سیدبندی لیگ قهرمانان، بدون استقلال و پرسپولیس؛ وزیر می‌گوید حذف نشده‌ایم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در این سیدبندی کنفدراسیون فوتبال آسیا، نشانی از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس،به چشم نمی‌خورد.حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دولت رئیسی طی روزهای گذشته،بارها تاکید کرده بود که این دو باشگاه هنوز از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشده‌اند. اخبار_ایران حمید_سجادی

استان‌وایر - کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز به صورت رسمی، «سیدبندی» مورد نظر خود برای قرعه‌کشی مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد.

در این سیدبندی، نشانی از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس، دو نماینده فوتبال باشگاهی ایران به چشم نمی‌خورد. این در حالی است که «حمید سجادی» وزیر ورزش و جوانان دولت «ابراهیم رئیسی» طی روزهای گذشته، بارها تاکید کرده بود که این دو باشگاه «هنوز» از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حذف نشده‌اند. حمید سجادی مدعی شده بود از کنفدراسیون فوتبال آسیا به دادگاه حکمیت ورزش شکایت کرده‌اند و قرار است طی روزهای آینده به شکایت ایران برای بازگرداندن این دو باشگاه رسیدگی شود.کار می‌کند. کلیه باشگاه‌های چین هم حذف شده‌اندکنفدراسیون فوتبال آسیا پس از حذف باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس، پرونده این دو باشگاه را به دو کمیته اخلاق و کمیته انضباطی خود ارجاع داده بود.

حالا کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده که براساس سیدبندی قطعی خود، روز دوشنبه قرعه‌کشی این مسابقات را برگزار خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایان نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال/ پرسپولیس، سایه به سایه استقلالپایان نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال؛ پرسپولیس یک - فجرسپاسی صفر تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی مقابل فجرسپاسی، نیم فصل نخست لیگ برتر را با سه امتیاز کمتر نسبت به استقلال، به عنوان تیم دوم تمام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لیگ برتر فوتبال| استقلال به دنبال استخراج رکورد از میدان نفتی/ کلانتری به پرسپولیس مجوز تعقیب می‌دهد؟- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimبرنامه بازی‌های هفته پانزدهم لیگ برتر استقلال به دنبال استخراج رکورد از میدان نفتی کلانتری به پرسپولیس مجوز تعقیب می‌دهد؟ فوتبال
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

صفحه ۲ آخر هفته: حذف پرسپولیس و استقلال از بازی‌های آسیا تقصیر کیست؟حذف پرسپولیس و استقلال از بازی‌های آسیا تقصیر کیست؟ پرسپولیس و استقلال از بازی در سطح آسیا جا مانده اند، چه کسی مقصر است و آیا این مشکل قابل حل هست؟گفت و گو ... ابله یعنی تو نمیدونی تقصیر کیه؟ ارباب یهودی ت سالهاست میخواد با ورزش ایران رو بزنه زمین sport عمه حسن روحانی شما در راستای اهداف ج ا عمل میکنید،ما گول شما رسانه های مزور را نمیخوریم؛با رسانه های اجتماعی،دیگر شما قدرت گذشته را ندارید،ما دست شما را رو میکنیم؛شما همدست ج ا هستید؛ما بدون کمک شما، ج ا را سرنگون میکنیم. قیام_تا_سرنگونی
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پایان نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال/ پرسپولیس، سایه به سایه استقلالپایان نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال؛ پرسپولیس یک - فجرسپاسی صفر تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی مقابل فجرسپاسی، نیم فصل نخست لیگ برتر را با سه امتیاز کمتر نسبت به استقلال، به عنوان تیم دوم تمام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استقلال پس از ۱۰ سال قهرمان نیم‌فصل شداستقلال پس از ۱۰ سال قهرمان نیم‌فصل شد مصاف استقلال و نفت مسجد سلیمان در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر با پیروزی ۳ بر صفر آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شش قدم؛ استقلال به قهرمانی نیم‌فصل رسید - BBC News فارسیهفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر حرفه‌ای فوتبال ایران، امروز پنج‌شنبه با برگزاری ۸ مسابقه پیگیری شد و در نهایت استقلال با ۳۵ امتیاز به قهرمانی نیم فصل این مسابقات رسید. در ۵فصل گذشته تا اینجای لیگ سپاهان و پارس جنوبی و پرسپولیس صدر جدول بودن در نهایت پرسپولیس قهرمان فصل شد!
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »