سیاست توئیتر در برابر رهبر جمهوری اسلامی در سنای آمریکا مورد انتقاد قرار گرفت

08/08/1399 07:19:00 ق.ظ

🔺سیاست توئیتر در برابر رهبر جمهوری_اسلامی در سنای آمریکا مورد انتقاد قرار گرفت ⚡️سناتور کوری گاردنر از اظهارات مدیر توئیتر در نشست سنا در مورد پیام‌های ضدیهودی در این شبکه اجتماعی پرطرفدار ابراز تعجب کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. سناتور کوری گاردنر از اظهارات مدیر توئیتر در نشست روز چهارشنبه ۷ آبان کمیته سنا در مورد پیام‌های ضدیهودی در این شبکه اجتماعی پرطرفدار ابراز تعجب کرد.

این سناتور جمهوریخواه در نشست کمیته بازرگانی از جک دورسی پرسید: «آیا شما اعتقاد دارید که هولوکاست واقعا رخ داده است؟» آقای دورسی در پاسخ گفت «بله.»

سناتور گاردنر پرسید: «پس موافق هستید کسی که می‌گوید هولوکاست ممکن است اتفاق نیافتاده باشد اطلاعات نادرست پخش می‌کند؟» مدیر توئیتر دوباره پاسخ مثبت داد. این نماینده سنا ضمن ابراز تعجب از پاسخ‌های جک دورسی، به پیام‌های علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی اشاره کرد که گفته هولوکاست هرگز اتفاق نیافتاده است.

او گفت: «برای من عجیب است شما توئیت‌های رئیس جمهوری [آمریکا] را علامت‌دار کرده‌اید، اما توئیت‌های آیت‌الله در رد هولوکاست و درخواست برای حذف اسرائیل از نقشه را حذف نکرده‌اید.» سناتور تد کروز نماینده ایالت تگزاس از حزب جمهوریخواه نیز در نشست امروز کمیته بازرگانی از مدیر اجرایی توئیتر بابت توئیت‌های رهبر جمهوری اسلامی انتقاد کرد. headtopics.com

👍🏻👍🏻

گوه تو روح الله و قران و اسلام گوه تو روح ملا و رهبر و بسیج و پاسدار گوه تو روح کمونیست و مجاهدین خدا اگه وجود داره.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

از: شاه_والا به: امانوئل_مکرون میگویم شما که اینقدر دست به کاریکاتور کشیدنتان خوب است لطفا کاریکاتورهای 12 امام و بخصوص امام حسین و امام زمان شیعیان را هم بکشید تا لااقل ملت_ایران هم کمی حال کنند . مرسی بقول فرانسوی_ها . KINGVALA مردم ایران از گرانی روز افزون و لجام گسیخته دادشان به هواست ولی من میگویم که اینهمه بلا و مصیبت فقط از طرف خداست . تا زمانیکه عده ای از مردم بی عقل و حیوان صفت افسار خودشان را بدست آخوند و ملا و امام و امامزاده بدهند تا مثل خر اینطرف و آنطرف کشیده شوند وضع بدتر و بدتر میشود .

این سوسکهای تندرو و افراطی که از چاه مستراح و مدفوع داخل آن تغذیه میکنند هیچ ارتباطی با اسلام_و_مسلمانی ندارند حالا میخواهد خمینی و خامنه ای و روحانی باشد و یا اردوغان احمق داعشی. اسلام دین صلح ومداراست پس کسانیکه بدنبال بهانه اند که سرببرند وخون بریزند بلاشک فرزندان ابلیس اند. امانوئل_ماکرون چه اشتباهی کردی که حسن روحانی تروریست پرور و حامی تروریستهای فعال داخل فرانسه را به کاخ الیزه دعوت کردی.حالا ملت_فرانسه بچشند طعم دوستی با رژیم ملایان را. اگر حمله_نظامی به ملایان میکردی امروز اردوغان تو را دیوانه خطاب نمیکرد و ملت_فرانسه در ترس زندگی نمیکردند.

آدم مونده به شما جماعت طرفدار دموکراسی و آزادی خواه و لیبرال مسلک آمریکایی چه بگوید. به جای محدود کردن پاسخ سوالات مطرح شده را بدهید. حتی اون شخص اگر خامنه ایی باشد چرا سعی میکنید صورت مسئله را پاک کنید. ادعای بی موردی کرده بفرمایید دفاع کنید از ادعای موجه خودتان!؟ بیچاره مدعیان آزادی بیان! وقتی در حجّت و استدلال کم میاورند خواستار محدودیت طرف مقابل می شوند!

