سیل شبانه در شهر چاریکار ولایت پروان افغانستان ۳۰ قربانی گرفت

05/06/1399 08:30 ق.ظ

ولایت پروان در شمال کابل، پایتخت، واقع شده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

کامیون انفجاری طالبان ۳ کشته و ۴۱ مجروح در ولایت بلخ به جا گذاشتاین در حالیست که برخی رسانه‌های محلی از حمله‌ دیگرِ نیروهای طالبان در ولایت غور به یک پاسگاه نیروهای دولتی خبر داده و مدعی شدند که هشت سرباز ارتش منطقه‌ای در جریان این حمله کشته و شش تن دیگر مجروح شدند.

دست‌کم 8 نظامی توسط طالبان در ولایت غور افغانستان کشته شدند

جاری شدن سیل در شمال ترکیه جان ۶ نفر را گرفتوزیر کشور ترکیه می‌گوید امدادگران موفق به نجات ۱۵۳ نفر از افرادی شدند که در سیل گرفتار شده بودند.

سیل در پاکستان 90 قربانی گرفتجاری شدن سیل در شمال شرقی پاکستان منجر به جان باختن 90 نفر شده و به بیش از هزار خانه خسارات وارد کرد. - خبرگزاری آناتولی

صدها نفر در مسابقه بین‌قاره‌ای شنا در تنگه بسفر شرکت کردند - BBC News فارسیدرحالیکه بسیاری از رویدادهای ورزشی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در نقاط مختلف دنیا کنسل شده‌اند، مسابقه شنای منحصر به فردی دیروز (یکشنبه) در استانبول برگزار شد. براساس گزارش روزنامه حریت، یک هزار و ۷۶۵ شناگر از ۵۹ کشور در این مسابقه شش و نیم کیلومتری (چهار مایلی) عرض اندام کردند.

ترامپ می‌داند راه حل توافق در کجاست/ مبادلات با ونزوئلا در چارچوب منافع ملی استسخنگوی وزارت خارجه: *درباره تمایل ونزوئلا برای خرید موشک از ایران، درخواستی دریافت نکردیم *مبادلات با ونزوئلا در چارچوب منافع ملی است *ترامپ می‌داند راه حل توافق در کجاست *اسنپ بک یک واژه جعلی است که آمریکایی‌ها سعی کردند آن را به زبان‌ها بیندازند