سید حسن نصرالله: آمریکا از جنگ با ایران می‌ترسد/ پاسخ ایران به اسرائیل شدید خواهد بود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 120 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 51%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سید حسن نصرالله: آمریکا از جنگ با ایران می‌ترسد

به گزارش ایسنا، دبیرکل حزب الله لبنان در گفت‌وگوی اختصاصی و مشروح با شبکه العالم در خصوص انقلاب اسلامی، نقش امام و رهبری در پیروزی و استمرار انقلاب ایران، محور مقاومت، نقش حزب‌الله لبنان و دیگر اعضای این محور، ایستاگی محور مقاومت و پیروزی‌های مکرر و مستمر این محور در مقابل آمریکا و اسرائیل و بالاخره آینده حرکتی که به رهبری امام خمینی در سال ۱۳۵۷ آغاز شد و در منطقه خاورمیانه رشد کرد و جهان را از خود متأثر کرد، سخن گفته است.

* به خیلی از کشورهای دیگر، اسلامی می‌گویند و مردمشان مسلمان هستند؛ اما این وجه تسمیه از روی تسامح است.* ایران کشوری قوی و دارای حاکمیت است و آمریکا از جنگ با آن می‌ترسد.* اگر اسرائیل به ایران حمله نظامی کند جواب ایران بسیار شدید و خشن خواهد بود و اسرائیلی ها از پاسخ ایران می‌ترسند.* امارات در اولین حمله موشکی از سوی انصارالله یمن، به حمایت آمریکا و"اسراییل" پناه برد.

* حزب‌الله با هرگونه شبهه عادی سازی و یا همکاری و یا هماهنگی از سوی دولت لبنان با دشمن اسراییلی مخالف است و با آن مقابله خواهد کرد.العالم: در آغاز از مناسبت این دیدار شروع می‌کنم ... سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، جناب سید حسن نصرالله، شما با چه حس و حال و روحیه‌ای چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرید؟

وقتی که از ایام الله سخن می‌گوییم ... این روز، از باشکوه‌ترین روزهای خداست ... وقتی که انسان، آن روز را به خاطر می‌آورد، همواره احساس شادی، شعف و امید به آینده دارد. این احساسات ماست، همانطور که احساسات همه دوستداران انقلاب است. العالم: قطعاً، رهبری موجب نگرانی دشمنان ایران شده است، تاجایی‌که یکی از ژنرال‌های صهیونیستی گفته است که آنچه بیشتر از همه چیز مایه هراس ما شده، کاریزمای رهبری معنوی و منظورش رهبر کنونی ایران است ...

از سوی دیگر، همچنین از جهت الگو، ما با تجربه جالبی به نام کشور اسلامی روبرو هستیم، در جهان اسلام به همه کشورها، کشورهای اسلامی گفته می‌شود، یعنی با درنظر گرفتن و توجه به هویت که شخصی از والدین مسلمان متولد شود، اکثر مردم در این کشور مسلمان هستند، بنابراین، این کشور، کشوری اسلامی است و این تعریف با کمی ملاحظه، تعریف کشور اسلامی است، بدین معنا که حکومت اسلام را برقرار می‌کند.

با وجود همه این موارد جمهوری اسلامی از این مسائل عبور کرده است. همچنین وقتی از نظر پیشرفت به ایران می‌نگریم، بین ایران در زمان شاه در سال‌های ۱۹۷۸ و ۱۹۷۹ و ایران امروز در حوزه‌های علوم، تکنولوژی، دانشگاه‌ها ، زیرساختی و پیشرفت مالی بالا و در حوزه‌های خودکفایی و کشاورزی و صنایع و تجارت و موضوع صنایع نظامی و قدرت نظامی فرق زیاد را شاهد هستیم.

