اسهالطلبان چپول تجزیه طلب پرستوباز ضد ایرانی که به سر و پای مردم شلیک کردن و هنوز زباله هاشون مثل محمد حبیبی دست از سر مردم بر نمیدارن آغاز شد، توله های اکبر کوسه و کفتار در حصر سیّد چیز حسین، خوشبختانه این مستراح رو با گه خوری تازیان و سرکوب ملیگرایی ساختین

شرق

شرقاکثریت افغانها هنوز دخترانشان را به شوهرش میفروشند ودر پاریس مجبوربه حجاب میکنند من تعجب میکنم از چه کار طالبان بدشون میاد اونا زنان رو برای سرشماری جمعیت هم اسم نمیبرند

«ترانس‌نیستریا» کجاست و چرا تحولات آن خبرساز شده است؟نگرانی‌ها دربارۀ گسترش جنگ اوکراین به مولوادی و از سر گرفتن درگیری‌ها با جدایی‌طلبان «ترانس‌نیستریا» در شرق این کشور که تحت حمایت روسیه هستند، بطور قابل توجهی افزایش یافته است. «ترانس‌نیستریا» کجاست و چرا تحولات آن خبرساز شده است؟ چرا یک متن خبری این همه غلط داره؟

جنگ اوکراین؛ دیدار دبیرکل سازمان ملل با پوتین در مسکو: نقض حاکمیت کشورها قابل قبول نیستجنگ در اوکراین در شرایطی وارد شصت و دومین روز خود شده است که روسیه حملات خود را در شرق این کشور تشدید کرده و مقام‌های نظامی غربی گفته‌اند مسکو می‌خواهد با دور زدن مواضع نیروهای اوکراینی شهرهای این ناحیه را به تصرف خود درآورد. Bir numari esek باید بالای امریکا چنین غرور کرد سیاست های ریاکارانه غرب، مایه 'ننگ' است،درمورد ۷دهد'تجاوزوجنایات' رژیم جعلی اسراییل، ویا 'تجاوز' به یمن،و...سکوت می‌کند؟!؟اما درمورد اروپا بلوا میکند،این ریاکاریهای، 'مُضحک' مایه شرم، است.