شخصا با اجرای بن کارتی شدن نان موافق نیستم / نباید با چنین پیشنهادهایی عزت مردم کم در آمد دچار مشکل شود

25/10/1400 08:56:00 ق.ظ

نماینده مردم زنجان در گفت وگو با #ایلنا : شخصا با اجرای بن کارتی شدن نان موافق نیستم / نباید با چنین پیشنهادهایی عزت مردم کم در آمد دچار مشکل شود

ایلنا, توزیع نان /اقشار کم در آمد /عزت نفس/متاثر /ناراضیتوزیع کارت نان(

نماینده مردم زنجان در گفت وگو با ایلنا : شخصا با اجرای بن کارتی شدن نان موافق نیستم / نباید با چنین پیشنهادهایی عزت مردم کم در آمد دچار مشکل شود

نماینده مردم زنجان در مجلس ، با اشاره به ارائه لایحه‌ای با عنوان بن کارتی شدن نان به نفع مصرف کنندگان از سوی سازمان برنامه و بودجه به مجلس ،گفت: شخصا با اجرای این نوع طرح‌ها موافق نیستم زیرا نباید با چنین پیشنهادهایی عزت مردم کم در آمد و اقشار آسیب‌پذیر دچار مشکل شود..

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با بیان اینکه  ما نگران رضایتمندی مردم در خروجی اجرای این طرح و توانمندی دولت در اجرا هستیم.  ادامه داد: توانمندی دولت در اجرای صحیح و بدون مشکل از دغدغه های نمایندگان برای اجرای این طرح  در کشور است .وی با اشاره به ضرورت پرهیز از  آسیب‌ رساندن  بیشتر به اقشار کم درآمد و در نظر گرفتن تبعات اجتماعی اجرای چنین طرح‌هایی،تصریح کرد: در شرایط اقتصادی امروز نباید موضوعات این چنینی  باعث دغدغه مردم شود، همچنین در نحوه اجرای این طرح باید تبعات اجتماعی  آن را  با  توجه به منزلت افراد در نظر داشت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

آغاز هفته یازدهم اعتراضات در ایران؛ گزارش‌ها از اعتصاب کارکنان ذوب آهن اصفهان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز شنبه پنجم آذر (۲۶ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

حربه جدید بازی باکلمات لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند. تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_پس_از_۱۰_سال_بلاتکلیفی

بنت در تماس با پوتین بر اهمیت برخورد جدی با پیشرفت هسته‌ای ایران تاکید کردنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه، بر اهمیت «برخورد جدی» با پیشرفت‌های حاصله در برنامه هسته‌ای‌ ایران تاکید کـ...ـمادر تو و پوتین و ایتلاف عرب و سنتکام و بنت.

مایک پمپئو: توافق با ایران، آمریکا و متحدانش در منطقه را در معرض خطر قرار می‌دهدوزیر خارجه پیشین ایالات متحده آمریکا، روز پنج‌شنبه ٢٣ دی‌ماه در مصاحبه با شبکه خبری فاکس‌نیوز به تهدیدهای اخیر جمهوری اسلامی علیه وی و دیگر مقامات دولت دونالد ترامپ واکنش نشان داد. مایک پمپئو در ابتدای اظهارات خود گفت، در حالی که شبه‌نظامیان مورد حمایت حکومت ایران روز پنج‌شنبه به سفارت آمریکا... دمت گرم بزن خایه منی هم بگا دلقک مسغره توبه فکر خودت باش نزدیک تر ما نیز تورا به جانشینان حاج قاسم سفارش میکنیم😎

اعتیاد؛ مشکلی دیگر که مردم افغانستان با آن دست به گریبان هستنداعتیاد به مواد مخدر همچنان به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی که مردم افغانستان را دست به گریبان کرده، به شکل گسترده‌ای در این کشور به چشم می‌خورد. - خبرگزاری آناتولی

افزایش سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشتهافزایش سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشته سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشته برخلاف هفته‌های قبلش روند افزایشی داشت و اکثر استان‌های کشور شاهد افزایش تردد انواع وسایل نقلیه بودند.

حمله سایبری به اوکراین با پیام «بترسید و در انتظار بدترین حالت باشید»تخمین زده می‌شود که حدود یکصد هزار نظامی روسیه در مرز این کشور با اوکراین صف‌آرایی کرده‌اند. آمریکا روسیه را به تدارک حمله به اوکراین متهم کرده است اما مسکو این ادعا را رد می‌کند.

گفت‌وگوی سفرای خلیجی در وین با رابرت مالی درباره برنامه هسته‌ای ایرانسفرای کشورهای عضو شورای همکاری خلیجی در وین طی دیدار با رابرت مالی، نماینده ویژه ایالات متحده آمریکا در امور ایران، نگرانی‌های امنیتی از برنامه هسته‌ای سفرای کشورهای حوزه 'خلیج فارس' درست است. ما رو نقشه جایی بنام کشورهای خلیجی نداریم.

