سید حسن نصرالله:‌ عرب‌گرایی و سازش با یکدیگر همخوانی ندارند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 79 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 35%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی امروز خود در همایش انتخاباتی در ضاحیه بیروت اعلام کرد که ‌عرب‌گرایی سازش با یکدیگر همخوانی ندارند و عرب‌گرایی بدون فلسطین و قدس معنایی ندارد.

دبیر کل حزب الله لبنان در ابتدای سخنرانی خود از حضور گسترده مردم در همایش انتخاباتی در بیروت و همه کسانی که در راستای حمایت از مقاومت در این همایش شرکت کرده‌اند، تقدیر و تشکر کرد.

وی خاطرنشان کرد: باید از استقبال لبنانی‌های مقیم خارج کشور از شرکت در انتخابات تشکر کنم، صرف نظر از اینکه به چه کسی رای خواهند داد. رای لبنانی های مقیم خارج از کشور به فهرست های مقاومت بیانگر شجاعت و اخلاص آنان است، بعد از سخنرانی روز قدس، پیامی از طریق کانال های دیپلماتیک به دست ما رسید مبنی بر اینکه اسرائیلی‌ها تمایلی به انجام هیچ اقدامی علیه لبنان ندارند، بسیج شدن و آمادگی ما تا زمان پایان مانورهای اسرائیل ادامه خواهد داشت و این مساله درباره مقاومت فلسطین نیز صدق می کند.

به نقل از العالم، سیدحسن نصرالله یادآور شد: فضایی که مقاومت به وجود آورده است، پاسخی سخت بود به کسانی که گمان می کردند می توانند بر مقاومت غلبه کنند، ما در صدر کسانی قرار داریم که خواهان حذف طایفه گری سیاسی هستند، دولت عادل منظور مفهوم فلسفی یا افلاطونی آن نیست، بلکه باید مسائل بسیاری محقق شود تا عدالت به طور ملموس برقرار شود، قانون انتخابات در لبنان باید قانون نسبی باشد نه اکثریت، چرا که این کشور از قومیت های مختلف تشکیل شده است، نسل جوان حق انتخاب دارد و باید حق خود را از دولت مطالبه کند و...

دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که مقاومت از سال ۱۹۸۲ احتیاجی به حمایت شدن از سوی دولت نداشت و از این به بعد نیز هیچ احتیاجی ندارد، هیچ کسی این انتظار را ندارد که حزب الله اگر بگوید که بخشی از دولت و نظام است، معنایش این است که بحران ها به پایان خواهند رسید زیرا این مساله مستلزم همکاری میان همه طرف هاست، هیچ کسی نمی تواند به تنهایی به اهداف ملی دست پیدا کند.

نصرالله یادآور شد که بیروت پناهگاه همه آزادگان و معارضان جهان عرب است و شما آنرا به یک کشور فقیر تبدیل کردید، همه آنچه که مردم لبنان در بانک های داخلی و خارج سپرده گذاری کرده اند، در یک شب به فنا رفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برو کیر خر تو کوص مادرت و جده و آبادت ولده زنای ح وم لقمه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سید حسن نصرالله: برخی از سیاست‌مداران لبنانی اسرائیل را دشمن نمی‌داننددبیرکل حزب الله لبنان گفت که طبق نظرسنجی‌های مراکز مطالعاتی، نگرانی و دغدغه اکثریت مردم لبنان اکنون سلاح مقاومت نیست، بلکه اوضاع سخت معیشتی و اقتصادی است. مسولین ما ازش یاد بگیرند این مجنون هم فهمید اما حاکمیت ما خیر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از میز قطر و برنامه‌های صدور انقلاب به جام جهانی چه می‌دانیم؟وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌ای با نام «میز قطر» تشکیل داد.پشت این میز،مردان و زنانی نشسته‌اند که­ وجودشان با نهادهای امنیتی و حوزه‌های علمیه گره خورده است.آن‌ها چه کسانی هستند و چه برنامه‌ای برای حضور ایران در جام‌جهانی قطر دارند؟ اطلاع_رسانی younesipour younesipour تیم ملی را باید بایکوت کرد بایکوت_تیم_ملی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زنگ خشونت؛ درس خواندن یا زنده ماندن کدام مهم‌تر است؟در ماه‌های اخیر ویدئوهایی از خشونت_در_مدارس منتشر شده است. خشونت معلمان و کادر مدرسه بادانش‌آموزان و یا خشونت دانش‌آموزان با معلمان، چطور می‌توان جلوی خشونت در مدارس را گرفت؟ حقوق_کودک SGhadarkhan
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پزشکی قانونی: شهردار منطقه ۱۹ تهران احتمالا خودزنی کرده استماجرای مجروح شدن سید جواد هاشمی، شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ تهران، با ارسال نامه‌ای از سوی پزشکی قانونی ابعاد تازه‌ای به خود گرفت. پزشکی قانونی در این نامه احتمال خودزنی سید جواد هاشمی را مطرح کرده است. اخبار_ایران یه سری عطیقه جمع شدند باهم ایران بین خودشون تقسیم کردن دارن به ملت حکومت میکنن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نمی‌‌گذارم به کارگران ظلم شود/ در مبارزه با فساد سراغ گردن کلفت‌ها رفته‌امشهردار تهران گفت: در مبارزه با فساد سراغ گردن کلفت‌ها رفته‌ام و هرکسی هم از من شکایت کرده مغلوب شده، چرا که اسناد داشتم و دنبال حق و حقوق مردم بودم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آیت‌الله رئیسی: ایران و لهستان از ظرفیت‌های مختلفی برای گسترش روابط برخوردارندرئیس جمهور با اشاره به توانمندی‌های صنعتی و تجاری ایران و لهستان اظهار داشت: تهران و ورشو از ظرفیت‌های مختلفی برای گسترش روابط در همه زمینه‌ها برخوردارند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »