شانزده عضو طالبان در ننگرهار افغانستان کشته شدند

12/06/1399 10:46 ق.ظ

سخنگوی والی ننگرهار افغانستان از کشته شدن 16 عضو ویژه طالبان از جمله پنج تبعه پاکستان در درگیری با نیروهای افغان در این ولایت خبر داد. 02.09.

02.09.

2020 استانبول/ خلیل سلحشور/ خبرگزاری آناتولی عطالله خوگیانی، سخنگوی والی ننگرهار در شرق افغانستان امروز چهارشنبه اعلام کرد: شبه‌نظامیان طالبان شب گذشته به پاسگاه‌های نیروهای امنیتی در شهرستان شیرزاد ولایت ننگرهار حمله کردند که در این حمله 16 عضو قطعه سرخ این گروه از جمله 5 تبعه پاکستان کشته و 6 نفر از آن‌ها زخمی شدند.

وی افزود: در این حمله که با مقاومت شدید نیروهای امنیتی مواجه شد، یک سرباز ارتش افغانستان نیز کشته شده و 3 سرباز دیگر زخمی شدند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

شکافی جدید در شورای امنیت؛‌ آمریکا مقابل ۱۴ عضو دیگر از وتو استفاده کردسفیر آمریکا در سازمان ملل در مورد قطعنامه پیشنهاد شده دربارۀ سرنوشت جنگجویان افراط‌ گرای خارجی گفت که کشورهای اروپایی همانند موضوع ایران ترجیح می‌دهند تا «تهدید جدی» جنگجویان افراط ‌گرا را نادیده بگیرند.

برکناری چهار مقام‌ دولتی و دو عضو خاندان سلطنتی عربستان سعودی به اتهام فساد مالی - BBC News فارسیپادشاه عربستان چند مقام دولتی و لشکری را برکنار کرده است. ۶ مقام از جمله دو شاهزاده خاندان سلطنتی به فساد مالی متهم شده‌اند.

ارتش افغانستان: 47 شبه‌نظامی طالبان در فاریاب کشته شدندلشکر شاهین ارتش افغانستان از کشته شدن 47 شبه‌نظامی طالبان طی عملیات زمینی و هوایی در ولایت فاریاب خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

چهار نیروی امنیتی افغانستان در حمله طالبان کشته شدندسخنگوی پلیس ولایت بلخ افغانستان از کشته شدن 4 نیروی امنیتی در حمله طالبان به پاسگاهی در شهرستان کشنده این ولایت خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

مجله «شارلی ابدو» بار دیگر کاریکاتورهای پیامبر اسلام را منتشر کردتحریریه مجله «شارلی ابدو» پیش از این در سال ۲۰۱۵ میلادی به دلیل انتشار کاریکاتورهای پیامبر اسلام هدف حمله گروهی از افراط‌گرایان قرار گرفته بود؛ در این حمله ۱۲ نفر کشته شدند.

انفجار خودروی بمب گذاری شده در پکتیای افغانستان؛ دست‌کم 3 کشته و 5 زخمی

سخنگوی والی ننگرهار افغانستان از کشته شدن 16 عضو ویژه طالبان از جمله پنج تبعه پاکستان در درگیری با نیروهای افغان در این ولایت خبر داد.

02.09.2020

استانبول/ خلیل سلحشور/ خبرگزاری آناتولی

عطالله خوگیانی، سخنگوی والی ننگرهار در شرق افغانستان امروز چهارشنبه اعلام کرد: شبه‌نظامیان طالبان شب گذشته به پاسگاه‌های نیروهای امنیتی در شهرستان شیرزاد ولایت ننگرهار حمله کردند که در این حمله 16 عضو قطعه سرخ این گروه از جمله 5 تبعه پاکستان کشته و 6 نفر از آن‌ها زخمی شدند.

وی افزود: در این حمله که با مقاومت شدید نیروهای امنیتی مواجه شد، یک سرباز ارتش افغانستان نیز کشته شده و 3 سرباز دیگر زخمی شدند.

گفتنی است افزایش سلسله انفجارها و حملات تروریستی علیه نیروهای امنیتی افغانستان در بحبوحه تلاش‌ها برای برقراری صلح و پایان جنگ، باعث نگرانی‌ها در این کشور شده است.