شرق

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 68%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بیش از ۵۰٪ کم‌درآمدند نگاهی به وضعیت سالمندان از دریچه آمار پیش‌بینی می‌شود تا ۱۴۳۵ بیش از۳۰٪ جمعیت_ایران سالمند شوند دراین گزارش، وضعیت سالمندان در ایران از درآمدکم، استان دارای بیشترین سالمند فقیر تا خودکشی و رهاشدگی آنان بررسی شده ادامه اسلایدها:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 1. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه می‌گوید بیش از ۴۰۰ دیپلمات آن از ۲۸ کشور اخراج شده‌اندمعاون وزیر خارجه روسیه گفته است که بیشترین دیپلمات‌های اخراجی روسیه از کشورهای لهستان، آلمان، اسلواکی، کرواسی، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا بوده‌ است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

میزان غلظت گرد و خاک در هوای اهواز به بیش از 22 برابر حد مجاز رسیدمدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان ایران اعلام کرد که میزان غلظت گرد و خاک در هوای اهواز به بیش از 22 برابر حد مجاز رسیده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کتاب مینیاتوری شارلوت برونته بیش از یک میلیون یورو فروخته شدکتاب مینیاتوری «شارلوت برونته» با نام «کتاب قافیه‌ها» که برای مدتی طولانی از دید عموم پنهان بود، در یک حراجی به قیمت یک میلیون و ۲۵۰ هزار دلار فروخته شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جک دورسی: ایلان ماسک تنها راه‌ حل برون‌رفت توییتر از وضعیت کنونی استجک دورسی، بنیانگذار توییتر در اظهاراتی گفت، اطمینان دارد که هدف ایلان ماسک، مدیر عامل «تسلا» از خرید شرکت توییتر، «گسترش نور آگاهی» است.ایلان ماسک، دوشنبه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جدیدترین پیگیری های رسمی از وضعیت رضا رویگریرییس سازمان سینمایی: *از نزدیک پیگیر مشکلات آقای رضا رویگری هستیم *این مشکلات به زودی مرتفع می‌شود *در کنار این هنرمند پیشکسوت و خانواده‌اش خواهیم بود کنار خانواده اش؟همین خانواده اش گذاشتن اونجا خانواده اش را رها کرد با یک زن جوان ازدواج کرد. بفرمایید خانواده اش چه وظیفه ای در قبالش دارند؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اوکراین: شمار سربازان کشته شده روسیه به بیش از 22 هزار نفر رسیدستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد تعداد سربازان کشته شده روسیه در جنگ به 22 هزار و 100 نفر افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »