شخصیت روحانی «وقت صبح» واقع‌گراتر از نقش‌های مشابه است/ دنبال سلبریتی‌ها نبودیم

11/06/1398 11:38:00 ق.ظ

کارگردان سریال مطرح کرد: شخصیت روحانی «وقت صبح» واقع‌گراتر از نقش‌های مشابه است/ دنبال سلبریتی‌ها نبودیم

جواد میرزا آقازاده با بیان اینکه از بازیگرانی در «وقت صبح» دعوت کرده که نه سلبریتی که چهره‌هایی با بازی باورپذیر باشند، گفت: سعی کردیم شخصیت روحانی این مجموعه را همانطوری نشان دهیم که در جامعه حضور دارد. جواد میرزا آقازاده کارگردان مینی سریال «وقت صبح» در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با...

جواد میرزا آقازاده کارگردان مینی سریال «وقت صبح» در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با حساسیت‌هایی که نسبت به ساخت سریال‌های مناسبتی در تلویزیون وجود دارد، توضیح داد: فیلمسازی سختی‌های خاص خود را دارد و وقتی سراغ موضوع‌های ویژه و موقعیت خاص‌تری بروید، حساسیت آن دوچندان می‌شود.

میرزا آقازاده با اشاره به تلاشی که برای ساخت فضایی معنوی در اثر کرده‌اند، گفت: سعی کردیم سریال را واقعی و دور از اغراق نشان دهیم که حساسیتی ایجاد نکند و به دام شعارزدگی نیفتد. این کارگردان تلویزیون با اشاره به تلاش برای واقعی‌تر کردن کاراکترها و نزدیکی به نمود بیرونی‌شان برای باورپذیرتر شدن شخصیت‌هایی مانند روحانی سریال، گفت: علاوه بر این، ایجاد درامی که لازمه فیلمنامه است، از جمله سختی‌هایی بود که با آن مواجه بودیم.

آقازاده خاطرنشان کرد: روی خط واقع‌گرایی راه رفتن، برای حفظ ابعاد معنوی اثر و ایجاد درام، از پیچیدگی‌های تولید مجموعه «وقت صبح» بود. او اظهار داشت: شخصیت‌های روحانی پیش از این در سریال‌های دیگری هم نشان داده شده بودند، ما قصد داشتیم نسبت به سریال‌های دیگر دینی، متفاوت عمل کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مردم باید باور کنند که با این ارتش مملکت هیچ وقت مورد هجوم قرار نمی‌گیردآیت الله صدیقی با بیان اینکه سپاهیان اسلام باید تامین کننده امنیت باشند، گفت: مردم باید باور کنند که با این ارتش مملکت هیچ وقت مورد هجوم قرار نخواهند گرفت.

باید معلوم شود که آل سعود چگونه تروریست‌ها را حمایت می‌کندرئیس قوه قضاییه: چهره حامیان ترور باید برای دنیا برملا شود و معلوم شود که این‌ها در حمایت از حقوق انسان و بشر و ضدیت با ترور دروغ می‌گویند

باید چهره کسانی که حامی ترور هستند برملا شودرئیس قوه قضائیه تاکید کرد: باید معلوم شود که آل سعود با پول‌های خود چگونه تروریست‌ها را حمایت می‌کند. غربی‌ها که امروز مدعی دفاع از حقوق انسان هستند و داعیه مبارزه با تروریسم دارند، چگونه کشور خود را به پایگاه تروریست‌ها تبدیل کرده‌اند و دفترشان کنار کاخ سفید است.

پرزیدنت ترامپ: ایرانی‌ها می‌خواستند یک موشک بزرگ هوا کنند که خیلی خوب عمل نکرد🔺پرزیدنت ترامپ: ایرانی‌ها می‌خواستند یک موشک بزرگ هوا کنند که خیلی خوب عمل نکرد ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده، با اشاره به ناکامی دوباره ایران برای پرتاب ماهواره به مدار زمین، گفت ایرانی‌ها می‌خواستند از یک موشک بزرگ استفاده کنند که موفقیت آمیز نبود.

نماینده آمریکا: صلح در افغانستان زمانی حاصل خواهد شد که همه طرف‌ها خواهان آن باشند🔺نماینده آمریکا: صلح در افغانستان زمانی حاصل خواهد شد که همه طرف‌ها خواهان آن باشند ⚡️نماینده ویژه آمریکا در مذاکرات صلح افغانستان در پیامی در توئیتر، ضمن محکوم کردن حمله طالبان به قندوز، تاکید کرد صلح زمانی حاصل می شود که همه طرف‌ها خواهان آن باشند.

خرید ملک در زعفرانیه و بنز برای عمار صالحی/ آقازاده‌هایی که با پول مردم سهامدار می‌شوندسومین جلسه دادگاه گروه جهانبانی در پرونده بانک سرمایه صبح امروز (شنبه) ۹ شهریورماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.