شرایط کرونایی درکشور رو به وخامت است/ اخذ تمهیدات ویژه‌تر برای برگزاری انتخابات در دوران کرونا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

رئیس شورای شهر تهران: شرایط کرونایی در کشور رو به وخامت است بنظر می‌رسد که اردیبهشت ماه شاهد حفظ وضعیت قرمز دربسیاری از نقاط کشور خواهیم بود دراین شرایط هم برنامه‌ریزی کرده‌ایم ۴ انتخابات را همزمان اجرا کنیم که می‌تواند پیک چهارم را به پیک پنجم تبدیل کند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی در دویست و هشتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شرایط کرونایی در کشور به سرعت رو به وخامت است و شرایط بستری‌ها نسبت به پیک سال گذشته افزایش بیشتری داشته است.

وی افزود: تا جایی که من پیگیری کردم دو مشکل در این زمینه وجود دارد. یکی از مشکلات تعداد صندوق‌ها است و ظاهرا تنها قصد افزایش ۱۵ درصدی صندوق‌ها را دارند و باید بتوانیم حداقل در تهران صندوق‌ها را حداقل به دو برابر افزایش دهیم البته نیاز به نیرو و فعالیت جدی دارد. وی ادامه داد: وقتی می‌خواهیم این چهار انتخابات را برگزار کنیم و با توجه به تعداد کاندیداها به ویژه کاندیدهای شوراها اگر تنها دو جلسه انتخاباتی در یک هفته برگزار کنند، شاهد برگزاری ده هزار جلسه خواهیم بود و بیشتر هم هست که به کانون ویژه کرونا تبدیل و باید تمهیدات ویژه‌تری برای این مساله در نظر گرفته شود.

هاشمی تاکید کرد: باید از تجربه موفق انتخابات الکترونیکی شورایاران در برگزاری انتخابات پیش رو استفاده شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اینا رو به اون رهبر بیرحم بگو که واکسن رو برای ملت ممنوع کرد هر چند او دغدغه گرسنگی مردم را ندارد چه برسد به واکسن

پشت پرده ریزش بورس چیست؟ عامل وضعیت کنونی بورس مافیای وابسته به ولایت فقیه هستند که ثروت و قدرت زیادی دارند و به هیچ کجا هم جوابگو نیستند (از دلالی خودرو و مسکن و ارز بگیر تا قاچاق مواد مخدر و ...). هدفشون ایجاد نارضایتی عموم و روی کار اوردن شخص دست نشانده خودشان است. سعیدمحمد

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرتاب فضاپیمای شرکت «اسپیس اکس» به دلیل شرایط نامساعد جوی به تأخیر افتاد🔺پرتاب فضاپیمای شرکت «اسپیس اکس» به دلیل شرایط نامساعد جوی به تأخیر افتاد ▪️به گزارش آسوشیتدپرس، مدیران این شرکت می‌گویند که عملیات «کرو-۲» به دلیل وزش بادهای سهمگین در سواحل منطقه به روز جمعه موکول شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فقط به قصد خدمت به نظام آمده‌ام/منتظر سخت‌ترین شرایط کرونایی باشید / مردم به خدا توکل کنندوزیر بهداشت ضمن قدردانی از حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی از عملکرد نظام سلامت کشور، گفت: البرز در روزهای آینده دچار خیز تند شیوع کرونا خواهد بود و در این شرایط سخت، اولین شرط، تحمل و صبوری مردم، توکل به خدا و دعا در سحرهای ماه رمضان است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازخوانی شرایط حاکم بر مذاکرات وین و الزامات پیش روگزاره‌های قابل توجهی در خصوص شرایط سیاسی حاکم بر مذاکرات وین وجود دارد که بازخوانی آن می‌تواند در دستیابی به تحلیلی واقعی‌تر از آینده مذاکرات و شباهت‌ها و تفاوت‌های آن با مذاکرات قبلی که منجر به توافق‌نامه برجام شد کمک شایان توجهی کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واكنش‌ رسمى ايران به حملات متقابل اسرائيل؛ نقدی تهدید به پاسخ به «شرارت» کرددر اولین واکنش به حمله موشکی ناکام به تاسیسات اتمی دیمونای اسرائیل، و اقدام متقابل اسرائيل در حمله به اهداف ایرانی در سوریه، محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران ادعا کرد که اسرائیل تلاش کرده حوادثی را که دیروز اتفاق افتاد لاپوشانی کند. تو دفتر خود نقدی که جاسوس بود و از دفتر خودشم خبر نداشت 🤭🤣 لااقل یه الدنگ دیگه میدا میکردن برای زر مفت زدن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندانورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندان: *فوراً بررسی خواهیم کرد *در صورت مشاهده تخلف٬ افراد خاطی احتمالی علاوه بر برخورد٬ به مراجع ذیصلاح معرفی خواهند شد *دستور دادم اسامی دریافت‌کنندگان در سایت شفاف بارگزاری شود خیلی خنده دار بود افراد خاطر احتمالی. اون احتمالی رو خوب اومدی. داره علاجش میکنه🤣😂🤣😂 یعنی چکار می‌کنن ، واکسن رو از تنشون درمیارن؟ قیافه شهردار چقدر منو یاد کیک تولد بهشت زهرا میندازه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »