سکونت ۳۷ درصد جمعیت تهران در بافت فرسوده

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

معاون شهرسازی شهرداری تهران: ۳۷ درصد از جمعیت شهر تهران در بافت فرسوده ساکن هستند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، حمیدرضا صارمی صبح امروز با حضور در صحن علنی شورای شهر تهران گزارشی در خصوص نوسازی بافت فرسوده ارائه کرد و گفت: براساس پیشنهادات و تذکرات اعضای شورای شهر بررسی در خصوص نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد در شهر تهران انجام شده است و بر همین اساس ۲۵۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای محله نفرآباد در راستای اجرای ۱۵ پروژه زیرساختی و تحرک توسعه تا پایان خرداد اختصاص داده می‌شود که بخشی از این پروژه‌های آموزشی، عمومی و فرهنگی تا پایان سال آغاز خواهد شد.

صارمی با تأکید بر اینکه توجه به بافت فرسوده در دوره ششم عمیق‌تر شده است، اظهار کرد: رویکرد این دوره نوسازی و بازآفرینی است اما بهسازی نیز در دستور کار قرار دارد چرا که ۳۷ درصد از جمعیت شهر تهران در بافت فرسوده ساکن هستند و امیدواریم بخش زیادی از این بافت نوسازی شود. معاون شهردار تهران بیان کرد: وام ۶۰۰ میلیون تومانی تنها برای بافت فرسوده در نظر گرفته شده و امیدواریم بتوانیم با پیگیری‌هایی این تسهیلات را برای بافت ناپایدار نیز اختصاص دهیم و انتظار داریم شورا در بافت فرسوده به شهرداری تهران بیش از گذشته کمک کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تجمع بازنشستگان در دست‌کم ۱۶ شهر؛ بازداشت معترضان در تهرانهم‌زمان با برگزاری تجمع اعتراضی بازنشستگان تامین اجتماعی در دست کم ۱۶ شهر ایران در روز دوشنبه، ۱۶ خرداد، شماری از معترضان در تهران بازداشت شدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

گزارش تازه در مجلس در تلاش برای کاهش سن ازدواج در ایرانمرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی تازه «پیشنهادهای» خود را برای کاهش دادن سن ازدواج در ایران ارائه داده است که «تقویت مشاغلی که وابستگی به تحصیلات عالی ندارند» ازجمله... اینها بروش موشها میخوان امار جمعیت را بالا ببرند! باورم نمیشه برای حرف های مفتتون ماهیانه حقوق هم میگیرید!! سن ازدواج توی ایران اونقدر بالا هست که هرچی مجلس خودشو بکشو شاید تا پایان این دور مجلس بتونه برسونش به ۲۵ سال!!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دومین روز آتش‌سوزی‌ها در یونان؛ جنگل‌ها در حومه آتن در آتش می‌سوزندمقام‌های محلی می‌گویند به دلیل گستردگی مکان‌های آتش‌سوزی و همچنین وزش باد شدید، محدوده مناطقی که درگیر حریق شده‌اند، گسترش یافته است. کارجمهوری اسلامیه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در تهرانمعاون اداره کل هواشناسی استان تهران: *در ناحیه غرب تهران وزش باد شدید و خیلی شدید مورد انتظار است *این وزش باد شدید می‌تواند به‌صورت طوفان لحظه‌ای باشد *این شرایط جوی زمان زیادی ماندگار نیست *پس از گذشت دوساعت جوی آرام بر شهر حاکم خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پژوهشگر معروف زبان و ادبیات ترکی در تهران بستری شدحسین محمدزاده صدیق، نویسنده و پژوهشگر شناخته شده زبان و ادبیات ترکی در بیمارستانی در تهران بستری شد. - خبرگزاری آناتولی از اینکه اینگونه خبرها ائتنیکی را پوشش میدهید سپاسگزاریم خیر دووالار سیزینله اولسون Anadolu'nun evrildiği bu yeni haber verme yöntemini kutlayıp, yolunun devamlı olmasını dilerim.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نیروهای امنیتی بازنشستگان معترض در تهران را دستگیر کردندروز دوشنبه ۱۶ خرداد بازنشستگان معترض در دست‌کم ۱۶ شهر ایران مقابل ساختمان تامین اجتماعی و مراکز اداری تجمع کردند. گزارش‌ها از بازداشت شماری از بازنشستگان در تهران حکایت دارند. اخبار_ایران تنها راه ازادی و رهایی ایرانیان از بند و بساط انحصارگری جاهلیت ارباب رعیتی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران فقط و فقط با برسمیت شناختن هویت و فرهنگ و تمدن و مدنیت بزرگ مشترک علوم حق حقیقت طبیعی خردمندانه ی ازلی ابدی ملتهای ایرانیان به امور کشور ممکن است ولاغیر.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »