سیدکمال طباطبایی درگذشت

16/05/1398 11:53 ق.ظ

سیدکمال طباطبایی، تهیه‌کننده سینما و تلویزیون در سن ۵۸ سالگی درگذشت مجموعه‌های تلویزیونی تلویزیونی نظیر «شب عید» و «کاکتوس» و «بچه های نسبتا بد» ازجمله آثار این هنرمند است.

محمدحسین لطیفی در گفت‌وگویی با ایسنا، با تایید این خبر بیان کرد: سیدکمال طباطبایی، از تهیه‌کنندگان سینما و تلویزیون صبح امروز (چهارشنبه، ۱۶ مردادماه) در بیمارستان طالقانی تهران به دلیل ایست قبلی درگذشت.او همچنین گفت برنامه مراسم تشییع و ختم این هنرمند به زودی اعلام خواهد شد.

او همچنین گفت برنامه مراسم تشییع و ختم این هنرمند به زودی اعلام خواهد شد. سیدعلی طباطبایی، پسر سیدکمال طباطبایی و بازیگر نیز سال ۱۳۹۴ در سن ۳۲سالگی از دنیا رفت. سیدکمال طباطبایی متولد سال ۱۳۴۰ در تهران، ساخت و تهیه فیلم‌هایی چون «مرد آفتابی»به کارگردانی همایون اسعدیان، « عزیزم من کوک نیستم» به کارگردانی محمدرضا هنرمند، «سالاد فصل» به کارگردانی فریدون جیرانی، «قتل آنلاین» به کارگردانی مسعود آب‌پرور، «ساعت ۲۵» به کارگردانی مسعود آب‌پرور، «آماده باش» به کارگردانس بهرنگ توفیقی، «شب» به کارگردان رسول صدرعاملی، «فرار بزرگ» به کارگردانی محمدحسین لطیفی، «توفیق اجباری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی، «هر شب تنهایی» و «در انتظار معجزه» به کارگردانی رسول صدرعاملی و ... را در کارنامه هنری خود دارد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

روحشان شاد🙏 با او مرحوم طباطبائی بازیگر نسبتی داشت؟

ریيس شورای علمای شیعه افغانستان درگذشتآیت‌الله محمد آصف محسنی ریيس شورای علمای شیعه افغانستان درگذشت. - خبرگزاری آناتولی

پیام تسلیت ظریف در پی درگذشت آیت‌الله محسنیمحمدجواد ظریف در پیامی درگذشت رییس شورای علمای شیعه افغانستان را تسلیت گفت. به درک 😊

آیت‌الله آصف محسنی درگذشتآیت‌الله محمد آصف محسنی، رئیس شورای علمای شیعه و از پرنفوذ ترین روحانیان افغانستان در ۸۴ سالگی به دلیل بیماری درگذشت. اقای سردبیر ایسنا، واقعا در کل این مملکت ویران هیچ خیر مهم دیگه ای نبود که همچین چیزی رو پوشش دادید؟؟! خجالت هم نکشید یکوقت به نازنین تخمم یک مفتخور کم.

آصف محسنی، رییس شورای علمای شیعه افغانستان درگذشتآصف محسنی، رییس شورای علمای شیعه و یکی از روحانیون پرنفوذ در افغانستان شامگاه دوشنبه 5 آگست در شهر الی جهنم به تاخمام این بابا عرق عزاییل رو درآورده تا دعوت اونو لبیک گفته!!بدمصبا چقدر عمر می‌کنن!!

پایان مبارزه نویسنده «محبوب»؛ زن سیاه‌پوست برنده نوبل درگذشت🔷پایان مبارزه نویسنده «محبوب»؛ زن سیاه پوست برنده نوبل درگذشت این گزارش را بخوانید 🔽

تونی موریسون، نویسنده برنده جایزه نوبل، درگذشت | DW | 06.08.2019او اولین زن سیاهپوست بود که جایزه نوبل در ادبیات را از آن خود کرد. او تنها شاعر و نویسنده‌ای بزرگ نبود، بلکه از صداهای رسای مدافع آزادی و برابری در آمریکا و جهان بود. موریسون هنگام مرگ ۸۸ سال داشت.

محمدحسین لطیفی در گفت‌وگویی با ایسنا، با تایید این خبر بیان کرد: سیدکمال طباطبایی، از تهیه‌کنندگان سینما و تلویزیون صبح امروز (چهارشنبه، ۱۶ مردادماه) در بیمارستان طالقانی تهران به دلیل ایست قبلی درگذشت.

او همچنین گفت برنامه مراسم تشییع و ختم این هنرمند به زودی اعلام خواهد شد.

سیدعلی طباطبایی، پسر سیدکمال طباطبایی و بازیگر نیز سال ۱۳۹۴ در سن ۳۲سالگی از دنیا رفت.

سیدکمال طباطبایی متولد سال ۱۳۴۰ در تهران، ساخت و تهیه فیلم‌هایی چون «مرد آفتابی»به کارگردانی همایون اسعدیان، « عزیزم من کوک نیستم» به کارگردانی محمدرضا هنرمند، «سالاد فصل» به کارگردانی فریدون جیرانی، «قتل آنلاین» به کارگردانی مسعود آب‌پرور، «ساعت ۲۵» به کارگردانی مسعود آب‌پرور، «آماده باش» به کارگردانس بهرنگ توفیقی، «شب» به کارگردان رسول صدرعاملی، «فرار بزرگ» به کارگردانی محمدحسین لطیفی، «توفیق اجباری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی، «هر شب تنهایی» و «در انتظار معجزه» به کارگردانی رسول صدرعاملی و ... را در کارنامه هنری خود دارد.

او همچنین مجموعه‌های تلویزیونی «کاکتوس»، «بچه‌های نسبتا بد» و «شب عید» و سریال «قلب یخی» را در شبکه نمایش خانگی تهیه‌کنندگی کرده بود.