سینمایی بر لب آب؛ تماشای فیلم از رودخانه پاریس

31/04/1399 10:40 ب.ظ

تماشای این فیلم که در شرایط بحران کرونا و با محدودیت‌های سالن‌های سینما در این شرایط نمایش داده شد، برای همه علاقه‌مندان رایگان بود.

تماشای این فیلم که در شرایط بحران کرونا و با محدودیت‌های سالن‌های سینما در این شرایط نمایش داده شد، برای همه علاقه‌مندان رایگان بود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

چرا مالیات بر خانه‌های خالی باعث گرانی مسکن و اجاره نمی‌شود؟+فیلم- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimمالیات بر خانه های خالی آیا تأثیری در وضعیت بازار مسکن خواهد داشت یا منجر به افزایش قیمت‌ها در این بازار خواهد شد؟

وزیر خارجه کانادا: جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی امروز در پاریس بررسی می‌شوندوزیر امور خارجه کانادا در پیامی توییتری از تحلیل جعبه های سیاه هواپیمای اوکراینی روز دوشنبه در پاریس خبر داد.

آغاز تحلیل داده‌های جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی از صبح امروز در پاریسآغاز تحلیل داده‌های جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی از صبح امروز در پاریس تحلیل مقدماتی داده‌های بازیابی شده مربوط به جعبه‌های سیاه هواپیمای سانحه دیده اوکراینی از امروز صبح در لابراتوار BEA فرانسه آغاز می‌شود.

توافق تاریخی اتحادیه اروپا بر سر بسته‌ مالی بازسازی پس از کرونا - BBC News فارسیبعد از چهار روز مذاکرات نفس‌گیر، رهبران اتحادیه اروپا بر سر یک بسته بزرگ مالی برای جبران خسارت اقتصادی ناشی شیوع ویروس کرونا به توافق رسیدند.

طغیان رودخانه یانگ تسه سبب تخلیه گسترده خانه‌ها در مرکز چین شدباران‌های سیل‌آسا و طغیان رودها که از ماه ژوئن در چین آغاز شده، تا کنون ۱۴۱ کشته و مفقود بر جای گذاشته است.

محور کندوان مسدود شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimمحور کندوان مسدود شد رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران: ریزش کوه در منطقه هفت برادران جاده کندوان سبب مسدودی این جاده در هر دو مسیر شده است اکیپ‌های راهداری با تجهیزات سنگین در حال پاکسازی مسیر بوده تا محور کندوان برای ساعاتی دیگر بازگشایی شود