اینجا جک چقدر قیافش شبیه داعشی هاست؟؟ سوالات'نقطه زن'رهبری ازجوانان فرانسه؛ -آیا،اهانت آزادی بیان است! -چرا،پرسیدن ازهلو کاست جرم است!

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش کبیر استنماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش_کبیر است مردم در ایران روز ۷ آبان را به عنوان روز بزرگداشت کوروش کبیر جشن می‌گیرند اما جمهوری اسلامی در سالهای اخیر مانع برگزاری این جشن و حضور مردم در آرامگاه کوروش کبیر شده است روزهای آخرِ شماست. از چهرۀ پلیدتان مشخص است که چقدر شیطان صفت هستید. این موضوع هیچ ربطی به بیگانگان ندارد... In the only place in the world where the celebration of Cyrus Day is forbidden, Iran is under the rule of the mullahs! How oppressed the Iranian people really are!

حتما باج مفصلی گرفته که به طرف اسلام نظر داره 😓😓 آیا خامنه ای اسپانسر مالی توییتره؟واسه همین جک این همه در برابر نفرت پراکنی نژادی خامنه ای سکوت میکنه؟ لجن یه عمامه کم داره ریش وپشمم ونگاه ! راستی این مغز گوهی ها چرا قیافشون این شکلیه .؟فک کنم دست آخوند به ننش رسیده. رهخر جمهوری عسلامی توئیتر رو برای مردم فیلتر کرده و حرام میدونه ولی خودش به هر طریقی از اون استفاده میکنه و دولت‌ها رو تهدید به نابودی میکنه باید حساب دیکتاتور‌ جمهوری عسلامی بسته بشه

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شدسفیر آمریکا در سازمان_ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شد کلی کرفت گفت این تحولات نشان می‌دهد که برای ایجاد صلح در منطقه به رویکرد متفاوتی نیاز است. بلس ی واحد پول جهانی وجود داشت رویکرد جدید لازمه دوتا استراتژیه،یک نابودی ویروس اسلام در خاورمیانه و خاستگاه آن،دوم برچیدن رژیم جمهوری اسلامی،بجز این آب در هاون کوبیدن است. اگر خاور میانه است که به خاورمیانه ای ها ربط داره ، نه به آمریکا . اما اگر خاور آمریکا هست ، شما هر کاری دوست داشتید بکنید. آمریکا سرطان خاور میانه است و تمام. لطفا از خاور میانه گمشید و تشریف نجستان را ببرید به وطن خودتون .

انتخابات در آمریکا و ایران: این بار «نرمش استراتژیک» لازم استاینکه انتخاب مجدد ترامپ به سود حکومت ایران است یا انتخاب بایدن، و پیروزی هر یک از این دو در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، چه تاثیری بر انتخابات ایران و آینده جمهوری اسلامی بر جای می‌گذارد، سوالاتی است که یورونیوز در گفت‌وگو با سه کارشناس مطرح کرده است. حیف عمر ما تو این مسخره بازیا اگر ترامپ رای بیاره دیگه فکر نکنم حتی خمش استراتژیک هم جواب بده!

آمریکا داده‌های «حساس» ماهواره‌ای را در اختیار هند قرار می‌دهدداده‌های ماهواره‌ای آمریکا به هند برای هدفگیری موشک‌ها و پهپادهای مسلح کمک خواهد کرد.

ظریف: تبادل ۲ جاسوس بازداشتی با آمریکا کذب محض است/ پیشنهاد مبادله همه زندانیان را داده‌ایموزیر امور خارجه ضمن تکذیب تبادل دو جاسوس بازداشتی با آمریکا، گفت: وزارت خارجه پیشنهاد مبادله تمامی زندانیان دو طرف (ایران و آمریکا) در همه نقاط جهان را داده است.

نوناووت؛ سرزمینی که کرونا هنوز در آن ثبت نشده است - BBC News فارسیابتلا به کرونا در بسیاری از مناطق کانادا در حال افزایش است ولی نوناووت، شمالی‌ترین سکونت‌گاه دائمی انسان، سرزمینی است منحصر به فرد در آمریکای شمالی که هیچ مورد آلودگی به ویروس کرونا در آن دیده نشده است.