سیل گلستان؛ آب گرفتگی چند شهرستان و انسداد راه‌های ۳۳ روستا | DW | 16.07.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گنبدکاووس طی دو ساعت بیش از ۱۰۰ میلیمتر باران باریده و معابر عمومی در آزادشهر، مینودشت و کلاله شهرستان دچار آب‌گرفتگی شده‌اند. استاندار گلستان سیلاب آزادشهر را ناشی از تخریب محیط زیست دانست. خسارات سیل مشخص نیست.

شهرستان‌های کلاله، آزاد شهر، گالیکش و مینودشت، در رگبار‌های شدید در شرق استان گلستان دچار آب گرفتگی و آسیب شده‌اند. هواشناسی گلستان می‌گوید طی ۲۴ ساعت گذشته، میزان بارش در آزادشهر ۱۰۲ میلیمتر و در مینو دشت ۹۹ میلیمتر بوده است.

علی عبدی، رئیس پلیس راه گلستان نیز از انسداد در محور کمربندی آزادشهر و وجود گل و لای در مسیر خبر داده و از رانندگان خواسته از تردد غیرضروری در محورهای شرقی استان خودداری کنند. هم‌زمان سرپرست شرکت آب منطقه‌ای گلستان ابراز امیدواری کرده که با توجه به حجم خالی مخازن سدهای استان، روستاها و تاسیسات واقع در پایین دست سدها، دچار مشکل نشوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چهار نفر در سیل ایران کشته شدندمناطقی از ۱۳ استان شمالی و غربی ایران دچار سیل و آبگرفتگی شده است و به گفته یک مقام هلال احمر دست کم چهار نفر در حوادث ناشی از آن جانشان را از دست داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مرگ ٤ نفر در اثر سیل و رعد و برق/ امدادرسانی به پنج استان ادامه داردرئیس سازمان امداد و نجات کشور گفت: امدادرسانی درآذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، گلستان و گیلان ادامه دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سیل ویرانگر در هند و بنگلادش ۲ میلیون نفر را آواره کرده استسیل ویرانگر در هند و بنگلادش ۲ میلیون نفر را آواره کرده است این ویدئو را ببینید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سیل در چهار استان ایران؛ کشته شدن چهار نفر و تخریب ده‌ها خانه روستاییبر اثر سیلاب و رعد و برق در مناطقی از استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و آذربایجان شرقی در دو روز گذشته، چهار نفر جان باختند و ده‌ها خانه روستایی تخریب شدند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

قطعی آب در اغلب مناطق آزادشهر برطرف شدآخرین وضعیت سیل در شرق گلستان خسارت ۲۴ میلیارد تومانی سیل به راه‌‌های کلاله تاکنون تلفات جانی از سیل گزارش نشده بروز مشکل در تردد محورهای مواصلاتی شرق گلستان مسدود شدن راه ارتباطی ۲۳ روستای مینودشت آب منطقه ای گلستان: مناطق پایین دست سدها در امان است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارشگر ترک‌تبار آلمانی به طور غیابی به ۳۳ ماه حبس محکوم شد | DW | 16.07.2020دادگاهی در استانبول گزارشگر ترک‌تبار نشریه آلمانی 'دی ولت' را به اتهام 'حمایت از تروریسم' به حبس محکوم کرد. دنیز یوجل فوریه ۲۰۱۸ پس از تحمل یک سال زندان در ترکیه به آلمان بازگشت و دادگاه او به صورت غیابی برگزار شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »