شاسی بلند سایپا از کجا آمده است؟ | DW | 05.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شرکت سایپا می‌گوید به زودی یک خودرو آفرود ایرانی را روانه بازار خواهد کرد. رسانه‌های ایران اما فاش کرده‌اند که این خودرو در اصل یک اتومبیل درجه دوم چینی است و حتی رینگ آن با نمونه چینی فرقی ندارد.

جواد سلیمانی مدیر عامل سایپا اعلام کرده است: «از نیمه دوم سال جاری تا پایان سال آینده با ورود ساینا.اس، کوییک.اس، شاهین، کراس‌اوور پلتفرمو یک خودرو شاسی بلند به خانواده محصولات سایپا، تحولی اساسی در سبد محصولات این گروه خودروسازی ایجاد شده و تصویر ذهنی مشتریان و جامعه نسبت به سایپا تغییر خواهد کرد.

این خودرو با آپشن‌های مختلفی مانند دوربین ۳۶۰ درجه، سنسور نور، کروز کنترل، رادارهای جانبی و تهویه دوگانه عرضه خواهد شد؛ گزینه‌هایی که قیمت نزدیک ۲۰ هزار دلاری خودرو را چندین هزار دلار دیگر بنا به نوع آپشن آن افزایش خواهند دادبا وجود ادعای شرکت سایپا در بومی‌سازی این خودرو، عکس‌های منتشر شده نشان می‌دهند حتی رینگ این خودرو هم با نمونه چینی تفاوتی ندارد.

در این محصول از سری جدید پردازنده‌های شرکت اینتل استفاده شده است. لپ تاپ جدید هشت گیگابایت رم و یک ترابایت حافظه ذخیره‌سازی دارد.پس از انتشار خبرهایی در ایران مبنی بر تولید تلفن همراه بومی، مشخص شده این گوشی‌ها که با نشان صاایران در ایران عرضه خواهند شد چینی هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سالهاست رژیم فاسد آخوندی گنجشک رو رنگ میکنه جای قناری با قیمت گزاف به مردم میفروشه

شرکت سایپا همین وسائل بیهوده و مرگ آفرین راکه تا حالا مونتاژ و روانه جاده ها کرده جمع کنه نیازی به پدیده جدید نیست ،قیمتهای سرسام آور محصولات پیشکش

خمینی پدرش انگلیسی بوده مادرش هندی

این دیوسا یه قطعه نمیتونن بسازن. چه برسه به خود ماشین.

سپاه کلاش باز در قابلمه کرونا یاب اختراع کرده؟؟؟

یک حرفی بزنید که به قیافتون بخوره

سايپا ** خورد!

HananyaPersian دغدغه مردم ایران الان اینه!؟ همه میدونن اینا حتی نمیتونن یه کارت ملی تولید چه برسه به ماشین

شما ب بزرگی خودتون ببخشید

خدا به فریاد برسه

اقا اینا رهبر انقلابشون هم هندی بود،اما اصرار دارن ایرانی بوده!شما هم چه انتظاراتی دارید...

بدبخت ملتی که مجبورند ماشین با طراحی تفکر کمونیست رو سوار بشن.

در جهانی که سه قدرت اروپایی شرافت ایستادن بر امضایشان پای برجام را ندارند و دائما دروغ تحویل ایرانیها میدهند نباید به شرکت سایپا برای تولید یک محصول چینی ایراد و اشکالی وارد دانست. نوک پیکان انتقاد باید بسوی شرکت ها و مقامات دروغگوی اروپایی باشد.

لعنت بر شرکت جنایتکار سایپا با عرابه های مرگی که می سازد .مثل رژیم اما به سیاقی دیگر دستش به خون مردمان این سرزمین آلوده است .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در تهران؛ پایتخت یک هفته تعطیل اعلام شدلطفاً فعالیت مسافرت راهم محدودکنید مگر فعالیتی هم بود که تعطیل شد؟!؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

در پی تشدید کرونا تهران به مدت یک هفته تعطیل شد | DW | 03.10.2020استانداری تهران اعلام کرد با تشدید کرونا در تهران از ۱۲ تا ۱۸ مهر به مدت یک هفته محدودیت‌های کرونایی در پایتخت اعلام می‌شود. تصمیم به تعطیلی پایتخت در پی درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا از مقامات تهران اتخاذ شده است. هرگاه صحبت از اعتصاب میشود همان وز کرونا به یکباره عود میکند اوکی ولی سوالی که الان برام مطرح شده اینه که عکاس خبریتون چرا فقط ازین اقلیت بوی جوراب و گلاب عکس میندازه؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سینماهای استان تهران یک هفته تعطیل شدبه دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا در استان تهران؛ کلیه سینماهای تهران از فردا به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تهران یک هفته «نیمه تعطیل» شدمعاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران آخرین جزئیات اعمال محدودیت‌های کرونایی در استان تهران برای یک هفته پیش رو را تشریح کرد. بسیاری از گردهمایی‌ها از جمله نماز جمعه برگزار نمی‌شود. ار ترس اعتراضات و اعتصابات شهادت_ميدهم که ملایان خونخوار حاکم در ایران سرنگون خواهند شد. طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محدودیت‌های یک هفته‌ای تهران اعلام شداستانداری تهران طی نامه‌ای محدودیت‌های یک هفته‌ای تهران را اعلام کرد. طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جزئیات محدودیت های یک هفته ای تهران در پی تشدید کرونامعاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران آخرین جزئیات اعمال محدودیت های کرونایی در استان تهران برای یک هفته پیش رو را تشریح کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »