سی‌ان‌ان: رژیم ایران ممکن است به «نقطه بدون بازگشت» رسیده باشد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سی‌ان‌ان: رژیم ایران ممکن است به «نقطه بدون بازگشت» رسیده باشد العربيه_فارسى

» با نظر به مشاهدات خود از تظاهرات ضدحکومتی در ایران می‌گوید از آنجایی که ترس مردم این کشور از سرکوبگری رژیم ریخته است، جمهوری اسلامی ممکن است به «نقطه بدون بازگشت» رسیده باشد.

به گفته «سی‌ان‌ان»، تظاهرات ضد رژیم به «پایگاه‌های قدرت» جمهوری اسلامی همچون شهرهای مذهبی مشهد و قم نیز رسیده است، و تقریبا تمامی طیف‌های مختلف مردم ایران را درگیر خود کرده است، که اختلافات دیرینه را کنار گذاشته‌اند تا در برابر جمهوری اسلامی متحد شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ایران به نقطه بدون بازگشت رسیده...دیگه وقتشه بزنه دهن اسراییل رو بگاد و دنیایی رو راحت کنه

گوه خورد

گوری باباشون مهسا_امینی

ننویسید ممکن است بنویسید حقیقتا رسیده. مهسا_امینی Speak4Zahedan

با۷ میلیارد؟

ممکن نیست بلکه یک واقعیت است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرانسه: اتحادیه اروپا به‌دنبال مسدود کردن دارایی‌ها و ممنوعیت سفر مقامات «سرکوبگر» ایرانی استوزیر خارجه فرانسه می‌گوید تحریم‌های جدید ممکن است افراد کلیدی در نهادهای سرکوبگر حکومت ایران را شامل شود که فرزندان خود را برای تحصیل و زندگی به کشورهای غربی می‌فرستند. اینا کمترین خواسته ملت از اروپا هست اگه با تحریم و قطع نامه کاری پیش می‌رفت الان جنگ اوکراین تموم شده بود کره شمالی و چین و ایران دمکراسی برقرار بود ،اینا روباه مکارن از روبرو خوبن از پشت خنجر میزنم ایران تنها وای ، باید قش کنم حالا.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مقامات اوکراین: روسیه برای اولین بار با پهپادهای ایرانی منطقه کی‌یف را هدف گرفتاوکراین در سه هفته گذشته با موجی از حملات روسیه با پهپادهای شاهد-۱۳۶ ساخت ایران بوده است، اما حمله به «بیلا چرکوا» نزدیک‌ترین حمله به پایتخت این کشور است. کیف پایگاهی مزدوران فاسد که مردم را قربانی جنگ غرب و آمریکا کرد به یادت داشته باشید که مرگ یا فرار آینده دلقک است . ای بابا چی شد پهپاد های ایران که بد بود الان پایتخت اوکراین و میزنه که !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موانع استفاده از اینترنت «استارلینک» در ایران برای تظاهرکنندگانروزنامه «وال‌استریت ژورنال» در مقاله‌ای می‌گوید با وجودی که دولت آمریکا به منظور پشتیبانی از تظاهرات ضد رژیم در ایران، امکان قانونی صدور برخی فناوری‌های
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

60 نماینده پارلمان اروپا: خواست ‌مردم ایران برای تغییر رژیم‌ را به رسمیت بشناسیدبیش از شصت نماینده پارلمان اروپا با امضای فراخوانی، از سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا خواستند تا سرکوب خشونت‌آمیز اعتراضات در ایران را به‌ شدت محکوم کرده StopHazaraGenocide فعلا نماینده های اروپا برن برا زمستان پهن گاو جمع کنن از سرما نمیرن بعد اگه زنده موندن بیان برا ما هم یک فکری بردارن ممنون از شون StopHazaraGenocide
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

از «مجری اصلی» فیلترینگ اینستاگرام در ایران چه می‌دانیم؟در پی اعتراضات سراسری ایران و مختل شدن اینترنت در کشور، گمانه‌زنی‌ها درباره دست داشتن احتمالی شرکت «سامانه‌گستر سحاب‌پرداز» موسوم به «سحاب» در فیلترینگ اینترنت بالا گرفته است. خوارکسده ها یه جوری فیلتر میکنن که با دوتا گوشی و یه لپتاپ و یه تبلت از پس یه ریت زدن نمیشه بر اومد. مادرتونو میگام، صبر کن حالا... مهسا_امینی OpIran فیلترینگ مهر تایید نظام بر قتل و عام انقلابیون است مهسا_امینی MahsaAmini OpIran NikaShakarami MahsaAmini
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا تحریم‌های بیشتری علیه روسیه وضع می‌کنداین تحریم‌ها واکنشی به الحاق مناطق اشغالی اوکراین به خاک روسیه و تهدید ولادیمیر پوتین به کاربرد جنگ افزارهای تخریب گسترده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »