شب سرنوشت لیگ قهرمانان اروپا؛ میلانی‌ها صعود می‌کنند یا یاران طارمی؟

16/09/1400 09:59:00 ب.ظ

در شب پایانی مرحله مقدماتی چهار گروه نخست مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، تیم میلان ایتالیا در سن‌سیرو میزبان لیورپول خواهد بود و یاران مهدی طارمی در پرتغال از اتلتیکو مادرید پذیرایی می‌کنند.

در شب پایانی مرحله مقدماتی چهار گروه نخست مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، تیم میلان ایتالیا در سن‌سیرو میزبان لیورپول خواهد بود و یاران مهدی طارمی در پرتغال از اتلتیکو مادرید پذیرایی می‌کنند. شب پایانی مرحله مقدماتی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در چهار گروه ابتدایی امشب ۷ دسامبر در سراسر...

شب پایانی مرحله مقدماتی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در چهار گروه ابتدایی امشب ۷ دسامبر در سراسر قاره سبز برگزار می‌شود و تکلیف ۸ تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها مشخص خواهد شد. احتمالا مهم‌ترین دیدارهای امشب مربوط به بازی‌های گروه دوم است؛ جایی که لیورپول صعود خود را به عنوان تیم نخست قطعی کرده اما هیچ تیمی هنوز حذف نشده و هر سه باشگاه میلان، اتلتیکو و پورتو برای رفتن به دور بعد بخت دارند.

در شب آخر رقابت‌های پیچیده این گروه از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران ورزشگاه سن‌سیرو میزبان لیورپول خواهد بود که باید با قرمز و مشکی پوشان میلان رقابت کنند. دیگر دیدار این گروه در غرب قاره سبز و در کشور پرتغال برگزار می‌شود. جایی که مهدی طارمی و یارانش باید با شاگردان دیگو سیمئونه بجنگند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اتحادیه اروپا به زودی دفتر نمایندگی در افغانستان تاسیس می‌کنداتحادیه اروپا به زودی دفتر نمایندگی در افغانستان تاسیس می‌کند نبیله مسرالی، سخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام کرد که این اتحادیه در حال آماده شدن برای ایجاد یک دفتر دیپلماتیک مشترک در افغانستان تا چند هفته آینده است.

اختصاص بودجه ۹۲۰ میلیون یورویی به ایرلند برای کاهش تاثیرات منفی برکسیتکمیسیون اتحادیه اروپا برای جبران ضررهای اقتصادی احتمالی ناشی از برکسیت یک بسته کمک ۹۲۰ میلیون دلاری به جمهوری ایرلند، عضو اتحادیه اروپا، اعطا می کند.

فرکی: در دربی دو تیم برای مساوی وارد زمین شده بودند/ امسال چهار تیم مدعی قهرمانی هستندپرسپولیس برای قهرمانی ششم کار سختی دارد فرکی: در دربی دو تیم برای مساوی وارد زمین شده بودند/ امسال چهار تیم مدعی قهرمانی هستند

دبیر شورای فرهنگ عمومی: ممنوعیت استفاده از نام‌های غیرفارسی برای اماکن تهران «کذب» است▪️پس از واکنش‌ها به اظهارات رئیس پلیس اماکن تهران مبنی بر ممنوعیت استفاده از نام‌های ترکی، کردی، لری، و شمالی برای واحدهای صنفی در پایتخت، دبیر شورای فرهنگ عمومی چنین خبری را «صد در صد کذب» خواند و گفت «مشکل بر سر رسم‌الخط است.»

سقوط شمار مسافران سفرهای هوایی در اتحادیه اروپا؛ کدام کشورها قعر و صدرنشین شدند؟تعداد کل مسافرانی که در سال ۲۰۲۰ با هواپیما در اتحادیه اروپا سفر کردند، ۲۷۷ میلیون نفر بود. «اقتصاد مال خر است» عمام خمینی

۲۰ سالگی گردش پول واحد اروپا؛ اسکناس‌های جدید یورو چه زمانی به جریان می‌افتد؟بانک مرکزی اروپا همزمان با ۲۰ سالگی به جریان افتادن اسکناس‌های یورو تصمیم گرفته تا بازطراحی آنها را با جلب مشارکت عمومی شهروندان ساکن در کشورهای عضو منطقه یورو آغاز کند.