شرط جدید برای دریافت کارت پایان خدمت سربازی

28/11/2019 12:49:00 ب.ظ

سردار کمالی: از سال ۱۴۰۱ کارت پایان خدمت بدون داشتن حداقل یک مهارت صادر نخواهد شد

سردار کمالی: از سال ۱۴۰۱ کارت پایان خدمت بدون داشتن حداقل یک مهارت صادر نخواهد شد

سخنگوی قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح اعلام کرد که از سال ۱۴۰۱ صدور کارت پایان خدمت بدون داشتن حداقل یک مهارت برای سربازان انجام نخواهد شد.

کمالی با بیان اینکه در جریان این بازدید سربازان امدادگر گواهی مهارت خود را دریافت کردند، گفت: علاوه بر آن به طور کلی آموزش امور امدادی به سربازان از جمله مواردی است که جمعیت هلال احمر مسئولیت آن را بر عهده گرفته و بنا داریم تا سال ۱۴۰۰ تمام سربازان این مهارت را آموخته باشند.

کمالی همچنین با بیان اینکه طبق چشم‌اندازهای قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح، تا سال ۱۴۰۰ باید مهارت‌آموزی به تمام سربازان انجام شود، افزود: طبق چشم‌اندازهای ما تا این سال هر سرباز که از نیروهای مسلح خارج می‌شود باید حداقل یک مهارت و گواهی‌نامه مهارتی داشته باشد. در همین راستا نیز روز گذشته فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان اعلام کرد که از سال ۱۴۰۱ صدور کارت پایان خدمت بدون داشتن مهارت ممنوع می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

بمیر بابا ... ۱۷ ماه صبح رفتم پادگان تا ظهر وقت تلف کردم اومدم خونه ... بیکار و بی درآمد ... مرتیکه احمق سردار های سپاه هم هیچ فنی بلد نیستن اونوقت میخواهی به سربازا چیزی یاد بدی؟ مطمئن باش تا اونوقت نمیمونید . اونوقت شما یا لبنان ھستی یا روسیە یا زندان دیگه‌کشتن‌که‌مهارت نمیخواد وقتی بی خبر از اوضاع پادگان های کشورت باشی ،

رقص هم جزو مهارتها حساب میشه 😅 کسشعر میگه یک مهارت اضافه میکنن به نام نگهبانی تیک میزنن کارت رو صادر میکنن فکر کن یکی به خاطر اینکه مهارتی بلد نیست تا اخر عمرش سرباز بمونه شما ۹۸ رو تا اخر نمیبینید برای سالهای بعد برنامه نریزید تا آن زمان پناهنده روسیه یا سوریه خواهید بود، این جمله من فقط یادتان بماند .

'اشرار'، اسم رمز جدید نظام برای معترضان خیابانیدر فضای پس از اعتراضات آبان ماه، کلیدواژه جدید 'اشرار' برای اشاره به گروهی از معترضان خیابانی به کار رفته که خاستگاه آنها طبقات محروم اقتصادی است. رواج این کلیدواژه، فراتر از یک 'بازی کلامی' است و کاربرد عملی آن، توجیه روانی سطح بی سابقه برخورد حکومت با اعتراضات بوده. it's best you don't talk about Iran as all that comes out of your articles are fakenews in favor of the mullahs against the ppl We, the ppl of Iran, dedicate this song to you, ayatollahbbc : درکشورهای اروپایی به کسانی که بانک و پمپ بنزین آتش می‌زنند چه می گویند؟؟؟! تعریف شما از مردم چیه؟

رد صلاحیت نامزدها در انتخابات مجلس اول؛ نخستین فیلترها برای نامزدها

سمپوزیوم برلین برای 'کمک به زندانیان عقیدتی در ایران' | DW | 26.11.2019'جامعه بین‌المللی حقوق بشر' آلمان سمپوزیومی در باره وضعیت زندانیان عقیدتی ایرانی پیش و پس از اعتراضات اخیر برگزار کرد. در این نشست شمار قابل توجهی از سیاستمداران و مدافعان حقوق بشر و نیز یک 'پرستو' شرکت داشتند. چه دردی رو از ما دوا میکنه!!

چاووش‌اوغلو: هیچ کالایی (اس-400) برای نگهداری در جعبه خریده نمی‌شودچاووش‌اوغلو: هیچ کالایی (اس-400) برای نگهداری در جعبه خریده نمی‌شود. ما به آن نیاز داریم

قرار «بازداشت موقت» برای سها مرتضایی دانشجوی محروم از تحصیل صادر شدگزارش‌ها حاکی است که برای سها مرتضایی دانشجوی ستاره دار دانشگاه تهران، قرار بازداشت موقت صادر شده است. مصطفی نیلی، وکیل سها مرتضایی روز چهارشنبه ۶ آذرماه در صفحه توئیتر خود نوشت که «دیروز برای پیگیر

ادامه درگیری‌ها در لبنان، فراخوان برای اعتصاب سه روزه | DW | 26.11.2019برای دومین شب متوالی طرفداران گروه‌های اصلی شیعی در لبنان به معترضان ضددولتی در این کشور حمله کردند. با ادامه اعتراض‌ها و اوضاع نابه‌سامان اقتصادی در لبنان، برخی نهادهای اقتصادی خواستار اعتصابی سه روزه‌ شده‌اند. اونام هارشدن پول ندارن😅 PahlaviReza الان وقتشه دوباره ایران تظاهرات بشه چون نیروهاشون اونجان. همینطور در عراق مردم دوباره بریزن سفارتهای ایران رو آتیش بزنن. نباید بهشون امان داد تا از پا در بیان. باید براشون هزینه تراشی و خستشون کرد. اونوقت میشه زیر یک خمشون رو گرفت! الان ری استارت میتونه خوب عمل کنه.

