شب عید در کوچه برلن ۵۰ سال پیش + عکس

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نهال، آجیل، لباس و میوه در اسفند سال ۱۳۵۲ بازار گرمی داشتند.

صدور دستور شناسایی عناصری که تصویر درمانگاه قم را به رسانه‌های معاند منتقل کردنداز نیمه دوم اسفند بازار خرید‌های شب عید گرم می‌شود. در سال ۱۳۵۲ روزنامه اطلاعات از ابتدای آخرین ماه سال نوسانات قیمت بازار عید را پوشش داد.

روزنامه اطلاعات اسفند ۱۳۵۲ خبر‌ها و عکس‌هایی از خرید لباس، نهال و آجیل و میوه برای شب عید منتشر کرد. این خبر‌ها را بخوانید و عکس‌ها را تماشا کنید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نظارت بر بازارهای شب عید ادامه داردمعاون دادستان تهران گفت: در ایام پایانی سال با توجه به کثرت مراجعات مردم به بازار برای خریدهای شب عید، گشت‌های مشترک با محوریت دادستانی ادامه دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نظارت بر بازار‌های شب عید ادامه داردمعاون دادستان تهران گفت: در ایام پایانی سال با توجه به کثرت مراجعات مردم به بازار برای خرید‌های شب عید، گشت‌های مشترک با محوریت دادستانی ادامه دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دختر شایسته ۲۰۲۴؛ نماینده جمهوری چک تاج‌گذاری کرد و نامزد لبنانی دوم شدکریستینا پیشکوا از جمهوری چک در مسابقه پر زرق و برقی که شنبه شب در بمبئیِ هند برگزار شد، تاج دختر شایسته جهان را در سال ۲۰۲۴ بر سر گذاشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فروش گونه های جانوری و گیاهی غیر بومی و بومی در معرض انقراض ممنوع استمدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان فروش گونه های جانوری و گیاهی غیربومی و بومی در معرض انقراض را در ایام پایانی سال و عید نوروز ممنوع اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمادگی ۴۰۰ حسینه در خراسان رضوی با ظرفیت اسکان اضطراری ۵۰ هزار نفر شبمعاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: ظرفیت اسکان اضطراری با ظرفیت ۵۰ هزار نفر در شب در ایام نوروز در ۴۰۰ حسینه فراهم شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش شهروندان به جشن حکومتی ۲۲ بهمن با شعارهای شبانه علیه جمهوری اسلامیویدیوهای رسیده به ایران اینترنشنال نشان می‌دهد شهروندان در تهران و برخی دیگر شهرها در شب ۲۲ بهمن،‌ سالگرد پیروزی انقلاب سال ۱۳۵۷، شعارهایی علیه خامنه‌ای و حکومت سر دادند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »