شبه‌نظامیان حوثی در کمین سربازان ارتش یمن افتادند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گروهی از شبه‌نظامیان حوثی هنگام تلاش برای نفوذ در مرکز فرماندهی سربازان یمنی در استان ضالع در کمین سربازان افتادند.

مرکز مطبوعاتی جبهه الضالع وابسته به ارتش یمن طی بیانیه‌ای اعلام کرد: گروهی از شبه‌نظامیان حوثی اقدام به نفوذ در مرکز فرماندهی تیپ هفتم در شهر قعطبه کرده اما در کمین سربازان این تیپ افتادند و شماری از آنها کشته و چند تن دیگر نیز زخمی شدند.

براساس بیانیه فوق، حوثی‌ها برای نجات شبه‌نظامیانی که در کمین افتاده‌اند، مرکز فرماندهی تیپ هفتم را هدف قرار دادند، اما سربازان یمنی این حمله را نیز دفع کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش چین یک ناوشکن آمریکایی را از منطقه مانور خود بیرون کرد- اخبار آسیا-اقیانوسیه - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimارتش چین ناوشکن آمریکایی را از منطقه مانور بیرون کرد سخنگوی فرماندهی منطقه نظامی دریای چین جنوبی: ناوشکن آمریکایی «USS Mustin» به محض ورود به آب‌های سرزمینی چین در نزدیکی جزایر شیشا، اخراج شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پرش با تانک در نمایشگاه نظامی روسیهدر این نمایشگاه که روز دوشنبه گشایش یافت و وزرای دفاع و فرماندهان ارتش کشورهای شرکت‌کننده نیز در آن حضور داشتند، فضای بیرونی برای تیراندازی و عملیات صحرایی اختصاص یافته بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا: نظامیان در روند انتخابات ریاست‌جمهوری دخالت نخواهند کرد - BBC News فارسیژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفته است نیروهای مسلح ایالات متحده در روند انتخابات ریاست‌جمهوری و در حل و فصل مناقشه احتمالی آن دخالت نخواهند کرد. اظهارات دونالد ترامپ در مورد احتمال نپذیرفتن نتایج انتخابات ماه نوامبر باعث شده تا برخی سیاستمداران و نظامیان مساله دخالت نظامیان را مطرح کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ارتش لبنان: عملیات جستجو و نجات در بندر بیروت ادامه داردارتش لبنان اعلام کرد که عملیات جستجو و نجات مفقود شدگان در پی انفجار مهیب در 4 اوت در بندر بیروت همچان ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بزرگترین رزمایش نظامی روسیه در نزدیکی آب‌های سرزمینی آمریکا در آلاسکافرمانده نیروی دریایی ارتش روسیه اعلام کرد بزرگترین رزمایش نظامی این کشور در آب‌های نزدیک به قطب شمال برگزارشده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۶۷ روز به زمان گزینش ترامپ نامزد قطعی و رسمی جمهوری‌خواهان آمریکا - BBC News فارسیدیشب، در آخرین شب مجمع انتخاباتی حزب جمهوری‌خواه، دونالد ترامپ در نطقی از کاخ سفید رسما نامزدی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری را پذیرفت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »