شبه‌نظامیان وابسته به ایران موشک‌های خود را در تونل‌های دیرالزور پنهان می‌کنند

01/12/1399 11:14 ب.ظ

شبه‌نظامیان وابسته به ایران موشک‌های خود را در تونل‌های دیرالزور پنهان می‌کنند العربية

بار دیگر، شبه‌نظامیان مسلح وابسته به ایران در سوریه، مراکز تسلیحاتی خود را از بیم حملات هوایی که در به گزارش جمعه 19 فوریه دید‌بان حقوق‌بشر سوریه، مقادیر زیادی راکت کاتیوشا و سلاح سنگین از بیم حملات جنگنده‌های اسرائیلی یا ائتلاف بین‌المللی، به شبکه تونل‌ها در شهر میادین، شرق دیرالزور منتقل شد.

تونل‌های داعش

به گزارش دیدبان حقوق‌بشر سوریه، لشکر «فاطمیون» طی روزهای اخیر، مقادیر زیادی موشک و سلاح سنگین که در دامداری‌های منطقه هاوی در المیادین انبار شده بود را به شبکه تونل‌هایی منتقل کرد که داعش در برهه سیطره خود بر این شهر، حفر کرده بود.

دیدبان حقوق‌بشر سوریه افزود: این شبکه تونل‌ها در منطقه «الشیخ انس» در حومه المیادین واقع شده و به شبکه دیگری متصل است که آن را به قلعه الرحبه و منطقه مزارع تا داخل شهر المیادین در حومه شرقی دیرالزور، متصل می‌کند. headtopics.com

آدرس دقیق تر بده!!

جلوگیری ازحملات این اقدامات در چارچوب تلاش مداوم شبه‌نظامیان برای استتار و حفظ جنگ‌افزارهای خود ازحملات فزاینده در وهله نخست از سوی اسرائیل و سپس نیروهای ائتلاف بین‌المللی صورت می‌گیرد. این گروه‌ها هفته گذشته، ستادهای قدیمی خود را به مکان‌های تازه‌ای برده و اسلحه و مهمات را به انبارهای گوناگونی در مناطق آل بوکمال، میادین و حومه دیرالزور منتقل کردند.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

حمله شبه‌نظامیان وابسته به ایران به شهرک مسکونی رسم‌الخوالد در جنوب سوریه

حمله هوایی آمریکا به شبه‌نظامیان وابسته به ایران در سوریه | DW | 26.02.2021در حمله هوایی آمریکا به مسیر مورد استفاده شبه‌نظامیان وابسته به جمهوری اسلامی در سوریه دست‌کم ۱۷ نفر کشته شدند. حمله به سه کامیون حامل مواد منفجره و در واکنش به حملات موشکی به تاسیسات آمریکایی در عراق صورت گرفته است. کاملا چرت و دروغ... ساختمان خالی رو زدند و قدقد الکی میکنند... رسانه'ازاد' صهیونیست جهانی ، 'حمله به مسیر مورد استفاده ' ؟ بهر روی از یک رسانه زرد انتظاری نیست . ایران ستیزان شرمتان باد اوه اوه اوه

رژه تیربار به دستان در بغداد؛ عراق و معضلی به نام شبه‌نظامیان وابسته به ایرانهمشونم ي پسوند الله دارن!گوه تو اين الله ربع خدا، دقیقا تا کجای خدا میشه کاشکی برای تنوع هم که شده یه بار از الله بکشن بیرون یه اسم دیگه بذارند رو خودشون.

نروژ فروش شرکت وابسته به رولز رویس به روسیه را به دلایل امنیتی متوقف کردبه نوشته رسانه‌های محلی نروژ، این شرکت از جمله سازنده موتور کشتی جاسوسی فوق سری «ماریاتا» نیز بوده است.

اختلاس گمرکی میلیاردی نیروهای وابسته به ایران در مرزهای عراق | DW | 29.03.2021در امتداد مرزهای عراق یک 'مافیای بزرگ' فعالیت می‌کند که در ابعاد میلیاردی از پرداخت گمرک به دولت عراق سرباز می‌زند. این شبکه 'جیب گروه‌های مسلح وابسته به ایران، احزاب سیاسی و مقامات فاسد عراق' را پر می‌کند. کل بساط حکومت جاهلیت شئونیزم فارسی ایرانشهریهای نژادپرست شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران از اواخر ساسانیان و بنیانش، مخصوصاً ۱۰۰ سال اخیر از دوره ی رضاشاه بیسواد تا به امروز با شبکه های مافیائی و تروریستی و با علوم بی منطق جاهلیت تحمیلی بر ایرانیان و منطقه است. دمشون گرم به شما چه ربطی داره Wirecard

این اواخر شدت گرفته، جابجا کردند.

به گزارش جمعه 19 فوریه دید‌بان حقوق‌بشر سوریه، مقادیر زیادی راکت کاتیوشا و سلاح سنگین از بیم حملات جنگنده‌های اسرائیلی یا ائتلاف بین‌المللی، به شبکه تونل‌ها در شهر میادین، شرق دیرالزور منتقل شد.

تونل‌های داعش

به گزارش دیدبان حقوق‌بشر سوریه، لشکر «فاطمیون» طی روزهای اخیر، مقادیر زیادی موشک و سلاح سنگین که در دامداری‌های منطقه هاوی در المیادین انبار شده بود را به شبکه تونل‌هایی منتقل کرد که داعش در برهه سیطره خود بر این شهر، حفر کرده بود.

دیدبان حقوق‌بشر سوریه افزود: این شبکه تونل‌ها در منطقه «الشیخ انس» در حومه المیادین واقع شده و به شبکه دیگری متصل است که آن را به قلعه الرحبه و منطقه مزارع تا داخل شهر المیادین در حومه شرقی دیرالزور، متصل می‌کند.

جلوگیری ازحملات

این اقدامات در چارچوب تلاش مداوم شبه‌نظامیان برای استتار و حفظ جنگ‌افزارهای خود ازحملات فزاینده در وهله نخست از سوی اسرائیل و سپس نیروهای ائتلاف بین‌المللی صورت می‌گیرد.

این گروه‌ها هفته گذشته، ستادهای قدیمی خود را به مکان‌های تازه‌ای برده و اسلحه و مهمات را به انبارهای گوناگونی در مناطق آل بوکمال، میادین و حومه دیرالزور منتقل کردند.

ماه گذشته (ژانویه) شاهد شدت‌یافتن حملات اسرائیل به مراکز شبه‌نظامیان وابسته به ایران در سوریه بود.