شاسی بلند سایپا از کجا آمده است؟ | DW | 05.10.2020

14/07/1399 02:40:00 ب.ظ

شرکت سایپا می‌گوید به زودی یک خودرو آفرود ایرانی را روانه بازار خواهد کرد. رسانه‌های ایران اما فاش کرده‌اند که این خودرو در اصل یک اتومبیل درجه دوم چینی است و حتی رینگ آن با نمونه چینی فرقی ندارد.

شرکت سایپا می‌گوید به زودی یک خودرو آفرود ایرانی را روانه بازار خواهد کرد. رسانه‌های ایران اما فاش کرده‌اند که این خودرو در اصل یک اتومبیل درجه دوم چینی است و حتی رینگ آن با نمونه چینی فرقی ندارد. و یک خودرو شاسی بلند به خانواده محصولات سایپا، تحولی اساسی در سبد محصولات این گروه خودروسازی ایجاد...

و یک خودرو شاسی بلند به خانواده محصولات سایپا، تحولی اساسی در سبد محصولات این گروه خودروسازی ایجاد شده و تصویر ذهنی مشتریان و جامعه نسبت به سایپا تغییر خواهد کرد.» بومی‌سازی شده در داخل ایران خواهد بود و ویژگی‌های دو دیفرانسیل و شاسی مستقل در آن دیده می‌شود که این موضوع قابلیت، توان و کیفیت قابل ملاحظه‌ای به این خودرو می‌بخشد و آن را به خودرویی آفرودی و سرسخت تبدیل می‌کند.»

فودی یک شرکت نه چندان مطرح چینی است که با گروه دانگ فنگ همکاری می‌کند شرکت فودی در دهه ۹۰ میلادی وانت بار تولید می‌کرد که حتی در میان چینی ها هم به کیفیت پایین شهره بود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سالهاست رژیم فاسد آخوندی گنجشک رو رنگ میکنه جای قناری با قیمت گزاف به مردم میفروشه شرکت سایپا همین وسائل بیهوده و مرگ آفرین راکه تا حالا مونتاژ و روانه جاده ها کرده جمع کنه نیازی به پدیده جدید نیست ،قیمتهای سرسام آور محصولات پیشکش خمینی پدرش انگلیسی بوده مادرش هندی این دیوسا یه قطعه نمیتونن بسازن. چه برسه به خود ماشین.

سپاه کلاش باز در قابلمه کرونا یاب اختراع کرده؟؟؟ یک حرفی بزنید که به قیافتون بخوره سايپا ** خورد! HananyaPersian دغدغه مردم ایران الان اینه!؟ همه میدونن اینا حتی نمیتونن یه کارت ملی تولید چه برسه به ماشین شما ب بزرگی خودتون ببخشید خدا به فریاد برسه اقا اینا رهبر انقلابشون هم هندی بود،اما اصرار دارن ایرانی بوده!شما هم چه انتظاراتی دارید...

کرونا در تهران؛ پایتخت یک هفته تعطیل اعلام شدلطفاً فعالیت مسافرت راهم محدودکنید مگر فعالیتی هم بود که تعطیل شد؟!؟

بدبخت ملتی که مجبورند ماشین با طراحی تفکر کمونیست رو سوار بشن. در جهانی که سه قدرت اروپایی شرافت ایستادن بر امضایشان پای برجام را ندارند و دائما دروغ تحویل ایرانیها میدهند نباید به شرکت سایپا برای تولید یک محصول چینی ایراد و اشکالی وارد دانست. نوک پیکان انتقاد باید بسوی شرکت ها و مقامات دروغگوی اروپایی باشد.

لعنت بر شرکت جنایتکار سایپا با عرابه های مرگی که می سازد .مثل رژیم اما به سیاقی دیگر دستش به خون مردمان این سرزمین آلوده است .

در پی تشدید کرونا تهران به مدت یک هفته تعطیل شد | DW | 03.10.2020استانداری تهران اعلام کرد با تشدید کرونا در تهران از ۱۲ تا ۱۸ مهر به مدت یک هفته محدودیت‌های کرونایی در پایتخت اعلام می‌شود. تصمیم به تعطیلی پایتخت در پی درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا از مقامات تهران اتخاذ شده است. هرگاه صحبت از اعتصاب میشود همان وز کرونا به یکباره عود میکند اوکی ولی سوالی که الان برام مطرح شده اینه که عکاس خبریتون چرا فقط ازین اقلیت بوی جوراب و گلاب عکس میندازه؟

سینماهای استان تهران یک هفته تعطیل شدبه دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا در استان تهران؛ کلیه سینماهای تهران از فردا به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.

تهران یک هفته «نیمه تعطیل» شدمعاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران آخرین جزئیات اعمال محدودیت‌های کرونایی در استان تهران برای یک هفته پیش رو را تشریح کرد. بسیاری از گردهمایی‌ها از جمله نماز جمعه برگزار نمی‌شود. ار ترس اعتراضات و اعتصابات شهادت_ميدهم که ملایان خونخوار حاکم در ایران سرنگون خواهند شد. طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟

محدودیت‌های یک هفته‌ای تهران اعلام شداستانداری تهران طی نامه‌ای محدودیت‌های یک هفته‌ای تهران را اعلام کرد. طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟

جزئیات محدودیت های یک هفته ای تهران در پی تشدید کرونامعاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران آخرین جزئیات اعمال محدودیت های کرونایی در استان تهران برای یک هفته پیش رو را تشریح کرد.