شب تاریخی هیپ‌هاپ در «سوپر بول ۵۶»؛ کنسرت باشکوه ستاره‌ها در لس آنجلس

25/11/1400 10:02:00 ب.ظ

شب تاریخی هیپ‌هاپ در «سوپر بول ۵۶»؛ کنسرت باشکوه ستاره‌ها در لس آنجلس صحنه‌آرایی، دکور، و نورپرداری خیره‌کننده، همراه با ده‌ها هنرمندی که در طول برنامه در حال رقص و پایکوبی بودند، شور و حال عجیبی را در ورزشگاه ایجاد کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

کنسرت بین دو نیمه مسابقه سوپر بول امسال برای نخستین بار به طور کامل به موسیقی هیپ هاپ اختصاص داشت و لیگ ملی فوتبال آمریکا با توجه به برگزاری این مسابقه در لس آنجلس، با این موضوع موافقت کرد. چاپ پنجاه‌وششمین مسابقه فینال لیگ ملی فوتبال آمریکا «ان‌اف‌ال» که به «سوپر بول» شهرت دارد، با پیروزی «لس آنجلس رمز» مقابل «سین‌سیناتی بنگالز» و قهرمانی این تیم‌ در اینگلوود ایالت کالیفرنیا پایان رسید.

اما برگزاری کنسرت بین دو نیمه مسابقه که از مهمترین بخش‌های این رویداد ورزشی محسوب می‌شود، بازتاب زیادی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی داشت.

امسال این کنسرت برای نخستین بار به صورت کامل به موسیقی هیپ هاپ اختصاص داشت و لیگ ملی فوتبال آمریکا با توجه به برگزاری سوپر بول در لس آنجلس با این موضوع موافقت کرد. هیپ هاپ ‌در آمریکا هواداران زیادی دارد، ولی به دلیل حواشی پیرامون هنرمندان این سبک موسیقی، و آثاری که مناسب پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی آمریکا نیست، لیگ ملی فوتبال آمریکا علاقه چندانی به استفاده از موسیقی هیپ هاپ نداشته است.

اسنوپ داگ، دکتر دره دکتر دره، اسنوپ داگ، مری جی بلایج، امنم، و کندریک لامار در شرایطی به روی صحنه رفتند که به عقیده منتقدان هنری، اجرای یکی از دشوارترین کنسرت‌های تاریخ سوپر بول را بر عهده داشتند. این دشواری یکی از نتایج موج گسترده اعتراضات به تبعیض‌های نژادی در ایالات متحده بوده است. headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

برگزاری «سوپر بول۵۶» در ورزشگاه مملو از تماشاگر؛ قهرمانی لس آنجلس رمز در واپسین دقایقبرگزاری «سوپر بول۵۶» در ورزشگاه مملو از تماشاگر؛ قهرمانی لس آنجلس رمز در واپسین دقایق بزرگترین رویداد ورزشی سال ایالات متحده، فینال لیگ فوتبال امریکایی ان. اف.ال. یا سوپر بول با قهرمانی تیم لس آنجلس رمز به پایان رسید.

گاز اشک‌آور در تظاهرات جلیقه‌زردها و ضد واکسن‌ها در پاریستظاهرات جلیقه‌زردها به موازات حرکت اعتراضی دیگری به نام «کاروان آزادی» در مخالفت با واکسیناسیون اجباری صورت گرفت. France being france

تظاهرات مسلمانان در سوئد در اعتراض به جداسازی کودکان از خانوادهخانواده‌های مسلمان در سوئد در اعتراض به گرفته شدن فرزندانشان توسط سازمان خدمات اجتماعی این کشور تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

آتش‌سوزی در یک مقر سپاه پاسداران در کرمانشاهپایگاه خبری «نور نیوز»، رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی ایران، دوشنبه از وقوع یک آتش‌سوزی در یک پایگاه نظامی سپاه پاسداران در منطقه ماهیدشت کرمانشاه در

آتش‌سوزی در انبار سپاه پاسداران در کرمانشاه | DW | 14.02.2022سایت نورنیوز در خبری اختصاصی نوشته یک انبار پشتیبانی سپاه پاسداران در منطقه ماهیدشت کرمانشاه دچار آتش‌سوزی شده است.

آتش‌سوزی در یک پایگاه سپاه در غرب ایرانیک پایگاه نظامی در استان کرمانشاه ایران طعمه حریق شده است. - خبرگزاری آناتولی