شادی مردم عراق به‌خاطر استعفای نخست‌وزیر کشورشان

08/09/1398 09:39 ب.ظ

مردم استان کرکوک عراق در پی اعلام تصمیم عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر این کشور برای استعفا به شادی پرداختند. - خبرگزاری آناتولی

مردم استان کرکوک عراق در پی اعلام تصمیم عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر این کشور برای استعفا به شادی پرداختند. - خبرگزاری آناتولی 29.11.2019 کرکوک/علی مکرم غریب/خبرگزاری آناتولی بسیاری از مردم استان کرکوک عراق در پی اعلام تصمیم عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر این کشور برای استعفا راهپیمایی شادی برگزار کرده و جشن گرفتند.

آنها با حمل پرچم‌ عراق و تصاویر قربانیان تظاهرات ضد دولتی در بغداد، علیه دولت عبدالمهدی شعار دادند. عبدالله عبیدی، یکی از آنان به خبرنگار آناتولی گفت:

تصمیم عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق برای استعفا باعث خوشحالی ما شده است. باید تمام مطالبات به‌حق مردم در اسرع‌وقت برآورده شود. علی حسینی، یکی دیگر از معترضان اهل کرکوک نیز در این خصوص اظهار داشت: هیچ قدرتی نمی‌تواند در برابر اراده مردم ایستادگی کند.

گفتنی عادل عبدالمهدی امروز طی اطلاعیه‌ای اظهار داشت: «با دقت بیانیه مرجعیت عالی دینی (آیت‌الله علی سیستانی) در خطبه جمعه امروز را گوش دادم. با توجه به شرایط دشوار عراق و ناتوانی دستگاه‌های مختلف در توقف خونریزی از پارلمان می‌خواهم در تصمیم خود تجدید نظر و با توجه به منافع کشور و مراقبت از جان فرزندان‌مان اقدام کند». headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

کمپین جدید حمایت از مردم عراق: تصور کن گلوله‌ای به اندازه قوطی نوشابه به سرت بخوردیک کنشگر آمریکایی به نام «جان فیلسون» کمپین جدیدی برای حمایت از مردم معترض عراق به راه انداخته تا این که تو آمریکا رایجه و حمایت از مردم ایران که دردست دیو دوسر خامنه ای کثافت قاتل گروگانن IranProtesters راست می گفتند و صدام هم راست می گفت که ایرانی ها پشه اند، خودم هم دیدم یک ایرانی باسرنگ خون دزدید، من که نژاد برترم.

اضطرار اقلیمی اولین دغدغه نیمی از مردم اروپا استاین در حالی است که در ایالات متحده تنها ۳۹ درصد از مردم تغییرات اقلیمی در اولویت نگرانی‌های خود قرار می‌دهند و اکثر آنان موضوع دسترسی به خدمات تامین اجتماعی را مهمترین دغدغه خود در زندگی می‌دانند.

در بدنه نظام کارشکنانی هستند که می خواهند مردم را بدبین کنندرییس دیوان عالی کشور: *متاسفانه عادت کرده‌ایم برای انجام کاری سئوال کنیم در فلان اداره آشنا داری؟ *این خیلی بد است و زیبنده نظام جمهوری اسلامی و انقلاب نیست *در بدنه نظام کارشکنانی هستند که می‌خواهند مردم را بدبین کنند فکر کنم خیلی از این مسایل بعد از براندازی حل شود. فرهنگ عوض خواهد شد. دزدی، دروغ، حقه بازی، رشوه.. اینها همه خصوصیات فرهنگ آخوند و عسلام هستن. ابله کسی که حرف این مفت خور ها را اصلاً گوش دهد🤔 در فلان دزد خانه دزد آشنایی داری تا من که دزدم به یه دزد دیگه رشوه بدم و اون برای من موقعیتی فراهم کنه که بیشتر بدزدم.

قدرت خرید مردم کاهش یافته استوزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروزه به دلایل مختلفی قدرت خرید مردم کاهش یافته است و امسال استان‌های شمالی نقش کمرنگی در صادرات داشتند بنابراین این صادرات‌ها روابط استراتژیک کشور نبوده است چراکه با صادرات محصولات کشور رو به پیشرفت خواهد رفت. چه مطلب مهمی، چه اکتشاف خارق العاده ای خداروشکر به این نتیجه رسیدین هرچی داریم میریزیم تو شکم ماشینمون ساعت خواب

مایک پمپئو: مردم ایران می‌گویند دزدسالاری و حکومت دینی دیگر بس استمایک پمپئو: مردم ایران می‌گویند دزدسالاری و حکومت دینی دیگر بس است مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، خواسته‌های مردم_ایران را دستیابی به آزادی و موفقیت اقتصادی و پایان دزدسالاری و حکومت دینی برشمرد. نه حکومت رو بدیم به براندازان وام دار ایالت متحده که ازشون حمایت میکنید(مثل پهلوی) تا ثروت کشور رو به یغما ببرند. سخنی مسخره از رییس دزدهای دنیا و مدعی دزدی و تقلب و دروغ. پمپئو باید خفه بشه. از قدیم گفتن سگ زرد برادر شغال هست. اگه دلش واسه مردم میسوخت تحریم غذا ودارو رو لغو میکردن. اینا همونایی هستن که دولت ملی مصدق رو برکنار کردن.

هشدار وزارت بهداشت به مردم در پی آلودگی هوای تهرانهشدار وزارت بهداشت به مردم در پی آلودگی هوای تهران: *هوای تهران برای تمام گروه‌ها ناسالم است *شاخص کیفیت هوا در ۱۱ ایستگاه شهر تهران به بالاتر از ۱۵۰ رسیده است *بیماران قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان از فعالیتهای طولانی و سنگین خارج از منزل خودداری کنند حتما مواظب باشید به قول وزاررررت بهداشت مردم از هوا ایدز نگیرن یه کار درست بلد نیستین کار کنید چجوریاست دوباره داره شلوغ میشه ؟!