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بازدید روز گذشته فرمانده قرارگاه مرکزی سربازان و نمایندگان شماری از دستگاه‌ها و نهادهای عضو قرارگاه از مرکز آموزش شهید جوادنیا در قزوین اظهار کرد:‌ در جریان این بازدید از شیوه آموزش در محیط کار واقعی که به شیوه استاد شاگردی معروف است رونمایی شد.۴۰ سال 'ادبیات حذف': از طاغوتی و لیبرال تا فتنه‌گر و برانداز او مثلا در ۲۱ فروردین ۷۰ بر اهمیت فعالیت نیروی انتظامی در"مناطق مرزی و به ویژه مناطقی که اشرار اخلال می کنند" تاکید کرد، در ۲۱ تیر ۷۸ اقدامات ناجا"در جاده‌ها، در مرزها و در برخورد با اشرار" را ستود، در سخنرانی ۶ اسفند ۸۱ خود در زاهدان از"برخورد مقتدرانه‌ نیروهای‌ نظامی‌ و انتظامی‌ با اشرار و قاچاقچیان‌" سخن گفت، و در ۲۶ شهریور ۹۶ به حمایت از عملکرد ناجا در"حفظ مرزها.نخستین مجلس شورا پس از انقلاب ۱۳۵۷ حدود ۱۳ ماه پس از انقلاب بهمن ۵۷ برگزار شد.ایران سمپوزیوم برلین برای"کمک به زندانیان عقیدتی در ایران" "جامعه بین‌المللی حقوق بشر" آلمان سمپوزیومی در باره وضعیت زندانیان عقیدتی ایرانی پیش و پس از اعتراضات اخیر برگزار کرد.

در این شیوه سربازان در محیطی واقعی و شبیه به کارگاه و در حضور اساتید فن، مهارت‌های ویژه را فرا خواهند گرفت. کمالی با بیان اینکه در جریان این بازدید سربازان امدادگر گواهی مهارت خود را دریافت کردند، گفت: علاوه بر آن به طور کلی آموزش امور امدادی به سربازان از جمله مواردی است که جمعیت هلال احمر مسئولیت آن را بر عهده گرفته و بنا داریم تا سال ۱۴۰۰ تمام سربازان این مهارت را آموخته باشند.. کمالی همچنین با بیان اینکه طبق چشم‌اندازهای قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح، تا سال ۱۴۰۰ باید مهارت‌آموزی به تمام سربازان انجام شود، افزود: طبق چشم‌اندازهای ما تا این سال هر سرباز که از نیروهای مسلح خارج می‌شود باید حداقل یک مهارت و گواهی‌نامه مهارتی داشته باشد. مکانیزم تعریف‌شده در این دوره از انتخابات آن بود که بررسی سوابق و صلاحیت نامزدها در هیات اجرایی ستاد انتخابات هر حوزه انجام شود و نتایج هر بررسی به‌طور رسمی از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع برسد. در همین راستا نیز روز گذشته فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان اعلام کرد که از سال ۱۴۰۱ صدور کارت پایان خدمت بدون داشتن مهارت ممنوع می‌شود. با وجود این، رهبر در مواردی بسیار استثنایی هم، افرادی از قبیل خلافکاران شهری را"اشرار" توصیف کرده بود. سخنگوی قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح با اشاره به فعالیت سامانه سرباز ماهر اظهار کرد: افراد دارای مهارت پیش از انجام خدمت سربازی می‌توانند با مراجعه به این سامانه و مشاهده لیست مهارت‌ها و فنون مورد نیاز نیروهای مسلح و کشور که بالغ بر ۵۰۰ مورد در تمام رشته‌ها است، مهارتی را فرا گرفته و در طول خدمت نیز در همین راستا به کار گرفته شده و یا آن را تکمیل کنند. برنامه در چهار پنل اجرا شد.

از این رو توصیه ما به جوانان این است که اگر هنوز به سربازی اعزام نشده‌اند مهارت‌آموزی را جدی گرفته و یا اگر در حال گذراندن خدمت هستند، حتما حداقل یک مهارت را در خود تقویت کنند. از سوی دیگر در ادبیات آیت الله خامنه ای در سال های اخیر، در بسیاری موارد برای یاد کردن از معترضان خیابانی از توصیفاتی عام همچون"اغتشاشگر" یا"آشوبگر" استفاده شده که کاربرد آنها، ارتباط معنی داری با گروه یا طبقه اجتماعی معترضان نداشته است.» روزنامه کیهان، ۱اسفند۱۳۵۸ هم قطعنامه مربوط به مجلس شورا، مصوب کنگره انقلاب اسلامی درباره شرایط نمایندگی مجلس را منتشر کرد: ۱. انتهای پیام .