شاخص بورس 13 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnim

19/06/1399 12:16:00 ب.ظ

شاخص بورس ۱۳ هزار واحد افت کرد شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت افت ۱۳ هزار واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۵۶هزار واحد قرار گرفت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت افت 13هزار واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و 556هزار واحد قرار گرفت. ، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه 8‌میلیارد و 250میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر...

، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه 8‌میلیارد و 250میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 10‌هزار و 649میلیارد تومان در یک میلیون و 786 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 13هزار و 684واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و 556هزار و 325واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، مخابرات ایران و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شد و در مقابل شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، پتروشیمی پارس و معدنی و صنعتی چادرملو با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روزی منفی را پشت‌سر گذاشتند؛ به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) 3589واحد، کل (هم‌وزن) 5270واحد، قیمت (هم‌وزن) 3455واحد، آزاد شناور 23926واحد و شاخص‌های‌ بازار اول و دوم نیز به‌ترتیب 12142و 19005واحد افت کردند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

«وانکا»، من و «آنتوان چخوف»| علی اصغر شیرزادی

هر وقت به هر دلیل و علت دچار خستگی ذهنی می‌شوم یکی دو داستان «آنتوان چخوف» را می‌خوانم. با هر بازخوانی می‌بینم که چراغی کوچک در داستان او روشن می‌شود و معنایی تازه سر بر می‌آورد. داستان کوتاه «وانکا» از مجموعه داستان‌های این نویسنده همیشه زنده را -شاید- برای دهمین بار در یکی از شب‌های ماه آخر پاییز گذشته خوانده‌ام. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کاهش ۴۰ هزار واحدی شاخص بورسکاهش ۴۰ هزار واحدی شاخص بورس شاخص کل بورس امروز برخلاف دو روز گذشته، روندی نزولی به خود گرفت و بیش از ۴۰ هزار واحد کاهش یافت.

عقب‌گرد بورس به کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحدعقب‌گرد بورس به کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد حرکت نزولی شاخص کل بورس همچنان ادامه دارد و این شاخص امروز با بیش از ۳۷ هزار واحد کاهش به کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد عقب‌گرد کرد.

سوءمدیریت و بی‌کفایتی رژیم در قبال بحران اقتصادی ایران ادامه دارد؛ افت شدید شاخص سهام و صعودی شدن مجدد نرخ ارز🔺سوءمدیریت و بی‌کفایتی رژیم در قبال بحران اقتصادی ایران ادامه دارد؛ افت شدید شاخص سهام و صعودی شدن مجدد نرخ ارز ⚡️همزمان با افزایش انتقادها به سوء‌مدیریت رژیم جمهوری_اسلامی در تنظیم بازار پول نرخ ارز در ایران بار دیگر روند صعودی در پیش گرفته است.

افت متوالی بورس تهران؛ استفاده از صندوق توسعه ملی برای حمایت از بازار سرمایه - BBC News فارسیافت مستمر شاخص بورس اوراق بهادار تهران در حالی ادامه دارد که بازار ارز در ایران شاهد افزایش قیمتهاست. در بازار آزاد قیمت دلار بیش از ۲۵۳۰۰ تومان گزارش شده است. شاخص کل بورس تا بعدازظهر امروز حدود ۳۷ هزار واحد افت کرد و به یک میلیون و ۵۷۰ هزار رسید. همزمان طی دو هفته اخیر قیمت خودرو در ایران افزایش یافته است.

صندوق توسعه ملی به داد بورس می رسد؟صندوق توسعه ملی به داد بورس می‌رسد؟ زمزمه‌های انتقال یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار درحالی به گوش می‌رسد که یک تحلیل‌گر بازار سرمایه بر این باور است که اتفاق مذکور، اتفاق خوبی است به شرطی که به درستی مدیریت شود.

امکان تغییر کارگزار ناظر سهام عدالت فراهم شد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimامکان تغییر کارگزار ناظر سهام_عدالت فراهم شد شرکت سپرده‌گذاری مرکزی: فروشندگان سهام عدالت که قصد فروش مابقی سهام از طریق کارگزاری دیگری دارند از امروز می‌توانند کارگزار ناظر را تغییر دهند