شبنم نعمت زاده بازداشت شد

17/06/1398 01:37 ب.ظ

شبنم نعمت زاده بازداشت شد یک مقام آگاه با اشاره به بازداشت شبنم نعمت زاده، اظهار کرد: برای وی قرار وثیقه صادر شده بود، این قرار به قرار بازداشت موقت تبدیل گردید و روانه زندان شد.

یک مقام آگاه از بازداشت شبنم نعمت زاده با اتهاماتی درباره انحصار دارو و تحصیل مال از طریق نامشروع خبر داد. این مقام آگاه، انحصار دارو و تحصیل مال از طریق نامشروع را به عنوان جزییات پرونده این فرد عنوان کرد و گفت: این فرد به همراه آقای لشگری پور و شرکتی که توسعه دارویی بوده است در مظان اتهام هستند که محاکمه آن‌ها صورت خواهد گرفت.

این مقام آگاه، انحصار دارو و تحصیل مال از طریق نامشروع را به عنوان جزییات پرونده این فرد عنوان کرد و گفت: این فرد به همراه آقای لشگری پور و شرکتی که توسعه دارویی بوده است در مظان اتهام هستند که محاکمه آن‌ها صورت خواهد گرفت.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

پل پيوند میان آهنگ‌های بومی و موسيقی كلاسيک | DW | 08.09.2019۱۷۸ سال پيش در چنين روزی آنتونين دوُرژاک در روستای نِلاهوتسِوِس در حومه پراگ پايتخت كنونی جمهوری چک زاده شد. می‌گفت: 'اگر جنبش بزرگی در جهان موسيقی پديد نياورده باشم همواره به عنوان يك آهنگساز كوچک چک در يادها باقی خواهم ماند'. روزشمار

بازداشت دهیار سنجر با حکم دادستان دزفول به اتهام آزار جنسی یکی دختر جواندهیار سنجر از توابع بخش مرکزی دزفول روز جمعه بعد از آنکه ویدیویی از مکالمه‌اش با یک دختر جوان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، به دستور دادستان دزفول بازداشت شد. منصور محمدی خباز، دادستان دزفول، با تایید خبر بازداشت دهیار سنجر، گفت: «این دهیار براساس شواهد و کلیپ منتشر شده در فضای مجازی بازداشت و با تشکیل پرونده مقدماتی با قرار قانونی روانه زندان شده است.» یک ویدیو که از روز پنج‌شنبه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد دهیار سنجر بخش مرکزی دزفول را در حال خواهش و التماس از دختری جوان نشان می‌دهد.

یک دهیار در دزفول بازداشت شد

پلیس ایتالیا ۱۰ نفر را به اتهام تامین مالی «جبهه النصره» دستگیر کردامام جماعت یک مسجد نیز از جمله بازداشت شدگان است.

اگر کمی در عرصه اقتصادی مدیریت کنیم، می‌توانیم مشکلات را حل کنیممحسنی اژه‌ای: چند سال گفت‌وگو کردید، نتیجه آن چه شد؟ باید ببینیم چه کسانی می‌خواهند به دین و ولایت لطمه بزنند و منکرات را ترویج کنند و معروف‌ها را زیر پا بگذارند. اگر این‌ها را شناختیم و در این مسیر قدم برداشتیم، پیرو امام حسین (ع) هستیم

دیپلمات آلمانی رئیس جدید اینستکس شدیک دیپلمات آلمانی به عنوان رئیس جدید اینستکس انتخاب شد.

به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، یک مقام آگاه با اشاره به بازداشت شبنم نعمت زاده، اظهار کرد: برای وی قرار وثیقه صادر شده بود، این قرار به قرار بازداشت موقت تبدیل گردید و روانه زندان شد.

این مقام آگاه، انحصار دارو و تحصیل مال از طریق نامشروع را به عنوان جزییات پرونده این فرد عنوان کرد و گفت: این فرد به همراه آقای لشگری پور و شرکتی که توسعه دارویی بوده است در مظان اتهام هستند که محاکمه آن‌ها صورت خواهد گرفت.

بنابراین گزارش، قاضی مسعودی مقام در پایان جلسه امروز پرونده بانک سرمایه، گفت: روز دوشنبه هفته آینده (۲۵ شهریور ماه) شبنم نعمت زاده محاکمه می‌شود.