حجت الاسلام مهدی باقری، نماینده مردم زنجان طارم در گفت و گو با ایلنای زنجان، با اشاره به اینکه این موضوع هنوز در مجلس به طور جدی مطرح نیست ، افزود:  آنچه در ارائه و اجرای طرحی با عنوان خرید نان با کارت مخصوص  یا کوپنی شدن آن اهمیت دارد این است که  اجرای این نوع طرح‌ها چقدر می تواند در رفع مشکلات و نگرانی مردم مفید باشد و یا اینکه دولت تا چه اندازه برای اجرای این طرح‌ها توانمند است.کرد.اشتراک چاپ وزیر خارجه پیشین ایالات متحده آمریکا، روز پنج‌شنبه ٢٣ دی‌ماه در مصاحبه با شبکه خبری فاکس‌نیوز به تهدیدهای اخیر جمهوری اسلامی علیه وی و دیگر مقامات دولت دونالد ترامپ واکنش نشان داد.اعتیاد به مواد مخدر همچنان به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی که مردم افغانستان را دست به گریبان کرده، به شکل گسترده‌ای در این کشور به چشم می‌خورد.

  عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با بیان اینکه  ما نگران رضایتمندی مردم در خروجی اجرای این طرح و توانمندی دولت در اجرا هستیم.  ادامه داد: توانمندی دولت در اجرای صحیح و بدون مشکل از دغدغه های نمایندگان برای اجرای این طرح  در کشور است . Advertisement بر اساس بیانیه دفتر بنت، طرفین درباره «چندین موضوع و در راس آن‌ها، مسائل امنیت منطقه‌ای» گفت‌وگو کرده و در مورد ادامه همکاری‌های تنگاتنگ در منطقه، توافق کردند. وی با اشاره به ضرورت پرهیز از  آسیب‌ رساندن  بیشتر به اقشار کم درآمد و در نظر گرفتن تبعات اجتماعی اجرای چنین طرح‌هایی،تصریح کرد: در شرایط اقتصادی امروز نباید موضوعات این چنینی  باعث دغدغه مردم شود، همچنین در نحوه اجرای این طرح باید تبعات اجتماعی  آن را  با  توجه به منزلت افراد در نظر داشت. وزیر خارجه دولت ترامپ با انتقاد از رویکرد دولت بایدن در قبال ایران، مذاکره‌کنندگان دولت فعلی را متهم کرد که با توافق با ایرانی ها به آنها پول، منابع، قدرت و ابزار می دهند تا شبکه ترور جمهوری اسلامی در جهان تقویت شود. نماینده مردم زنجان در خانه ملت،  یادآورشد: چنانچه در توزیع و اهدای کارت سوخت دیدیم،  که چگونه برخی تغییرات باعث نارضایتی مردم  شد. نخست‌وزیر اسرائیل در این گفت‌وگوی تلفنی ضمن تاکید بر لزوم منع ایران از دست‌یابی به توانمندی‌های هسته‌ای نظامی، موضوع هماهنگی تل‌آویو و مسکو در قبال سوریه و استقرار نیروهای ایرانی در این کشور را با پوتین بررسی کرد. بنابراین به طور قطع و یقین در این گونه موارد که با نیازهای اولیه مردم سر وکار دارد، باید به دنبال راهکارهای کارشناسی‌تر  و علمی تر رفت. خیابان‌ها و کوچه‌های بسیاری از شهرهای این کشور از جمله هرات پر از افراد معتاد است که نشانگر تداوم این معضل خانمان سوز در میان مردم افغانستان است.

اگر چه  تلاش دولت ، تضمین منفعت مردم و اقشار آسیب‌پذیر و مجلس نیز در وهله اول نگران لطمه نخوردن به  زندگی اقشار کم درآمد جامعه است. بنا به این گزارش‌، پوتین در همین تماس تلفنی، نخست وزیر اسرائیل را در جریان «رویکردهای اساسی مربوط به حل و فصل منازعه داخلی اوکراین» قرار داد. به گفته پمپئو، برجام یک مسیر روشن البته شاید با تاخیر را برای دستیابی جمهوری اسلامی به سلاح هسته‌ای مهیا می‌کرد. چند روز پیش رئیس سازمان برنامه و بودجه از ارائه لایحه‌ای به مجلس با عنوان پرداخت یارانه نان از طریق کارت به نانوا خبر داد . مسعود میرکاظمی پیشتر  در این باره گفته بود :  افراد نان را به همان قیمت قبل خریداری می‌کنند که بانک مرکزی و وزارت اقتصاد هنوز در حال  آماده سازی زیرساخت آن هستند.. . به گفته وی، حال دولت بایدن این تحریم‌ها را اعمال نمی‌کند و رژیم جمهوری اسلامی ایران با تهدید کمتری در مقایسه با دوره ترامپ مواجه است.