سی و شش چینی در یک سانحه رانندگی جان باختند

07/07/1398 12:24 ب.ظ

سی و شش نفر بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در استان جیانگ‌سو چین جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی

سی و شش نفر بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در استان جیانگ‌سو چین جان خود را از دست دادند.پکن/خبرگزاری آناتولیبر اساس گزارش مقامات دولتی شهر ییشینگ در استان جیانگ‌سو چین بر اثر انحراف یک دستگاه اتوبوس از مسیر و برخورد آن با کامیون 36 تن جان باخته و 36 نفر دیگر نیز آسیب دیدند.

بر اساس گزارش مقامات دولتی شهر ییشینگ در استان جیانگ‌سو چین بر اثر انحراف یک دستگاه اتوبوس از مسیر و برخورد آن با کامیون 36 تن جان باخته و 36 نفر دیگر نیز آسیب دیدند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مرگ 26 نفر در پاکستان بر اثر بیماری «تب دانگ»بیست و شش نفر از ابتدای سال جاری تاکنون بر اثر ابتلا به بیماری «تب دانگ» در پاکستان جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

سانحه رانندگی در هند 16 کشته به جا گذاشت

افزایش سالمندان تنهاافزایش سالمندان تنها نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد سالمندانی که تنها زندگی می‌کنند در نواحی شهری و روستایی در حال افزایش هستند و تنهازیستی در میان زنان سالمند بیش از مردان سالمند شیوع دارد.

باخبر: ۵ مهر ۹۸ - ۲۷ سپتامبردر باخبر: ۶ مهر ۹۸ – ۲۸ سپتامبر بشنوید: نشست مخالفان جمهوری اسلامی در لندن، وزارت ارشاد جمهوری دست به سانسور در محتویات ویکی‌پدیا می‌زند و پایان انتخابات افغانستان زیر سایه‌ی تدابیر امنیتی 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

آغاز سال تحصیلی جدید و دور باطل سرکوب معلمانسال_تحصیلی_جدید آغاز شده است، اما معلمانی همچون محمد_حبیبی، محمود_بهشتی_لنگرودی و اسماعیل_عبدی و... به‌جای کلاس درس، در زندان به‌سر می‌برند. بیشتر بخوانید در یادداشتی از شهرام موصلچی، روزنامه‌نگار: Sh_Mouselchi

دستور رئیس قوه قضائیه برای تسریع در اقدامات قضایی سانحه قطار مسافربری زاهدان- تهرانرئیس قوه قضائیه طی دستوری به رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان، ضمن تسلیت مجدد به بازماندگان سانحه قطار مسافربری زاهدان- تهران، تسریع در اقدامات قضایی مربوط به این پرونده را مورد تاکید قرار داد. سالها بود بخاطر بسیاری از بی عدالتیها، ویژه خواریها، کارتل سازیها، رانت و فساد و.... که این اواخر علنی هم شده بود، عذاب میکشیدم و امیدم از انقلاب بریده میشد. ولی امروز میبینم هر چیزی حسابی داشته و همینطوریم نبوده. شما چطور؟ طعم_شیرین_عدالت

سی و شش نفر بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در استان جیانگ‌سو چین جان خود را از دست دادند.پکن/خبرگزاری آناتولی

بر اساس گزارش مقامات دولتی شهر ییشینگ در استان جیانگ‌سو چین بر اثر انحراف یک دستگاه اتوبوس از مسیر و برخورد آن با کامیون 36 تن جان باخته و 36 نفر دیگر نیز آسیب دیدند.

وضعیت 9 تن از آنان وخیم گزارش شده است. اتوبوس مذکور حامل 69 مسافر بوده است. علت این سانحه احتمالا ترکیدن یکی از لاستیک‌های اتوبوس بوده است. تحقیقات پلیس چین در این زمینه آغاز شده است.