انقلاب اسلامی ایران آمد و ببینید ایران انقلابی چه کرد، باید ببینیم که موضع آمریکا چه بود، در کشوری که آمریکا بر آن تسلط داشت، ثروت‌ها، نفت و گاز آن را به غارت می‌برد و آن را هرگونه که می‌خواست اداره می‌کرد، سال‌ها سعی کرد هویت عقیدتی و فرهنگی و فکری آن را تغییر دهد، غربی سازی که شاه و پدرش در تلاش برای آن بودند، می‌دانیم که شاه مزدور آمریکا بود و در خدمت اهداف آمریکا و صهیونیست‌ها در منطقه اقدام می کرد، ژاندارم منطقه خلیج فارس بود و تمام کشور های منطقه خلیج فارس از او میترسیدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این بیچاره قرص هاشو سر وقت نمیخوره که انقدر مزخرف میگه

ترسو از جنگ واهمه دارد ولی اگر مجبور گردد جنون‌آمیز عمل می‌کند. جنگ‌های آمریکا با ژاپن، ویتنام، افغانستان، عراق را دیدید دنبال مجالس عزا و عروسی می‌گردند. وعده ما از سپیده‌دم ۲۲_بهمن با پرچم_سه_رنگ در میدان_آزادی با شعار مطالبات_ملی و اعتراضات_سراسری جنبش_قرمز اتحاد_ملی

سیبیلش تازه چرب شده ها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفت‌وگوی رهبر اسرائیل با جو بایدن درباره ایران و گروه حکومت اسلامینفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، روز یکشنبه اعلام کرد که با رئیس جمهوری ایالات متحده، گفت‌وگو کرده و درباره راه‌های متوقف ساختن برنامه هسته‌ای ایران با وی به رایزنی پرداخته است. این یارو شبیه احمدی نژاد میخنده 😁😁😂😂
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ایران: آماده مذاکره با عربستان هستیمسخنگوی وزارت امور خارجه ایران: آماده مذاکره با عربستان هستیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فولاد با شکست پرسپولیس قهرمان سوپرجام ایران شدتیم فولاد خوزستان موفق شد با شکست پرسپولیس به سلطه ۴ ساله قرمزپوشان پایتخت در سوپرجام خاتمه و عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد. لنگیا موش شدن😂😂😂😂😂😂 تؤكد أحلام محمد قاسم أننا نعيش في آخر الزمان ، وأن زمن الإمام المهدي ليس ببعيد. لماذا تتحقق أحلام محمد قاسم؟ لماذا يزعم الناس أنه المهدي؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا می‌گوید، توافق با ایران باید ظرف چند هفته انجام بگیرددر آستانه از سرگیری مذاکرات احیای برجام، آمریکا اعلام کرد که امکان دستیابی به توافق با ایران وجود دارد اما چنین توافقی باید فورا انجام بگیرد. از اون جند هفته چرا کم نمیشه؟ مادرتو گاییدم فرشید منافی حرومزاده چه خارکسته یی هستی زن جنده🍆🍆🍆🍆🍆🍆 كثير من الناس يزعمون أن إنكار محمد قاسم أنه هو المهدي يثبت أنه هو الإمام المهدي نفسه. فسواء قبل أو رفض ، من المستحيل أن يهرب من مصيره.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بنت: آمریکا «آزادی عمل» اسرائیل برای مقابله با تهدیدهای ایران را به رسمیت می‌شناسدنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل می‌گوید رئیس‌جمهوری آمریکا طی گفت‌وگویی تلفنی به وی اطمینان خاطر داده است که چه توافق هسته‌ای 2015 موسوم به «برجام» احیا بشود گفته هر جوری خواستید خودتون رو به فنا بدید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا:‌ توافق با ایران امکان‌پذیر است | DW | 08.02.2022سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن تاکید بر چشم‌انداز امیدوارکننده مذاکرات هسته‌ای خواستار سرعت‌بخشیدن به روند مذاکرات شد. تیم مذاکره‌کننده ایران برای ادامه مذاکرات به وین رفت. اگه روس وچین واسرائیل بگذاره بله مرگ بر بایدن محمد قاسم الرجل ذو الأحلام المباركة للإسلام وباكستان. يقدمه أتباعه على أنه الإمام المهدي. ما هي الرسالة في أحلامه؟ لقد أثرت الأحلام الحقيقية في الإسلام على مجرى التاريخ.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »