شبکه خبر صدا و سیما

20/04/1399 01:20 ب.ظ

سخنگوی وزارت بهداشت: 🔸مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۵۲ هزار و ۷۲۰ نفر رسید. ◼️متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲ هزار و ۴۴۷ نفر رسید.

ادامه مطلب:
PadDolat »

علت اختلال و قطعی اینترنت در شبکه ایران چه بود؟

تکذیب خبر شایع شده در فضای مجازی از سوی نماینده شهر قدسنماینده مردم شهریار و شهر قدس در مجلس یازدهم تاکید کرد که شب گذشته هیچ گونه انفجاری در این منطقه رخ نداده و فقط به سبب فعالیت اداره برق قطعی برق در شهرستان قدس داشته‌ایم.

کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت از احتمال شورش مردم فقیر خبر داد

پرواز ۷۵۲ اوکراین؛ مقام‌های هواپیمایی کشوری 'از دقایق اول از حمله موشکی سپاه خبر داشتند'بی‌بی‌سی فارسی به یک فایل صوتی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد از همان ساعات اولیه مقام‌های هواپیمایی کشوری در تماس با سپاه پاسداران، دریافته بودند که یک حمله موشکی انجام شده اما 'به دلیل مسائل امنیتی' دستور داشتند چیزی نگویند.

روایت شهروندان از انفجار در غرب تهران؛ در انتظار تایید یا تکذیب خبر

روحانی از 'اتخاذ تصمیمات حاد' برای بازگشت ارز صادرات خبر داد | DW | 09.07.2020حسن روحانی علت بالارفتن قیمت دلار که از مرز ۲۲ هزار تومان گذشته را کاهش صادرات و عدم بازگشت ارز صادراتی عنوان کرد. او می‌گوید میران این ارز ۲۰ میلیارد دلار است و برای بازگرداندن آن تصمیم‌های حادی اتخاذ شده است.