سکوت مسوولان زندان درباره نیاز فوری مژگان کاووسی به عمل جراحی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با وجود تاکید پزشک زندان_اوین به لزوم عمل_جراحی اورژانسی همورویید مژگان_کاووسی، مسئولان زندان تا کنون هیچ‌ اقدامی در این باره انجام نداده‌اند. جزییات بیشتر 👇 اخبار_ایران اطلاع_رسانی خبرنگاری_جرم_نیست اعتراضات_پاییز_۹۸ اعتصاب_غذا

با وجود تاکید پزشک زندان «اوین» به لزوم جراحی اورژانسی «مژگان کاووسی»، مسوولان زندان تاکنون هیچ‌ اقدامی در این باره انجام نداده‌اند.

به نقل از یک منبع مطلع، مژگان کاووسی به دیابت نوع دو مبتلا است، ‌ضربان قلبش نسبت به قبل پایین‌تر آمده و مشکل آریتمی‌ ضربانش تشدید شده، با این حال در تماس تلفنی با خانواده‌اش گفته است تا زمانی که به وضعیت پزشکی و حقوق انسانی ‌او توجه نشود، هم‌چنان به اعتصاب غذا ادامه خواهد داد.» این منبع مطلع تاکید می‌کند وضعیت تندرستی مژگان کاووسی به شکلی است که با دشواری می‌تواند حرکت کند. با این وجود، مسوولان زندان هیچ واکنشی به درخواست‌هایش نداشته‌اند.

او از اوایل شهریور در اعتراض به بروکراسی حاکم بر روند اجرای درخواست زندانیان، تبعیض جنسیتی در برخورداری از امکان تماس تلفنی و اعطا نکردن مرخصی به زندانیان بند زنان زندان اوین، دست به اعتصاب غذا زده است. مژگان کاووسی در جریان اعتراضات سراسری آبان ماه، در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در منزلش در نوشهر بازداشت و یک ماه بعد، در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۸ به طور موقت با قرار وثیقه آزاد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا فرد بازداشت‌شده می‌تواند در برابر سوال‌های ماموران امنیتی سکوت کند و پاسخ ندهد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ماشین پروپاگاندای کره شمالی در تلاش برای دلربایی از خارجی‌ها - BBC News فارسیوقتی به دستگاه تبلیغاتی کره شمالی فکر می‌کنید، احتمالا انتظار دارید که به سبک و سیاق دهه‌های گذشته و دوران جنگ سرد عمل کند، نه این که از زمان خودش جلوتر باشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تصمیم فوری AFC به سود الهلالکنفدراسیون فوتبال آسیا قانون قرنطینه ۱۴ روزه را برداشت، به محض منفی شدن جواب آزمایش کرونا، بازیکنان می‌تواند تیم را همراهی کند بیش از ۱۵ بازیکن الهلال به کرونا مبتلا هستند ولی درخواست این تیم برای لغو بازی با شهرخودرو قبول نشده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نسرین ستوده در پی اعتصاب غذا از زندان اوین به بیمارستان منتقل شد🔺نسرین_ستوده در پی اعتصاب غذا از زندان_اوین به بیمارستان منتقل شد ⚡️ رضا خندان، همسر خانم ستوده در روز شنبه اعلام کرد که او از زندان اوین به بیمارستانی در شمال تهران منتقل شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسناد افشا شده: 'بانک مرکزی امارات مانع نقض تحریم های ایران نشد' - BBC News فارسیتحقیقات بخش عربی بی بی سی نشان می دهد که به رغم هشدار به بانک مرکزی امارات متحده عربی درباره نقض تحریم های ایران به وسیله یک شرکت مستقر در این کشور، این بانک برای توقف این فعالیت ها اقدام نکرده است. بی بی سی عربی با تحقیق برای روی اسناد مالی درز کرده از فعالیت های غیرقانونی بعضی از بانک های بین المللی متوجه شده است که یک بانک بریتانیایی به بانک مرکزی امارات درباره فعالیت های شرکت تجاری گونش، مستقر در دوبی هشدار داده بود. اما بر اساس این اسناد، شرکت گونش به دریافت خدمات از بانک های محلی در امارات ادامه داده است. بانک امارات رو کجای دلم بذارم این وسط ناموسا؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا برای گفت‌وگو درباره تهدید حزب‌الله به لیتوانی سفر می‌کند🔺مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا برای گفت‌وگو درباره تهدید حزب‌الله به لیتوانی سفر می‌کند ⚡️نیتن سیلز، هماهنگ‌کننده امور ضدتروریسم وزارت خارجه ایالات متحده، برای گفت‌وگو درباره تهدید گروه شبه‌نظامی حزب‌الله روز دوشنبه راهی لیتوانی خواهد شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »