شبکه اجتماعی دونالد ترامپ راه‌اندازی شد

03/12/1400 05:10:00 ق.ظ

دونالد ترامپ با استفاده از این ابزار قصد دارد حامیان خود را در عرصه مجازی سازماندهی کند و با غول‌های فناوری دیجیتال از جمله توئیتر، یوتیوب و فیسبوک رقابت کند.

دونالد ترامپ با استفاده از این ابزار قصد دارد حامیان خود را در عرصه مجازی سازماندهی کند و با غول‌های فناوری دیجیتال از جمله توئیتر، یوتیوب و فیسبوک رقابت کند. نسخه چاپی شبکه اجتماعی دونالد ترامپ، رییس جمهوری سابق آمریکا روز دوشنبه در فروشگاه مجازی اپل عرضه شد.

آقای ترامپ با استفاده از این ابزار قصد دارد حامیان خود را در عرصه مجازی سازماندهی کند و با غول‌های فناوری دیجیتال از جمله توئیتر، یوتیوب و فیسبوک که حدود یک سال پیش حساب‌های کاربری او را مسدود کردند رقابت کند.

این ابزار ارتباطی با نام «شبکه اجتماعی حقیقت» برای تعداد محدودی از مشترکین که از قبل ثبت نام کرده بودند در فروشگاه مجازی اپل در دسترس قرار گرفت و سایر علاقمندان با ثبت نام در یک فهرست انتظار خواهند توانست طی ۱۰ روز آینده آن را دانلود کنند.

به محض راه‌اندازی این شبکه اجتماعی مشترکان بروز نقض فنی را گزارش دادند و برخی دیگر گفتند نمی‌توانند آن را باز کنند. از قرار معلوم دانلود کردن این ابزار ارتباطی از ماه آینده ممکن خواهد شد. مراجعانی که قصد بازکردن این اپ را داشتند پیامی با این محتوا در صفحه اصلی مشاهده کرده‌اند:«به دلیل تقاضای گسترده شما را در فهرست انتظار قرار داده‌ایم.» headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

مکرون از ایران خواست، از فرصت کنونی برای نجات برجام استفاده کند | DW | 20.02.2022رییس جمهوری فرانسه در گفت و گوی تلفنی ۹۰ دقیقه‌ای با همتای ایرانی‌اش خواستار آمادگی ایران برای پذیرش یک توافق در مذاکرات وین شد. ابراهیم رییسی تاکید کرد که هرگونه توافق باید شامل لغو تحریم‌ها باشد. لغو تحريم تروريست هاي جمهوري اسلامي نه تحريم هاي مردم :))) مکرون نهار خورده؟ یعنى دوز ديوثى اينها به حدى رسيده كه تاريخ به خودش نديده. ٩٠ دقيقه چه گهى خورده با يه پشمك تروريست؟ اين اروپايها چرا اينقدر احمق هستن يا امامزاده قرقاول؟

مکرون از ایران خواست از فرصت باقی‌مانده در وین استفاده کندامانوئل مکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه در تماسی 90 دقیقه‌ای از ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری ایران خواست تهران فرصت باقی‌مانده از مذاکرات وین را غنیمت شمرده و برای

جلسات دیوان دادگستری بین‌المللی با موضوع نسل‌کشی اقلیت روهینگیا از دوشنبه آغاز می‌شود🔺جلسات دیوان دادگستری بین‌المللی با موضوع نسل‌کشی اقلیت روهینگیا از دوشنبه آغاز می‌شود ▪️در این جلسات به شکایتی که توسط کشور گامبیا در مورد نسل‌کشی قوم روهینگیا توسط نظامیان میانمار مطرح شده است، رسیدگی خواهد شد. ⬇️ بیشتر بخوانید: گور های دسته جمعی کودکان در کانادا چه شد؟ کشتار مردم مظلوم یمن با سلاح های آمریکایی چه شد؟ مردم سوریه را آمریکای مدعی قتل عام کرد ولی کسی دردش نگرفت

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ ماکرون تا ساعاتی دیگر با پوتین گفتگو می‌کندآمریکا با تکرار ادعای خود تاکید می‌کند که «هر لحظه» احتمال حمله روسیه به اوکراین وجود دارد. به گفته واشنگتن روسیه ۱۵۰ هزار نظامی خود را در مرز با اوکراین مستقر کرده است. ماییدن گارو بابا 🙄 هی حمله میکنه، نه نمیکنه! ماکرون همین چند روز پیش با پوتین دیدار و گفتگو کرد!

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ ماکرون طی ساعات آینده با بایدن و شولتس گفتگو می‌کندنخست‌وزیر بریتانیا می‌گوید اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که روسیه نه تنها از شرق بلکه از شمال و به واسطه بلاروس نیز به اوکراین حمله خواهد کرد تا کی‌یف را محاصره کند. نصف اکراین رو بخشید؟؟

وزیر نیروی ایران می‌گوید مذاکره با طالبان درباره حقابه هیرمند بی‌نتیجه بودعلی‌اکبر محرابیان، وزیر نیروی ایران می‌گوید مذاکرات دولت ایران با گروه طالبان برای رهاسازی آب رود هیرمند، بی‌نتیجه بود و «هیچ اتفاق خاصی در این زمینه رخ نداده» است. او در عین... اگه ما حکومت وطن پرستی داشتیم یا با مذاکره یا بانیروی نظامی حقمون را می گرفتیم راه حل بمباران سدهایی هست که آب را به روی مردم ایرا ن بسته بزنید مسیر اون اب با جت ها از بین ببرید ک اب سرازیر بشه خاک برسرتون ادعاتون کون خر فقط پاره میکنه