سید حسن نصرالله: موجودیت اسرائیل موقتی است

27/11/1400 05:33 ب.ظ

سید حسن نصرالله: موجودیت اسرائیلی موقتی است

دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت سالروز شهادت فرماندهان شهید حزب‌الله سخنرانی کرد و گفت:‌ موجودیت اسرائیلی موقتی است و سقوط خود را آغاز کرده است. وی در ادامه با بیان اینکه اشغال لبنان در سال ۱۹۸۲ خطر بزرگی برای تاریخ لبنان بود، تأکید کرد که اشغالگران به دنبال سلب هویت لبنان بودند.

دبیرکل حزب الله با بیان اینکه، موجودیت اسرائیلی موقتی است و سقوط خود را آغاز کرده است، تأکید کرد که اسرائیل رو به زوال است و سیر کلی موجودیت رژیم اشغالگر یک سیر نزولی است.

دبیرکل حزب‌الله افزود: برخی در لبنان و منطقه تصور می‌کنند که آینده منطقه در گرو اسرائیل است و آنها آن را بدون اسرائیل تصور نمی‌کنند و لذا دنبال عادی‌سازی هستند. سیدحسن نصرالله تأکید کرد: ما معتقدیم که رژیم صهیونیستی موقتی و در حال عقب‌نشینی است و با شکل گیری محور مقاومت در منطقه، سیر سقوط رژیم اشغالگر شدت بیشتری پیدا کرد.

وی بیان داشت: ارتش"اسرائیل" وقتی نمی‌تواند در لبنان بماند، یعنی قادر به برپایی دولت از نیل تا فرات هم نیست. دبیرکل حزب‌الله با بیان اینکه رو به زوال بودن اسرائیل فقط به زمان نیاز دارد، گفت: ما در مقابل رژیم و ارتشی بحران زده قرار داریم و بدون این ارتش، رژیم صهیونیستی حتی یک روز هم دوام نخواهد آورد. headtopics.com

همین طور که آقامون ، رهبرمون گفت تا چند سال دیگه اسرائیلی نخواهد بود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

معلومه دوباره پول به خرس الله رسوندن. نطقش باز شده موجودیت اسرائیل موقتی است ،این پیام حسن نصرالله از سوراخ موشی که در آن قائم شده فرستاده گونى گه وجود نداره از سوراخش بيرون بياد و با دلارهاى مردم ايران براى ديگران خط و نشان ميكشد نه بابا الدنگ مفت خور ترسو تو سوراخ خودتو قایم کردی و پول مفت مردم مظلوم ایران را می گیری و آنوقت فقط زر می زنی

باشه حالا شماره کارت بده تاریخ دقیقش رو نگفت که دیگه از اون به بعد واریزی نداشته باشیم؟

بحران روسیه و اوکراین؛ چرا جمهوری اسلامی به اجبار سکوت کرده است؟

حالا هی زر مفت بزنین.وقتی همتون مردین و تو گورین، دنیا به حرفای چرت و پرتتون میخنده

اردوغان:هدف مشترک ما با امارات متحده عربی ارتقای سطح مناسبات دوجانبه استاردوغان:هدف مشترک ما با امارات_متحده_عربی ارتقای سطح مناسبات دوجانبه است اردوغان برای ماندن در قدرت اگر لازم باشد روی خون سربازان کشته شده توسط امارات و همپیمانان منطقه ای ش نیز پا می گذارد که گذاشت.

امیرعبداللهیان: رویکرد منطقی ایران دلیل رسیدن به این مرحله از مذاکرات استامیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و لیز تراس وزیر امور خارجه انگلیس در خصوص آخرین وضعیت گفتگوها در وین، موضوعات دوجانبه و برخی مسائل مورد اهتمام مشترک از جمله اوضاع در افغانستان و یمن تلفنی گفتگو و تبادل نظر کردند.

تماس تلفنی گوترش با وزرای خارجه روسیه و اوکراین؛ «اکنون زمان تنش‌زدایی است»آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد روز دوشنبه ۲۵ بهمن گفت که عمیقا از افزایش تنش‌ها بر سر اوکراین و میزان گمانه‌زنی‌ها درباره حمله نظامی روسیه نگران است. No okye all army irane putin no is اوه اوه . آقای چپول عمیقا دچار نگرانی شده سخت ترین شغل دنیا دبیر کلی ملل متحد هست، در بحرانی ترین شرایط عمیقا نگران و در فجیع ترین جنایت ها عمیقا متاسف میشن...

انتشار نخستین آنونس سریال «ارباب حلقه‌ها»؛ نازنین بنیادی به صدای آمریکا: مجموعه فوق‌العاده‌ای است🔺انتشار نخستین آنونس سریال «ارباب حلقه‌ها»؛ نازنین بنیادی به صدای آمریکا: مجموعه فوق‌العاده‌ای است ▪️پس از مدت‌ها انتظار سرانجام نخستین آنونس تبلیغاتی سریال «ارباب_حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» منتشر شد. ⬇️ بیشتر بخوانید: ارباب حلقه ها فیلمی هالیوودی بر مبنای تبلیغ و اهداف فراماسونی بیصبرانه منتظرشم

دیدار شولتس و زلنسکی؛ عضویت اوکراین در ناتو 'فعلا منتفی است' | DW | 14.02.2022صدراعظم آلمان و رئیس‌جمهوری اوکراین عضویت اوکراین در ناتو را به آینده‌ دور موکول کردند. اولاف شولتس از کمک‌های مالی بیشتر آلمان به اوکراین خبر داد و تهدید کرد، روسیه در صورت حمله به اوکراین با عواقب شدیدی روبرو خواهد شد.