سکه ارزان شد/ دلار ثابت ماند

21/01/2020 05:28:00 ب.ظ

در بازار ارز امروز قیمت‌ها ثابت ماند اما در بازار سکه و طلای داخلی همچون بازار جهانی شاهد کاهش قیمت‌ها بودیم.

سکه امروز ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان بود، طلای ۱۸ عیار، هر گرم ۴۹۳ هزار تومان فروخته شد و دلار برای فروش با کاهش ۵۰ تومانی، ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان عرضه شد

در بازار ارز امروز قیمت‌ها ثابت ماند اما در بازار سکه و طلای داخلی همچون بازار جهانی شاهد کاهش قیمت‌ها بودیم.

در این میان نیم‌سکه دو میلیون و ۴۶۰ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.ربع سکه نیز ۱۰ هزار تومان کاهش یافته و یک میلیون و ۴۴۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود.اما هر قطعه سکه یک گرمی ۱۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته و ۹۳۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم در طلافروشی‌ها ۴۹۳ هزار تومان عرضه می‌شود که ۳۰۰۰ تومان کاهش یافته است.در بازارهای جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلا ۱۵۵۴ دلار ثبت شده است که چهار دلار کاهش قیمت دارد.از ارز چه خبر؟ امروز در حالیکه نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌ها ثابت ماند، در بانک‌ها قیمت خرید آنها افزایش یافت؛ به طوریکه بانک‌ها امروز هر دلار آمریکا را ۱۳ هزار تومان خریدند و نرخ خرید هر یورو هم ۱۴ هزار تومان اعلام شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

خودت نوشتي دلار ٥٠ تومن ارزان شد بعد تيتر زدي ثابت ماند؟ 🤔 این آمارارو از کدوم سوراختون در میارین دلار: 13450 و پراید به مرز 60000000 تومان رسید

نرخ ارز و طلا در بازار استانبول

قیمت نفت برنت به 65.74 دلار رسیدهر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز در بازارهای جهانی با قیمت 65.74 دلار داد و ستد شد. - خبرگزاری آناتولی

پیکر خدمه هواپیمای اوکراینی از تهران به کی‌یف فرستاده شدپیکر قربانیان اوکراینی سرنگونی پرواز تهران - کی‌یف وارد این کشور شد.

ثبت رکوردشکنی بانوی دونده ایران در فدراسیون جهانی/ فصیحی سهمیه جهانی گرفتثبت رکوردشکنی بانوی دونده ایران در فدراسیون جهانی فرزانه فصیحی بانوی دونده ایران در مسابقات دوومیدانی داخل سالن آزاد صربستان در دوی ۶۰ متر رکورد ۷.۲۹ را از خود بر جای گذاشت که فدراسیون جهانی دوومیدانی رکورد جدید فصیحی را ثبت کرد.

سهمیه بنزین بهمن‌ماه واریز شد+جدول- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimدر بامداد امروز (اول بهمن‌ماه) سهمیه بنزین بهمن‌ماه در کارت‌های سوخت شخصی شارژ شد. دقت کدید وقتی رسانه های خارجی یک خبری نفعمون اعلام میکنن چقدر خوشحال میشیم. و با اطمینان کامل باز نشرش میکنیم. دلیلش چی میتونه باشه؟

نماینده کهنوج: سه میلیون دلار جایزه نقدی به قاتل ترامپ می‌دهیمنماینده مردم کهنوج در مجلس ایران با بیان این‌که «اگر همه کرمانی‌ها در راه حاج قاسم شهید شوند، ابایی ۸۰ میلیون بود که 😂😂😂 پس فردا میگن یه پژو ۲۰۶ جایزه قاتل ترامپ یک مشت روانی و جنایتکار دارن بر ایران حکومت میکنن نگاه کن توروخدا قیافشو؟ یعنی این گاوهای مجلس رو باید به توپ بست و از بین برد

به گزارش ایسنا، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (سه‌شنبه) ۵۰ هزار تومان ارزان شد و چهار میلیون و ۸۴۰ هزار تومان داد و ستد شد.دلار آمریکا امروز در بازار استانبول با قیمت 5.هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز در بازارهای جهانی با قیمت 65.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید در کی‌یف، پایتخت، مراسمی با حضور نخست وزیر و رئیس جمهوری اوکراین برای قربانیان برگزار شده است.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار طرح قدیم ۳۰ هزار تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و چهار میلیون و ۸۳۰ هزار تومان عرضه شد. در این میان نیم‌سکه دو میلیون و ۴۶۰ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.5420 لیر ترکیه فروخته شد. ربع سکه نیز ۱۰ هزار تومان کاهش یافته و یک میلیون و ۴۴۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود.01. اما هر قطعه سکه یک گرمی ۱۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته و ۹۳۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود.01. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم در طلافروشی‌ها ۴۹۳ هزار تومان عرضه می‌شود که ۳۰۰۰ تومان کاهش یافته است.

در بازارهای جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلا ۱۵۵۴ دلار ثبت شده است که چهار دلار کاهش قیمت دارد.8920 لیر خرید و با قیمت 5. همچنین هر بشکه نفت خام وست تگزاس آمریکا (WTI) نیز هم‌ اکنون به بهای 59. از ارز چه خبر؟ امروز در حالیکه نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌ها ثابت ماند، در بانک‌ها قیمت خرید آنها افزایش یافت؛ به طوریکه بانک‌ها امروز هر دلار آمریکا را ۱۳ هزار تومان خریدند و نرخ خرید هر یورو هم ۱۴ هزار تومان اعلام شد. در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نیز نرخ خرید هر اسکناس دلار ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان بود که نسبت به روز گذشته تفاوتی نکرده است. همچنین هر یورو نیز به قیمت 6. همچنین این صرافی‌ها هر اسکناس یورو را ۱۴ هزار و ۳۵۰ تومان خریدند و ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان فروختند که قیمت این ارز هم ثبات را تجربه می‌کند.33 دلار به فروش رفت و با قیمت 65. ارز مسافرتی هم که تا سقف ۱۰۰۰ یورو به مسافران کشورهای غیر همسایه ارائه می‌شود، با احتساب کارمزد بانک مرکزی و بانک‌ها حدود ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد.5420 لیر فروخته شد.

انتهای پیام .