سی و هفت ایرانی بر اثر آنفلوآنزا جان باختند

06/09/1398 11:54:00 ق.ظ

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران اعلام کرد طی 8 ماه گذشته 37 تن از شهروندان این بر اثر آنفلوآنزا جان باخته اند. - خبرگزاری آناتولی

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران اعلام کرد طی 8 ماه گذشته 37 تن از شهروندان این بر اثر آنفلوآنزا جان باخته اند. - خبرگزاری آناتولی 27.11.2019 استانبول/خبرگزاری آناتولی علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران در حاشیه کنگره «چاقی و بیماری های متابولیک» در تهران گفت: تاکنون 37 نفر بر اثر ابتلا به بیماری آنفلوآنزا در کشور فوت کرده اند.

به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، رئیسی با اشاره به اینکه شیوع این بیماری طی سالجاری زودتر از معمول آغاز شده است، اظهار داشت: «امسال موج آنفلوآنزا در کشور یک ماه زودتر از سال های قبل و از هفته دوم مهرماه آغاز و میزان سرعت شیوع این بیماری شدید شده است.

بحث پیشگیری از آنفلوآنزا بسیار اهمیت دارد. وزارت بهداشت آموزش به عموم مردم را از طریق مراکز بهداشتی، درمانی و پایگاه های سلامت برای همه گیر نشدن این بیماری آغاز کرده است».

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

سه تن بر اثر زلزله‌ در آلبانی جان باختندبر اثر زمین‌لرزه‌ای به شدت 6,4 ریشتر در غرب آلبانی، 3 تن جان باخته و 150 نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

فوت 15 نفر بر اثر بیماری آنفولانزارئیس اداره کنترل بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت گفت: 15 نفر به دلیل بیماری آنفولانزا در استان‌های تهران، مازندران و آذربایجان شرقی فوت شده‌اند.

وزیر صمت: می‌دانستیم گرانی بنزین روی سایرکالاها اثر می‌گذارد | DW | 25.11.2019عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به رشد قیمت کرایه‌ها و محصولات فولادی و خوراکی گفت اگر قیمت گازوییل بالا برود، فاتحه کشور خوانده می‌شود. رئیس مجلس پیشنهاد کرده که دولت برای کنترل قیمت‌ها از 'ظرفیت بسیج' استفاده کند. بسیج😅😅😅 55Diba ظرفیت کونیها😁🍆 چقدر مضحکه این حکومت. جلبک از اینا لیاقتش بیشتره.

6 فوتی بر اثر آنفولانزا در مازندران/ خود درمانی ریسک مرگ و میر را افزایش می‌دهد/ پیش‌بینی تدابیر لازم برای مقابله با بیماریسرپرست‌معاونت بهداشتی‌دانشگاه علوم پزشکی‌مازندران گفت: از اواخر شهریور تاکنون ۳۵۰ نفر مبتلا به بیماری‌های حاد تنفسی بودند که از ۳۱۸ نفر که علائم بیماری را داشتند نمونه‌گیری انجام شد که از این‌تعداد ۵۴ نفر مبتلا به آنفولانزا نوع A بوده وتاکنون ده نفر بر اثر بیماری های تنفسی فوت شدند که ابتلای ۶ نفر به آنفولانزا تایید شده است.

تاکید اردوغان بر ادامه مبارزه ترکیه با خشونت علیه زنانرئیس جمهور ترکیه در «روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان» بر ادامه مقابله کشور با خشونت، استثمار و تبعیض تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

زنانی که بار خشونت را بر دوش می‌کشندطبق آمار سال ۹۷ بهزیستی؛ ۴۹% از زنان ایرانی آزار جسمی و فیزیکی،۲۶% عاطفی- روانی و کلامی و ۲۲/۲% آنها آزارهای اجتماعی و اقتصادی دیده‌اند. همچنین ۷۱% زنان که مورد خشونت قرار گرفته‌اند از مدت زمان زندگی زناشویی آنها بیش از ۵ سال نمی‌گذرد.