شجاعی: با اولین حقوقم فقط پیتزا می‌خوردم / می‌خواهم مقابل اوساسونا خداحافظی کنم / برای رونالدو احترام قائم ولی ...

22/08/1400 09:41:00 ق.ظ

گفتگوی متفاوت کاپیتان نساجی از شیراز تا اوساسونا شجاعی: با اولین حقوقم فقط پیتزا می‌خوردم / می‌خواهم مقابل اوساسونا خداحافظی کنم / برای رونالدو احترام قائم ولی ...

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران در برنامه رخ در رخ به سوالات متفاوتی پاسخ داد و گفتگویی صورت گرفت که کمتر از او دیده‌اید. از زمانی که برگشتم ایران گاهی، قبل تر بچه تر بودم و به این چیزا فکر نمی کردم و مدل موی عجق وجقی داشتم که همان راخودم درست می کردم.

موهای صاف و بلندی داشتم که بعد از بازی فر می شد البته ادم وقتی مرتب باشد قیافه خودش رو ببیند حس خوبی به انسان دست می دهد. البته بچه ها که این کارها رو انجام می دادند طبیعتا کنار بچه ها ارایشگر ها که میامدن من هم موهایم را درست می کردم ولی حتما اینجوری نبود که حتما قبل بازی باشد.

از روی لباس پوشیدن آدما رو قضاوت می کنید؟ فکر می کنم اگر مهمترینش رو بخوام بگم سختی هایی که کشیدم و اینو همیشه به کسایی که میپرسن پدرمادرایی که لطف دارن به ما و میخوان که به بچه هاشون نوجوان ها توصیه ای بکنیم همیشه بهشون میگم باید سختی بکشن. اینو من اعتقاد دارم البته نسل عوض شده شاید یکم درکش سخت باشه اما من اعتقاد دارم اگر توی هر کاری سختی نکشی نمیتونی موفق باشی و سختی هم تعریفش مفصل است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

انحراف سیارکها از مسیر زمین؛ ناسا برای اجرای اولین ماموریت دفاع سیاره‌ای آماده می‌شودقرار است ماموریتی که «آزمایش تغییر مسیر حرکت سیارک دوتایی» یا «دارت» نام گرفته و یک ماموریت مشترک با آزمایشگاه فیزیک کاربردی جان هاپکینز است، در ۲۳ نوامبر اجرا شود.

اداره دارویی اروپا به دو داروی مبتنی بر پادتن برای درمان کرونا مجوز داددر بیانیه اداره دارویی اروپا، مستقر در آمستردام آمده است: «روناپرو و رگدانویماب اولین داروهای مبتنی بر پادتن مونوکلونال هستند که نظر [کارشناسی] درباره آنها برای درمان 'کووید ۱۹' مثبت بوده است.»

سکوت ملی پوشان شکست: یکسال است که لباس‌های کهنه می‌پوشیم!بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پس از برتری مقابل لبنان به سکوت در مقابل وضعیت و مشکلاتی که دارند، با انتشار یک متن هماهنگ پایان دادند.

ریشه‌های محکمی برای هم در مقابل طوفان‌های جهانی باشیم/ تاب‌آوری مردم به حداقل میزان خودش رسیده است/ مسئولان باید روزی هزاران بار از مردم تشکر کنندیک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: امروز هم برای تغییر شرایط دیر نشده است می‌توانیم از افراد نخبه، کارآمد و باتجربه استفاده کنیم تا هم گشایش‌های مهمی که مردم در انتظارش هستند اتفاق بیفتد این نماینده شهر ما بود، تنها کاری که کرد این بود که روستاشون رو شهر شد بخاطر ایشون😂

تل‌آویو: آماده هرگونه درگیری احتمالی با ایران و شبه‌نظامیان وابسته به آن هستیمژنرال کوخاوی، رئيس ستاد مشترک ارتش اسرائیل، اعلام کرد، نیروهای این کشور در حال سرعت بخشیدن به برنامه‌های عملی و آمادگی برای مقابله با هرگونه تشدید تنش‌ یا بزن نیستن فقط بلوف میان همش بلوفه 😂 زور تروریست های شیعه فقط به زن و بچه بیگناه میرسد ولی جرأت و مردانگی ندارند که جواب حملات اسرائیل را بدهند فلسطین رام_الله اسرائیل العربيه_فارسى تل‌آویو: آماده هرگونه درگیری احتمالی با ایران و شبه‌نظامیان وابسته به آن هستیم .

ترکیب ایران مقابل لبنان اعلام شدترکیب تیم ملی ایران مقابل لبنان اعلام شد علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، صادق محرمی، سعید عزت‌اللهی، احمد نوراللهی، وحید امیری، سامان قدوس، علی قلی زاده، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون.