سیلی خوردن استاندار؛ تکریمی که به تحقیر انجامید | DW | 23.10.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کشیده یک سرهنگ به استاندار آذربایجان شرقی در مراسم معارفه رسمی و در حضور وزیر کشور. سپاه عاشورا خواهان برخورد با فرد خاطی شده و دادستانی دستور دستگیری داده است. در شبکه‌های اجتماعی اما هشتگ 'چک افسری' در گردش است.

کشیده یک سرهنگ به استاندار آذربایجان شرقی در مراسم معارفه رسمی و در حضور وزیر کشور. سپاه عاشورا خواهان برخورد با فرد خاطی شده و دادستانی دستور دستگیری داده است. در شبکه‌های اجتماعی اما هشتگ"چک افسری" در گردش است.

دادستان تبریز ساعتی پس از ماجرا، دستور پیگیری را صادر کرد.عابدین خرم رضوی، استاندار سیلی‌خورده اما اعلام کرد از ضارب شکایتی ندارد و او را می‌بخشد. خرم در صدا و سیما چیزی گفت که برای خودش هم سوال برانگیز بود: «این فرد به من سیلی زد، چون همسرش را یک مرد واکسن زده... آیا باورپذیر است؟» زین‌العابدین خرم رضوی از جمله نیروهای سپاهی جمهوری اسلامی بوده که در سال ۲۰۱۲ به اسارت ارتش آزاد سوریه درآمدند و سپس با میانجی‌گری ترکیه با زندانیان سوری مبادله شدند؛ ۴۸ سپاهی در برابر ۲۱۳۰ اسیر زندان‌های سوریه.سیلی در مراسم معارفه، بحث داغی در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخته است. شمار قابل توجهی از کاربران از کشیده خوردن یک مقام دولتی، علی‌الخصوص یک نظامی و سپاهی ابراز خوشحالی کرده‌‌‌اند و بر همین اساس، هشتگ #چک_افسری در توییتر داغ شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یعنی اون زمان که زده دستگیرش نکردن؟! یه دعوای زرگریه

fuma the futuer coin

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروسی: آژانس دائما پیگیر تحولات مذاکرات احیای برجام است/بازرسی آژانس در ایران بسیار قوی استگروسی: *آژانس دائما پیگیر تحولات مذاکرات احیای برجام است *بازرسی آژانس در ایران بسیار قوی است *بازرسان ما هر روز سال آن‌جا هستند *اگر دیپلماسی شکست بخورد، با وضعیتی مواجه خواهیم شد که تاثیر سیاسی بزرگی بر جای خواهد گذاشت به وقت صبح قیامت که سر زخاک برآرم به جستجوی مذاکرات برجام برخیزمو منتظر راه حل نهایی باشم؛؛😬😬😬 ((تا قیامت طول میکشه این مذاکرات))😁😁😁✋✋ گور پدر دروغگو بیناموس .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سی ان ان: آمریکا به توافق با پاکستان برای عملیات نظامی در افغانستان نزدیک استشبکه سی ان ان مدعی شد که آمریکا به توافق رسمی با اسلام‌آباد برای استفاده از حریم هوایی پاکستان برای عملیات نظامی واطلاعاتی در افغانستان نزدیک است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عربستان به دنبال دستیابی به وضعیت «کربن خنثی» تا سال ۲۰۶۰ استعربستان سعودی که اولین صادرکننده نفت خام در جهان محسوب می‌شود یکی از کشورهایی است که فعالیت‌هایش بیشترین آلودگی زیست محیطی را رقم می‌زند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زنان افغان در اعتراض به طالبان در سازمان ملل حاضر شدند«درباره زنان افغان زیاد صبحت می‌شود اما کسی به ما گوش نمی‌دهد. کمک‌ها، اعطای پول و به رسمیت شناختن، همگی اهرم‌هایی هستند که جهان باید از آنها برای مشارکت، احترام به حقوق زنان و همه انسان‌ها در افغانستان در تعامل خود با طالبان استفاده کند.» این زنان اگر واقعت دمبال حقوق شان است . چ در خارج چی در داخل افغانستان. تمام فعالان زن در تی بیست سال خدمت به خارجیها ایفا وظیفه نمود. وحلا . تمام پولهای منجمد شد حق همین کار کانان است و از سازمان ملل آذادی دارائ . ملت افغانستان خاستار شود. باید که هزار ها زن افغان که در شهر نیویورک است احساس مسولیت کنند و آنجاه بروند و اعتراض شدید کنند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جمع شدن کشورهای همسایه افغانستان در تهران موجب همفکری می‌شود/ به اعتقاد مسکو آشوب در افغانستان برای ضربه به روسیه، چین و ایران شکل گرفته است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ثبت نام مجردها برای مسکن فعلا در حد پیشنهاد استثبت‌نام مجردها برای مسکن فعلا در حد پیشنهاد است طرح موضوع امکان ثبت‌نام مجردها در طرح جهش تولید مسکن به شرط ارایه مدرک در زمان تایید نهایی نام افراد فعلا در حد پیشنهاد است که باید به تایید شورای عالی مسکن یا هیات دولت برسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »