سینماگران ایران بار دیگر بیانیه‌‌ای با خواسته «تفنگت را زمین بگذار» منتشر کردند

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جمعی از سینماگران ایران در واکنش به سرکوب خونین اعتراضات مردمی جاری در ایران بار دیگر بیانیه‌ای با درخواست «تفنگت را زمین بگذار» خطاب به نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی منتشر کردند.

جمعی از سینماگران ایران در واکنش به سرکوب مرگبار و خونین اعتراضات مردمی جاری در ایران بار دیگر بیانیه‌ای با درخواست «تفنگت را زمین بگذار» خطاب به نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی منتشر کردند.

در چند روزی که از آغاز اعتراضات می‌گذرد، ویدئوها و عکس‌های بی‌شماری از نیروهای امنیتی در شهرهای مختلف منتشر شده که در خیابان‌ها با اسلحه‌های جنگی به طور مستقیم معترضان را نشانه رفته‌اند. انتشار این بیانیه در شرایطی است که در روزهای اخیر تعدادی از سینماگران، بازیگران و هنرمندان تلویزیون از جمله کتایون ریاحی، شبنم فرشادجو، مسعود کیمیایی، مهران مدیری، شهاب حسینی، هومن سیدی و نوید محمدزاده در پیام‌های جداگانه‌ای از اعتراضات مردمی حمایت کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این سلبریتی های دوزاری و خوانندگان شیره ایی فقط می خواهند جنبش مردم را به کج راهه هدایت کنند فریب نخوریم

سینماگران گوه خوردند با جد و آبادشان اینها غیر قابل اطمینان هستند اگر حکومت به اینها در باغ سبز نشان بدهد همه اینها علیه مردم فیلم بازی خواهند کرد این قشر سلبریتی دوزاری غیر قابل اطمینان هستند و برای پول هر گوهی را خواهند خورد و مردم ایران به شما خود فروخته ها اعتماد نخواهند کرد

مرگ بر خامنه ای مهسا_امینی OpIran‌‌

'اثر ظلم محال است به ظالم نرسد ناله پیش از هدف از پشت کمان می‌خیزد...'

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سپاه پاسداران اعتراضات مردم ایران را «توطئه» خواندسپاه پاسداران با صدور بیانیه‌ای اعتراضات اخیر مردم ایران را «توطئه سازمان‌یافته دشمن علیه ارکان امنیت‌آفرین کشور» خواند.سپاه، پنج‌شنبه، 31 شهریور با انتشار سپاه گوه خورد OpIran مهسا_امینی زن زندگی آزادی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دولت آمریکا تدابیری را برای تسهیل دسترسی ایرانیان به اینترنت اعلام کرداین خبر در حالی منتشر می‌شود که دولت ایران دسترسی به اینترنت را همزمان با ادامه اعتراض‌ها به دستگیری مهسا امینی و جان باختن او پس از بازداشت محدود کرده است. سید علی خواب نداره ارتش هوامو داره MahsaAmini مهسا_ایمنی برای کمک به آرامش یا درگیری بیشتر !! بی خیال.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل: جهان علیه سرکوب خونین اعتراضات در ایران اقدام کندعفو بین‌الملل روز جمعه در بیاینه‌ای از جامعه بین المللی خواست با توجه تشدید ابعاد سرکوب خونین اعتراضات در ایران، در این زمینه دست به اقدام معناداری بزند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات ایران؛ عفو بین‌الملل از کشورها خواست «فراتر از انتشار بیانیه» اقدام کنندسازمان عفو بین‌الملل با انتشار بیانیه‌ای خواستار اتخاذ اقدامات معنادار جامعه جهانی علیه «سرکوب خونین» اعتراضات در ایران شد.عفو بین‌الملل، جمعه 1 مهر در می‌تونند همراه انتشار بیانیه صادر کردن گردنش رو هم بخارونند که فراتر عمل کرده باشن اعتراضات ایران؛ عفو_بین‌الملل ازکشورها خواست «فراتر از انتشار بیانیه» اقدام کنند . مهسا_امیني قیام_تا_سرنگونی قیام_سراسری IranRevolution MahsaAmini 🔸کانون_نویسندگان_ایران ،خواستارحمایت ازجنبش آزادی‌خواهی مردم ایران شدند. 🔸سازمان عفو_بین‌الملل با انتشار بیانیه‌ای خواستاراتخاذ اقدامات معنادار جامعه جهانی علیه «سرکوب خونین» اعتراضات در ایران شد. مهسا_امینی IranRevolution
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کانون نویسندگان ایران از نویسندگان خواست صدای اعتراض مردم باشندکانون نویسندگان ایران در واکنش به اعتراضات جاری در کشور همبستگی خود را با «جنبش آزادیخواهی مردم ایران» اعلام کرد و از نویسندگان و هنرمندان خواست صدای این جنبش باشند. دیره آقا دیره ما فراموش نمیکنیم. اینا روزای اول کدوم کوری بودن؟ حالا که داریم پیروز میشیم، از سوراخ اومدن بیرون مهسا_امینی MahsaAmini oplran تراهرگزنمی بخشم ای پدر ای مادرکه‌دراوج تمدن وآزادی ورفاه بامشتهای گره کرده مرا بادودستان باز به گدایی حق خودواداشتی اگرتو هویت داشتیدمااین روز های ننگین رانداشتیم ننگ بر بی‌خردی وبی هویتی انچه که برای کل جهان خاطره هستش۴۴ساله برای ملت اسلام زده ما آرزو هستش۴۴سال جوانی بربادرفته همان کسانی که از شما چند صد میلیون دلار دریافت کردند را می گوید دیگه ؟!!! حقوق بگیرهای شماست درسته !!!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پهپادهای «انتحاری»؛ اوکراین اعتبارنامه سفیر ایران را لغو می‌کنداوکراین روز جمعه اعلام کرد که روابط دیپلماتیک خود با ایران را کاهش داده و استوارنامه سفیر جمهوری اسلامی در «کی‌یف» را لغو خواهد کرد. این کار رو همه دنیا باید بکنن مهسا_امینی MahsaAmini OpIran همه كشورها بايد اينكار رو انجام بدن اگر واقعا ميخوان حمايت كنن. محكوم كردن و بيانيه دادن كافي نيست. امریکا که می گفت پهپادهای ایران بدرد نمی خوره ؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »