سیگار: بیش از 24 میلیون افغان توانایی تامین نیازهای اولیه خود را ندارند

16/02/1401 12:11:00 ب.ظ

اداره بازرسی ویژه آمریکا برای بازسازی افغانستان «سیگار»: بیش از 24 میلیون افغان توانایی تامین نیازهای اولیه خود را ندارند

06.05.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی اداره بازرسی ویژه آمریکا برای بازسازی افغانستان «سیگار» با انتشار گزارشی اعلام کرد که بیش از 24 میلیون نفر در افغانستان به کمک‌های بشردوستانه نیاز دارند. براساس این گزارش٬ پس از روی کار آمدن دولت موقت طالبان 70 درصد خانواده‌های افغان توانایی تامین نیازهای اولیه شان را ندارند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اقتصاد- اصفهانی

ونزوئلا، سوریه یا پاکستان؟ ... اقتصاد ایران به کجا می‌رود؟ این پرسش مدت‌هاست ذهن ایرانیان زیادی را درگیر کرده است. ایرانیانی که مدام با رکوردهای تازه قیمت‌ها مواجه می‌شوند و حالا دولت می‌گوید شاید چند صفر اسکناس‌های رایج را حذف کند تا خواندن اعداد راحت‌تر شود! جواد صالحی‌اصفهانی، اقتصاددان، دانش‌آموخته هاروارد و استاد دانشگاه پلی‌تکنیک ویرجینیا در آمریکا معتقد است که اقتصاد ایران گرفتار شرایط غیرعادی شده و در بزنگاهی است که می‌تواند به سمت شرایط خطرناک تغییر مسیر دهد. توصیف او از اقتصاد ایران، اتاق تاریکی است که درِ خروج آن گم شده و هر حرکتی غیرممکن است. این اقتصاددان برجسته به «شرق» می‌گوید که وضعیت اقتصاد، برای ایرانی‌ها یک زندگی غیرعادی و سوررئالیسم را رقم زده است و خروج از این وضعیت به‌سادگی ممکن نیست. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مراجعه بیش از ۵۷۰ خوزستانی به مراکز درمانی در ۲۴ ساعت گذشتهمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مراجعه ۵۷۶ بیمار دارای علائم تنفسی به مراکز درمانی خوزستان در پی وقوع گرد و غبار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

اوکراین: از ابتدای جنگ 24 هزار و 700 نظامی روس کشته شده‌انداوکراین: از ابتدای جنگ 24 هزار و 700 نظامی روس کشته شده‌اند ستاد کل ارتش اوکراین امروز چهارشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کردŞ تعداد سربازان کشته شده روسیه در جنگ به 24 هزار و 700 نفر رسیده است.

سازمان جهانی بهداشت: تعداد جانباختگان به‌دلیل همه‌گیری کرونا بسیار بیش از آمارهای رسمی استبر اساس تخمین‌های صورت گرفته از سوی سازمان جهانی بهداشت، تعداد افراد جان باخته در دوران همه‌گیری کرونا، بیش از ۲ برابر آمارهای رسمی است که دولت‌ها اعلام کرده‌اند.

بوریس بکر؛ از درآمد ۱۲۰ میلیون یورویی تا ورشکستگی و زندان | DW | 04.05.2022بوریس بکر از روز جمعه ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت) در پی محکومیت در لندن بازداشت شده است و در زندان بسر می‌برد. نگاهی به جزئیات درآمد ۱۲۰ یورویی تا ریخت‌وپاش‌های متعددی که منجر به ورشکستگی این ستاره پیشین تنیس جهان شد.

سازمان بهداشت جهانی شمار تلفات ناشی از کرونا را ۱۵ میلیون نفر تخمین زدسازمان بهداشت جهانی شمار تلفات ناشی از کرونا را ۱۵ میلیون نفر تخمین زد بر اساس گزارش جدید سازمان بهداشت جهانی، بیشتر مرگ و میرهای ناشی از کرونا در جنوب شرقی آسیا، اروپا و قاره آمریکا گزارش شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

مین‌گذاری در اوکراین؛ ویدئویی از زن جوانی که دو پای خود را از دست دادهدفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور بشردوستانه اعلام کرده است که اوکراین بیشترین تعداد مین را هم‌اکنون در خاک خود دارد. جزئیات بیشتر🔽 ویڈیو دیکھیں : ExpressNews