سکونت دو میلیون نفر در بافت فرسوده تهران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت دو میلیون نفر در شش هزار هکتار بافت فرسوده تهران ساکن هستند. براساس آمار‌های رسمی بیش از۱۹ میلیون نفر در ایران در بافت‌های فرسوده زندگی می‌کنند. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- محمد تقی‌زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفته که دو میلیون نفر در شش هزار هکتار بافت فرسوده تهران ساکن هستند.وی اضافه کرده «اقدامات حقوقی و مالکیت اراضی یکی از موانع بافت‌های فرسوده» است چراکه «برخی اراضی دارای سند رسمی نیستند و یا اوقافی» هستند.

این مقام مسئول ادامه داده «کارگروه وقف برای تعیین تکلیف اراضی اوقافی تشکیل شده که باید فعالیت‌های خود را به صورت مستمر انجام دهند تا مشکلات اراضی بافت‌های فرسوده مرتفع شود.»📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نباید اجازه دهیم تحریم های ظالمانه آمریکا در توسعه روابط اقتصادی دو کشور خللی ایجاد کندرئیس جمهور توسعه روابط و همکاری‌های ایران و صربستان در زمینه‌های گوناگون از جمله اقتصادی، تجاری، علمی و فناوری را حائز اهمیت دانست و بر ضرورت تلاش مسوولان دو کشور در راستای گسترش مناسبات و همکاری‌های همه جانبه تهران- بلگراد تاکید کرد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

تاکید جوزپ بورل بر راه حل دو کشور در نشست جمع‌آوری کمک برای فلسطینکشورهای اتحادیه اروپا سالانه حدود ۶۶۰ میلیون یورو به «مردم فلسطین» کمک مالی می‌کنند. kickexcom KickEcosystem
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران برای مدت دو ماه از ارائه گذرنامه به سیروس عسگری خودداری کرده بودایران برای مدت دو ماه از ارائه گذرنامه به سیروس_عسگری خودداری کرده بود سی‌بی اس نیوز به نقل از گزارش‌هایی از داخل ایران اعلام کرد که روند اخراج عسگری از ایالات متحده هم‌اکنون در حال اجرا است و او ممکن است روز چهارشنبه به ایران بازگردد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تمامی زندانیان ایران و آمریکا در هر دو کشور در یک نگاهدرحالی سیروس عسگری، شهروند ایرانی زندانی در آمریکا در حال بازگشت به تهران است که همچنان در زندان‌های ایران و ایالات متحده شهروندان این دو کشور در حبس هستند. اما کدام ایرانی‌ها در آمریکا در بازداشت هستند؟ و اسامی آمریکایی‌های زندانی در ایران کدام است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دو خبرنگار «تی‌آر‌تی ورلد» در جریان پوشش اعتراضات در آمریکا مجروح شدنددو تن از خبرنگاران شبکه تلویزیونی «تی‌آر‌تی ورلد» ترکیه هنگام پوشش اعتراضات ضد نژادپرستی در آمریکا مورد اصابت گلوله‌های پلاستیکی پلیس قرار گرفته و مجروح شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مساجد عربستان سعودی پس از دو ماه به روی نمازگزاران باز شد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »