سکوت مقام‌های ترکیه؛ تهران بار دیگر بازداشت کارمند کنسولگری ایران در استانبول را تکذیب کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سکوت مقام‌های ترکیه؛ تهران بار دیگر بازداشت کارمند کنسولگری ایران در استانبول را تکذیب کرد جزئیات بیشتر🔽

سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران روز دوشنبه در نشست خبری خود با خبرنگاران بار دیگر تأکید کرد که هیچ کارمند کنسولگری ایران در ترکیه بازداشت نشده است.

سخنگوی وزارت خارجه ایران با طرح این نکته که بازداشت دیپلمات ها خلاف رویه ها است و چنین اتفاقی نمی‌تواند رخ دهد، از فرد بازداشت شده به عنوان یکی از اتباع ایران یاد کرد که هنگام ورود به ترکیه در فرودگاه بازداشت شده است.

آقای اردوغان در این سفر که برای شرکت در جشن پیروزی جمهوری آذربایجان بر ارمنستان در قره باغ انجام شده بود، شعری خواند که به آذربایجانی‌های ایران و رود ارس که سرچشمه آن در ترکیه و بخشی از مرز طبیعی میان ایران و آذربایجان است، اشاره داشت. با وجود این هر دو کشور تلاش کردند تا با مدیریت فضای تنش آلود، از ادامه جنگ لفظی جلوگیری کنند. تماس تلفنی مولود چاوش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه با محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران و اعلام این موضوع از سوی طرف ایرانی که سوء تفاهم برطرف شده است در این مسیر ارزیابی می‌شود.اما آیا واقعا سوء تفاهم های ایجاد شده میان ایران و ترکیه در این روزها پایان یافته است؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش چاووش‌اوغلو به سکوت غرب در برابر شهادت 13 شهروند ترکیه در گاراوزیر امور خارجه ترکیه از سکوت کشورهای غربی در برابر شهادت 13 شهروند کشور توسط گروه تروریستی پ.ک.ک در منطقه گارای عراق انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی غرب نمیاد خودش رو محکوم کنه که از برلین و پاریس بپرس صلیبچیها اصلیترین فتنه ساز مشترک با حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران در جغرافیای فرهنگی مدنیت بزرگ و مشترک حضور یکتائی ملتهای منطقه اند.در این منطقه هر جنایتی رخ دهد ردپای مشترک صلیبچیها با حکومت اشغالگر ایران پر روشن دیده میشود. حکومت ایران را باید حذف کرد! آمریکا بزرگترین تامین کننده سلاح تروریستهاست خودش هم بزرگترین تروریست جهان است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«حمله» به یک کشتی اسرائیلی در خلیج فارس؛ تهران و تل آویو سکوت کردندبرخی رسانه‌های خبری روز سه شنبه از هدف حمله قرار گرفتن یک کشتی تجاری اسرائیلی در نزدیکی سواحل امارات عربی متحده خبر دادند. دیر گزارش کردی!خوابی؟تازه تو عراق هم پایگاه اسراییل رو زدن ج ا با دم شیر بازی نکن یعنی کار کیی میتونه باشه؟ 🤔 🤔 🤔
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مولوی عبدالحمید: چرا دولت ایران در قبال جنایات چین سکوت می‌کند؟من فکر میکردم مولوی فوت کرده باشه تا الان! احتمالا اشعار جدیدش مجوز نگرفته که اینهمه مدت چیزی بیرون نداده! دولت روحانی به منظور جبران کسر بودجه افزایش هزار تومانی قیمت بنزین را جهت اجرا ابلاغ نموده است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزير يمنى از سكوت جهان در قبال كشتار پناهجویان آفریقایی توسط حوثی‌ها انتقاد کرددر حالی که علل آتش سوزی یکشنبه گذشته در یکی مراکز بازداشت پناهندگان در صنعا، هنوز مشخص نشده و جمعی دروغ از نوع وهابی این اعمال‌ جنایتکار انه حوثی های یمن جواب مماشات گری جو بایدن با رژیم فاشیستی ولایت فقیه است که حوثی ها را از لیست تروریستی خارج کرد. رژیم تروریستی ولایت فقیه زبانی جز زور نمی فهمد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش ظریف به احتمال کاندیدا شدنش و سکوت بایدن در قبال برجامواکنش ظریف به احتمال کاندیدا شدنش: *تصمیم من همان است که اعلام کرده بودم و نه جدال با خدا و نه مردم دارم *جدیت لیست کابینه منسوب به من همان اندازه است که یک کابینه از شخصیت‌های کارتونی در همین فضای مجازی منتشر شده بود معاوضه با سگ ولگرد این مادر جنده کونی با اون زبانه بزورگی که داره روزش برسد دروازه شهر آویزانش می کنیم تا بگند ه . هروقت این مادر قحبه را می بینم کهیر میزنم😡سگ شاشید به روح کثیف مادرت که همچین گوهی را ریده.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »