سیاست یک بام و دو هوای برخی کشورها درباره قره‌باغ اشغالی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مردم جمهوری آذربایجان ضمن اعتراض به سیاست سی ساله برخی کشورها در قبال قره‌باغ اشغالی و عدم تعهد آنها به چهار قطعنامه شورای امنیت در این زمینه، عزم خود را برای آزادسازی خاک وطن شان جزم کرده‌اند.

علی آردی، کارشناس مسائل فرهنگی و حوزه قفقاز، طی یک مقاله اختصاصی برای خبرگزاری آناتولی به بررسی سیاست‌های روسیه، آمریکا، فرانسه و ایران در قبال بحران قره‌باغ و عزم دولت و ملت جمهوری آذربایجان برای آزادسازی این قطعه از وطن خود پرداخته که مشروح آن در ادامه می‌آید.

بدین‌ترتیب، قره‌باغ مظلوم بار دیگر دستاویز روسیه و برخی از دولت‌ها برای پیشبرد اهداف‌شان شده است. دولت جمهوری آذربایجان بیش از 30 سال برای آزادسازی قره‌باغ از اشغال ارمنستان مذاکره کرده است. درگیری اخیر و حمایت بی‌سابقه مردم این کشور نشان داد که آنها از مذاکره خسته شده‌اند و حتی اگر دولت هم ناچار به این امر شود، خود مردم برای آزادسازی خاک آبا و اجدادی‌شان اقدام خواهند کرد.

چرا باید بعد از سی سال بدون مشاهده هیچ اقدام مثبتی از طرف سران گروه مینسک؛ یعنی روسیه، فرانسه و آمریکا، باز به دام دور باطل مذاکره مورد خواست این کشورها افتاد؟ چه تضمینی وجود دارد که مذاکرات بار دیگر به خاطر منافع این سه کشور سی سال دیگر بی نتیجه نماند؟ سازمان ملل خواهان اجبار ارمنستان به خروج از سرزمین‌های اشغالی قره‌باغ است، اما کشورهای مذکور با انواع حیله در مقابل این خواسته مانع‌تراشی می‌کنند. هنوز که هنوز است، آنها در برابر نسل‌کشی ارامنه در خوجالی سکوت اختیار کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Qarabagsesi آنهای که دم از حقوق دیگران بشرمیزنن کجاین 28 سال حرف زدن بس...!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لندن در پی سخت‌تر کردن سیاست مهاجرتی و اخراج مهاجران غیرقانونی استوزیر کشور بریتانیا ضمن اعلام این مطلب گفت که کشورش از این پس درخواست‌های پناهندگی را بر اساس مسیری که فرد مهاجر برای ورود به کشور طی کرده بررسی می‌کند. همه باید در کشور خودشان بمانند و همان جا را آباد و آزاد و پیشرفته کنند. 🤣😂😂 خوب كاري ميكنه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در پی تشدید کرونا تهران به مدت یک هفته تعطیل شد | DW | 03.10.2020استانداری تهران اعلام کرد با تشدید کرونا در تهران از ۱۲ تا ۱۸ مهر به مدت یک هفته محدودیت‌های کرونایی در پایتخت اعلام می‌شود. تصمیم به تعطیلی پایتخت در پی درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا از مقامات تهران اتخاذ شده است. هرگاه صحبت از اعتصاب میشود همان وز کرونا به یکباره عود میکند اوکی ولی سوالی که الان برام مطرح شده اینه که عکاس خبریتون چرا فقط ازین اقلیت بوی جوراب و گلاب عکس میندازه؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سینماهای استان تهران یک هفته تعطیل شدبه دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا در استان تهران؛ کلیه سینماهای تهران از فردا به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تهران یک هفته «نیمه تعطیل» شدمعاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران آخرین جزئیات اعمال محدودیت‌های کرونایی در استان تهران برای یک هفته پیش رو را تشریح کرد. بسیاری از گردهمایی‌ها از جمله نماز جمعه برگزار نمی‌شود. ار ترس اعتراضات و اعتصابات شهادت_ميدهم که ملایان خونخوار حاکم در ایران سرنگون خواهند شد. طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محدودیت‌های یک هفته‌ای تهران اعلام شداستانداری تهران طی نامه‌ای محدودیت‌های یک هفته‌ای تهران را اعلام کرد. طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جزئیات محدودیت های یک هفته ای تهران در پی تشدید کرونامعاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران آخرین جزئیات اعمال محدودیت های کرونایی در استان تهران برای یک هفته پیش رو را تشریح کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »