شخصا با اجرای بن کارتی شدن نان موافق نیستم / نباید با چنین پیشنهادهایی عزت مردم کم در آمد دچار مشکل شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده مردم زنجان در گفت وگو با ایلنا : شخصا با اجرای بن کارتی شدن نان موافق نیستم / نباید با چنین پیشنهادهایی عزت مردم کم در آمد دچار مشکل شود

حجت الاسلام مهدی باقری، نماینده مردم زنجان طارم در گفت و گو با ایلنای زنجان، با اشاره به اینکه این موضوع هنوز در مجلس به طور جدی مطرح نیست ، افزود: آنچه در ارائه و اجرای طرحی با عنوان خرید نان با کارت مخصوص یا کوپنی شدن آن اهمیت دارد این است که اجرای این نوع طرح‌ها چقدر می تواند در رفع مشکلات و نگرانی مردم مفید باشد و یا اینکه دولت تا چه اندازه برای اجرای این طرح‌ها توانمند است.

وی با اشاره به ضرورت پرهیز از آسیب‌ رساندن بیشتر به اقشار کم درآمد و در نظر گرفتن تبعات اجتماعی اجرای چنین طرح‌هایی،تصریح کرد: در شرایط اقتصادی امروز نباید موضوعات این چنینی باعث دغدغه مردم شود، همچنین در نحوه اجرای این طرح باید تبعات اجتماعی آن را با توجه به منزلت افراد در نظر داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حربه جدید بازی باکلمات

لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند.

تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_پس_از_۱۰_سال_بلاتکلیفی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بنت در تماس با پوتین بر اهمیت برخورد جدی با پیشرفت هسته‌ای ایران تاکید کردنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه، بر اهمیت «برخورد جدی» با پیشرفت‌های حاصله در برنامه هسته‌ای‌ ایران تاکید کـ...ـمادر تو و پوتین و ایتلاف عرب و سنتکام و بنت.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: توافق با ایران، آمریکا و متحدانش در منطقه را در معرض خطر قرار می‌دهدوزیر خارجه پیشین ایالات متحده آمریکا، روز پنج‌شنبه ٢٣ دی‌ماه در مصاحبه با شبکه خبری فاکس‌نیوز به تهدیدهای اخیر جمهوری اسلامی علیه وی و دیگر مقامات دولت دونالد ترامپ واکنش نشان داد. مایک پمپئو در ابتدای اظهارات خود گفت، در حالی که شبه‌نظامیان مورد حمایت حکومت ایران روز پنج‌شنبه به سفارت آمریکا... دمت گرم بزن خایه منی هم بگا دلقک مسغره توبه فکر خودت باش نزدیک تر ما نیز تورا به جانشینان حاج قاسم سفارش میکنیم😎
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعتیاد؛ مشکلی دیگر که مردم افغانستان با آن دست به گریبان هستنداعتیاد به مواد مخدر همچنان به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی که مردم افغانستان را دست به گریبان کرده، به شکل گسترده‌ای در این کشور به چشم می‌خورد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشتهافزایش سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشته سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشته برخلاف هفته‌های قبلش روند افزایشی داشت و اکثر استان‌های کشور شاهد افزایش تردد انواع وسایل نقلیه بودند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله سایبری به اوکراین با پیام «بترسید و در انتظار بدترین حالت باشید»تخمین زده می‌شود که حدود یکصد هزار نظامی روسیه در مرز این کشور با اوکراین صف‌آرایی کرده‌اند. آمریکا روسیه را به تدارک حمله به اوکراین متهم کرده است اما مسکو این ادعا را رد می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی سفرای خلیجی در وین با رابرت مالی درباره برنامه هسته‌ای ایرانسفرای کشورهای عضو شورای همکاری خلیجی در وین طی دیدار با رابرت مالی، نماینده ویژه ایالات متحده آمریکا در امور ایران، نگرانی‌های امنیتی از برنامه هسته‌ای سفرای کشورهای حوزه 'خلیج فارس' درست است. ما رو نقشه جایی بنام کشورهای خلیجی نداریم.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »