سپاه هفت کشتی صید غیرقانونی ترال را توقیف کرد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

04/09/2019 01:17:00 ب.ظ

نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه ای از توقیف 7 فروند کشتی صیادی ترال توسط یگان شناوری پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه در منطقه جاسک خبر داد.

کشتی, اخبار نظامی | اخبار دفاعی

«سپاه هفت کشتی صید غیرقانونی ترال را توقیف کرد» نیروی دریایی سپاه: ۷ فروند شناور صیادی ترال که ۲۴ خدمه آن خارجی هستند به دلیل رعایت نکردن فاصله مجاز از ساحل برای صیادی و تخلف صید آبزیان، توسط شناورهای نیروی دریایی سپاه توقیف شدند

نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه ای از توقیف 7 فروند کشتی صیادی ترال توسط یگان شناوری پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه در منطقه جاسک خبر داد.

در این اطلاعیه  آمده است:  7 فروند شناور صیادی ترال  که 24 خدمه آن خارجی هستند ،شامگاه گذشته(سه شنبه) به دلیل رعایت نکردن فاصله مجاز از ساحل برای صیادی و تخلف صید آبزیان، توسط شناورهای نیروی دریایی سپاه توقیف و به منظور ادامه روند رسیدگی به پرونده تخلف، تحویل مقامات قضایی شدند.

 در این اطلاعیه با بیان اینکه شناورهای توقیف شده 222 تن انواع آبزیان را صید کرده اند ،تاکید شده است : نیروی دریایی سپاه با راه اندازی بسیج دریایی و گشت‌های شناوری با هرگونه تخلف در حوزه صیادی که معیشت و زندگی مردم منطقه را با چالش و مشکل مواجه کند، با جدیت برخورد می‌کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

🎥 نیروی دریایی سپاه ۷ کشتی ترال را متوقف کرد فرمانده پایگاه امامت نیروی دریایی جاسک: شناورهای نیروی دریایی سپاه، ۷ شناور صیادی ترال را به دلیل عدم رعایت فاصله با ساحل و تخلف صید آبزیان توقیف کردند برای ادامه رسیدگی، پرونده این شناورها تحویل مقامات قضایی شده‌اند

توقیف ۷ کشتی ترال در جاسک توسط سپاه

توقیف ۷ فروند کشتی صیادی ترال با ۲۴ خدمه خارجی در منطقه جاسکتوقیف ۷ فروند کشتی صیادی ترال با ۲۴ خدمه خارجی در منطقه جاسک روابط عمومی نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه ای از توقیف ۷ فروند کشتی صیادی ترال توسط یگان شناوری پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه در منطقه جاسک خبر داد.

توقیف ۷ فروند کشتی صیادی «ترال» در منطقه جاسکروابط عمومی نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه‌ای از توقیف ۷ فروند کشتی صیادی ترال در منطقه جاسک خبر داد.

وزارت خارجه آزادی برخی خدمه کشتی انگلیسی توقیف شده را تایید کردسخنگوی وزارت امور خارجه: *تعدادی از خدمه کشتی انگلیسی توقیف شده در ایران آزاد شده‌اند *با خدمه کشتی و ناخدای کشتی مشکلی نداریم *این کشتی تخلفاتی انجام داده است طبیعی است وقتی کشتی متوقف می‌شود، خدمه کشتی هم متوقف شوند

به برخی خدمه کشتی انگلیسی توقیف شده اجازه بازگشت به کشورشان داده شدسخنگوی وزارت خارجه: *به برخی خدمه کشتی انگلیسی توقیف شده اجازه بازگشت به کشورشان داده شد *با خدمه کشتی و ناخدای کشتی مشکلی نداریم *این کشتی تخلفاتی انجام داده است طبیعی است وقتی کشتی متوقف می‌شود، خدمه کشتی هم متوقف شوند

توقیف یک کشتی آلمانی امدادرسان به مهاجران در ایتالیارهبر حزب راست افراطی لیگا که سکان هدایت وزارت کشور ایتالیا را در دست دارد هفته گذشته در راستای سیاست درهای بسته خود به روی پناهجویان شمال آفریقا با امضای حکمی ورود کشتی الیونور Eleonore به آب های کشورش را ممنوع اعلام کرده بود.

تحویل تجهیزات جدید جنگ نوین به نیروی دریایی سپاه در این اطلاعیه  آمده است:  7 فروند شناور صیادی ترال  که 24 خدمه آن خارجی هستند ،شامگاه گذشته(سه شنبه) به دلیل رعایت نکردن فاصله مجاز از ساحل برای صیادی و تخلف صید آبزیان، توسط شناورهای نیروی دریایی سپاه توقیف و به منظور ادامه روند رسیدگی به پرونده تخلف، تحویل مقامات قضایی شدند.، فرمانده این پایگاه اعلام کرده که شناور‌های نیروی دریایی سپاه، هفت شناور صیادی ترال را به دلیل «رعایت نکردن فاصله مجاز از ساحل برای صیادی و تخلف صید آبزیان» توقیف کرده‌اند.به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ روابط عمومی نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه ای از توقیف 7 فروند کشتی صیادی ترال توسط یگان شناوری پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه در منطقه جاسک خبر داد .به گزارش ایلنا، روابط عمومی نیروی دریایی سپاه در اطلاعیه‌ای از توقیف ۷ فروند کشتی صیادی ترال توسط یگان شناوری پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه در منطقه جاسک خبر داد.

 در این اطلاعیه با بیان اینکه شناورهای توقیف شده 222 تن انواع آبزیان را صید کرده اند ،تاکید شده است : نیروی دریایی سپاه با راه اندازی بسیج دریایی و گشت‌های شناوری با هرگونه تخلف در حوزه صیادی که معیشت و زندگی مردم منطقه را با چالش و مشکل مواجه کند، با جدیت برخورد می‌کند. انتهای پیام/ . وی اضافه کرده «این شناور‌ها ۲۲۲ تن انواع آبزیان را صید کرده بودند.