شاهزاده اندرو 'از ایفای وظایف سلطنتی کناره می‌گیرد'

29/08/1398 10:48 ب.ظ

شاهزاده اندرو، فرزند ملکه الیزابت دوم، اعلام کرده است که به واسطه رسوایی دوستی با جفری اپستین، فعلا از ایفای وظایف سلطنتی کناره می‌گیرد. اعلام کناره‌گیری از ایفای وظایف سلطنتی پس از آن صورت می‌گیرد که شاهزاده اندرو به خاطر یک مصاحبه با بی‌بی‌سی مورد انتقادهای شدید قرار گرفت.

شاهزاده اندرو، فرزند ملکه الیزابت دوم، اعلام کرده است که به واسطه رسوایی دوستی با جفری اپستین، فعلا از ایفای وظایف سلطنتی کناره می‌گیرد. اعلام کناره‌گیری از ایفای وظایف سلطنتی پس از آن صورت می‌گیرد که شاهزاده اندرو به خاطر یک مصاحبه با بی‌بی‌سی مورد انتقادهای شدید قرار گرفت. شاهزاده اندرو، فرزند ملکه الیزابت دوم، اعلام کرده است که به واسطه رسوایی دوستی با جفری اپستین، فعلا از ایفای وظایف سلطنتی کناره می‌گیرد.

او گفته است که رسوایی رابطه دوستانه‌اش با جفری اپستین، و ادامه این دوستی، آن هم بعد از محکومیت آقای اپستین در پرونده آزار و سوءاستفاده جنسی، باعث شده که"اختلال بزرگی" برای خاندان سلطنتی بریتانیا ایجاد شود.

شاهزاده اندرو، در اطلاعیه‌ای گفت که عمیقا با قربانیان اپستین همدردی می‌کند و همین همدردی را"با تمام کسانی که متاثر شده‌اند و به دنبال نقطه پایانی بر این ماجرا هستند" دارند. اعلام کناره‌گیری از ایفای وظایف سلطنتی پس از آن صورت می‌گیرد که شاهزاده اندرو به خاطر یک مصاحبه با بی‌بی‌سی مورد انتقادهای شدید قرار گرفت. از او به ویژه انتقاد می‌شود که با وجود محکومیت چند سال پیش جفری اپستین از او فاصله نگرفت.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

شماری از قانونگذاران آمریکایی از لغو معافیت‌ هسته‌ای تاسیسات فردو از سوی آمریکا استقبال کردندشماری از قانونگذاران آمریکایی از جمله سناتور تد کروز و لیندزی گراهام و همچنین لیز چینی عضو مجلس نمایندگان، از اقدام دولت آمریکا در لغو معافیت‌ تاسیسات هسته‌ای فردو در ایران استقبال کردند. در حالی ک

اروپا با خطر «نسلی از دست رفته» از پناهندگان جوان روبرو استبر اساس گزارش آژانس حقوق بنیادین اتحادیه اروپا (FRA)، چالش‌های جدی ادغام مهاجرانی که از جنگ و آزار و اذیت گریخته‌اند در جوامع اروپایی و تاخیری که در این موضوع وجود دارد، خطر ایجاد «نسلی از دست رفته» از آنان را بسیار جدی کرده است.

دفاع از قطعی اینترنت از سوی سخنگوی قوه قضاییه و ادعای شناسایی ارسال‌کنندگان فیلم به خارج

نماینده ایرانی‌تبار سوئد: حمایت از معترضان ایران حمایت از دموکراسی است | DW | 19.11.2019آزاده رجحان-گوستاوسن، نماینده ایرانی‌تبار پارلمان سوئد، با نظر به اعتراضات مردم ایران به دویچه وله گفت وقتی اصول دموکراسی، حقوق بشر و آزادی‌ها، در کشوری نقض شوند، پارلمان‌های کشورهای دیگر باید به آن واکنش نشان دهند. IranProtests بنزین

آخرین رویدادهای سه‌شنبه؛ 'اروپا سفرای خود را از تهران فرابخواند' | DW | 19.11.2019آرتیکاس اقبال فرماندار مریوان درباره قربانیان اعترض‌های اخیر در این شهر به خبرگزاری ایسنا گفت: اینکه شنیده شده، ۱۵ نفر در جریان ناآرامی‌های اخیر در مریوان کردستان کشته شده‌اند کاملا دروغ است، اما ما مجوز نداریم اطلاعات بدهیم.

رونمایی کتاب 'پیش از تردید' فهیمه فرسایی در شهر کلن | DW | 18.11.2019فهیمه فرسایی، نویسنده مشهور ایرانی – آلمانی، رمان جدیدش به زبان فارسی را به علاقمندان به ادبیات در کلن آلمان معرفی کرد. او بخش‌هایی از 'پیش از تردید' را برای حاضران برخواند و در گفت‌وگویی با دویچه وله شرکت جست.

پاسخ‌های شاهزاده اندرو در مصاحبه با بی‌بی‌سی به موجی از انتقادها از او منجر شد

شاهزاده اندرو، فرزند ملکه الیزابت دوم، اعلام کرده است که به واسطه رسوایی دوستی با جفری اپستین، فعلا از ایفای وظایف سلطنتی کناره می‌گیرد.

او گفته است که رسوایی رابطه دوستانه‌اش با جفری اپستین، و ادامه این دوستی، آن هم بعد از محکومیت آقای اپستین در پرونده آزار و سوءاستفاده جنسی، باعث شده که"اختلال بزرگی" برای خاندان سلطنتی بریتانیا ایجاد شود.

شاهزاده اندرو، در اطلاعیه‌ای گفت که عمیقا با قربانیان اپستین همدردی می‌کند و همین همدردی را"با تمام کسانی که متاثر شده‌اند و به دنبال نقطه پایانی بر این ماجرا هستند" دارند.

اعلام کناره‌گیری از ایفای وظایف سلطنتی پس از آن صورت می‌گیرد که شاهزاده اندرو به خاطر یک مصاحبه با بی‌بی‌سی مورد انتقادهای شدید قرار گرفت. از او به ویژه انتقاد می‌شود که با وجود محکومیت چند سال پیش جفری اپستین از او فاصله نگرفت.

علاوه بر این، ویرجینیا جوفری، یکی از شاکیان پرونده اپستین، شاهزاده اندرو را متهم کرده که وقتی زیر سن قانونی بوده سه بار به او تجاوز کرده است. دادگاه این ادعا را نپذیرفته است. کمی پس از بازداشت دوباره جفری اپستین، او در زندان درگذشت و دلیل آن رسما خودکشی اعلام شد.