شاخص بورس 13 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شاخص بورس ۱۳ هزار واحد افت کرد شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت افت ۱۳ هزار واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۵۶هزار واحد قرار گرفت

، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه 8‌میلیارد و 250میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 10‌هزار و 649میلیارد تومان در یک میلیون و 786 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 13هزار و 684واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و 556هزار و 325واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، مخابرات ایران و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شد و در مقابل شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، پتروشیمی پارس و معدنی و صنعتی چادرملو با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند. شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روزی منفی را پشت‌سر گذاشتند؛ به‌طوری که شاخص قیمت 3589واحد، کل 5270واحد، قیمت 3455واحد، آزاد شناور 23926واحد و شاخص‌های‌ بازار اول و دوم نیز به‌ترتیب 12142و 19005واحد افت کردند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 681 میلیون ورقه به‌ارزش 3هزار و 81میلیارد تومان در 739هزارنوبت، شاخص فرابورس 177واحد افت کرد و در ارتفاع 16هزار و 489واحد قرار گرفت. در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، پتروشیمی تندگویان و ذوب آهن اصفهان شد و در مقابل شرکت‌های پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی مارون و پتروشیمی زاگرس بیشترین اثر مثبت را بر شاخص فرابورس به نام خود ثبت کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاهش ۴۰ هزار واحدی شاخص بورسکاهش ۴۰ هزار واحدی شاخص بورس شاخص کل بورس امروز برخلاف دو روز گذشته، روندی نزولی به خود گرفت و بیش از ۴۰ هزار واحد کاهش یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عقب‌گرد بورس به کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحدعقب‌گرد بورس به کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد حرکت نزولی شاخص کل بورس همچنان ادامه دارد و این شاخص امروز با بیش از ۳۷ هزار واحد کاهش به کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد عقب‌گرد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سوءمدیریت و بی‌کفایتی رژیم در قبال بحران اقتصادی ایران ادامه دارد؛ افت شدید شاخص سهام و صعودی شدن مجدد نرخ ارز🔺سوءمدیریت و بی‌کفایتی رژیم در قبال بحران اقتصادی ایران ادامه دارد؛ افت شدید شاخص سهام و صعودی شدن مجدد نرخ ارز ⚡️همزمان با افزایش انتقادها به سوء‌مدیریت رژیم جمهوری_اسلامی در تنظیم بازار پول نرخ ارز در ایران بار دیگر روند صعودی در پیش گرفته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

افت متوالی بورس تهران؛ استفاده از صندوق توسعه ملی برای حمایت از بازار سرمایه - BBC News فارسیافت مستمر شاخص بورس اوراق بهادار تهران در حالی ادامه دارد که بازار ارز در ایران شاهد افزایش قیمتهاست. در بازار آزاد قیمت دلار بیش از ۲۵۳۰۰ تومان گزارش شده است. شاخص کل بورس تا بعدازظهر امروز حدود ۳۷ هزار واحد افت کرد و به یک میلیون و ۵۷۰ هزار رسید. همزمان طی دو هفته اخیر قیمت خودرو در ایران افزایش یافته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

صندوق توسعه ملی به داد بورس می رسد؟صندوق توسعه ملی به داد بورس می‌رسد؟ زمزمه‌های انتقال یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار درحالی به گوش می‌رسد که یک تحلیل‌گر بازار سرمایه بر این باور است که اتفاق مذکور، اتفاق خوبی است به شرطی که به درستی مدیریت شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امکان تغییر کارگزار ناظر سهام عدالت فراهم شد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimامکان تغییر کارگزار ناظر سهام_عدالت فراهم شد شرکت سپرده‌گذاری مرکزی: فروشندگان سهام عدالت که قصد فروش مابقی سهام از طریق کارگزاری دیگری دارند از امروز می‌توانند کارگزار ناظر را تغییر دهند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »