سیل شدید و ناگهانی مادرید خودروها را با خود برد

06/06/1398 07:33:00 ق.ظ

سیل ناگهانی و شدیدی که روز دوشنبه ۲۶ اوت، پس از بارش باران و تگرگ در استان مادرید اسپانیا ایجاد شد، جاده‌ها را از آب پوشاند و مسئولان شهری به حالت آماده باش درآمدند.

سیل ناگهانی و شدیدی که روز دوشنبه ۲۶ اوت، پس از بارش باران و تگرگ در استان مادرید اسپانیا ایجاد شد، جاده‌ها را از آب پوشاند و مسئولان شهری به حالت آماده باش درآمدند. طبق تصاویری ویدئویی از شهر آرگاندا دل ری در نزدیکی پایتخت اسپانیا، خودروهای در مسیر سیل با فشار آب جابجا شدند و آب آن‌ها را تا مسیری با خود برد.

متروی مادرید نیز در توئیتر اعلام کرد، بسیاری از ایستگاه‌های مترو همچنان در روز سه‌شنبه، ۲۷ اوت به‌دلیل آبگرفتگی بسته باقی ماندند.

آژانس هواشناسی اسپانیا همچنین تایید کرد تا قبل از پایان تابستان بارش‌های بیشتری برخی از شهرهای این کشور را فرا می‌گیرد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

پاکستان بستن حریم هوایی‌ خود به روی هند را بررسی می‌کندفواد حسین، وزیر علوم و فنون پاکستان در توئیتر نوشت که عمران خان، نخست وزیر این کشور بستن کامل حریم هوایی این کشور بر روی هند و مسدود کردن مسیر تجاری هند به افغانستان از طریق پاکستان را بررسی می‌کند.

ظریف: ما تنها می‌خواهیم نفت‌‌‌مان را بفروشیم و درآمد آن را دریافت کنیموزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که تنها خواسته تهران فروش نفت خود و کسب درآمد آن است. - خبرگزاری آناتولی

ظریف با همتای ژاپنی خود دیدار کردوزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر به سه کشور شرق آسیا، در ژاپن با همتای خود دیدار کرد.

عفو بین‌الملل: جهان چشم خود را بر روی اعدام‌های ۶۷ بسته استسازمان عفو بین الملل گزارش نهایی خود را پس از دو سال تحقیق درباره کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷ به فارسی منتشر کرده است. عفو بین‌الملل در بیانیه‌ای به مناسبت انتشار نسخه فارسی این تحقیق، از جامعه جهانی برای چندین دهه نادیده‌ گرفتن این کشتار انتقاد کرده است.

سیزدهمین جشنواره موسیقی ملی جوان در یک نگاهسیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان ایران، با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف در تالار وحدت تهران به کار خود پایان داد.

تولید ۳۸۰۰ مگاوات برق در کشور برای نخستین‌باروزیر نیرو: امسال توانستیم برای نخستین‌بار ۳۸۰۰ مگابایت برق در کشور تولید کنیم که این رقم در مقایسه با ارقام گذشته قابل ملاحظه بوده است