سپاه پاسداران ایران: یک تیم اشرار مسلح در سیستان و بلوچستان متلاشی شد

14/02/1400 02:28:00 ب.ظ

سپاه پاسداران #ایران: یک تیم اشرار مسلح در #سیستان و #بلوچستان متلاشی شد

سیستان, بلوچستان

سپاه پاسداران ایران: یک تیم اشرار مسلح در سیستان و بلوچستان متلاشی شد

نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد که یک تیم «اشرار مسلح» در استان سیستان و بلوچستان این کشور متلاشی شده است. - خبرگزاری آناتولی

04.05.2021عکس از ایرنااستانبول/خبرگزاری آناتولیقرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که یک تیم از «اشرار مسلح» در استان سیستان و بلوچستان متلاشی شده است.در این اطلاعیه که از سوی روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران منتشر شده، آمده است: رزمندگان قرارگاه قدس با انجام اقدامات اطلاعاتی یک تیم از اشرار مسلح که دارای سابقه شرارت، آدم ربایی و قتل را داشته در کمین قرار گرفته که 2 نفر از اعضای این تیم کشته و یک نفر نیز دستگیر شد.

همچنین طی این عملیات مقادیری «سلاح، مهمات و مواد منفجره» کشف شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

در قضایای اخیر بسیجی‌ها مظلوم واقع شدند/بچه های تیم ملی چشم ملت ما را روشن کردند

به مناسبت هفته بسیج، صبح امروز؛ شنبه ۵ آذرماه جمع کثیری از بسیجیان با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. ادامه مطلب >>

دو شهروند بلوچ در نیک‌شهر به دست نیروهای سپاه پاسداران کشته شدند

شلیک اخطار گارد ساحلی آمریکا در تنگه هرمز به قایق‌های سپاه پاسداران | DW | 11.05.2021قایق‌های تندروی سپاه پاسداران به کشتی‌های نیروی دریایی امریکا که زیردریایی 'یواس‌اس جورجیا' را اسکورت می‌کردند، تا فاصله ۱۳۵ متری نزدیک شدند. گارد ساحلی ایالات متحده در تنگه هرمز ناچار به ۳۰ شلیک اخطار شده است. پا به فرار گذاشت این زیردریایی اتمی؟ گارد ساحلی آمریکا؟؟ از کی تاحالا خلیج‌فارس ساحل آمریکا ست؟ خبرگزاری دوزاری آمریکایی ها که جرأت چنین غلطایی روندارن اماگیرم که چنین غلطی هم کردن شماهاچرا ذوق میکنین و دُم تکون میدین ؟!

شلیک‌های هشدار در تنگه‌ هرمز؛ پنتاگون از مزاحمت قایق‌های تندرو سپاه پاسداران خبر دادپنتاگون از شلیک‌های هشدار یک شناور آمریکایی به قایق‌های تندرو ایرانی که در نزدیکی ناوگان دریایی این کشور در تنگه‌هرمز مانورهای «غیرایمن» انجام داده‌اند، خبر داد. جزئیات بیشتر🔽 یعنی همه تلاششون رو دارند می کنند که یه درگیری ای بوجود بیارند و درستش کنند پیرهن عثمان و مذاکرات وین رو ناکارآمد کنند. زرشک، بهشون دلار ندین نمیخواد چسی بیایین پنتاگون مرزهای کشورش هزاران کیلومتر با تنگه هرمز فاصله داره .تو خلیج فارس دنبال چی هستن ؟؟

شلیک هوایی یک شناور آمریکایی برای اخطار به قایق‌های تندرو سپاه در تنگه هرمز

پنتاگون: نگرانی خود را از فعالیت نیروی دریایی سپاه به ایران اعلام کرده‌ایمجان کربی، سخنگوی وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا، در یک کنفرانس خبری در رابطه با افزایش تنش‌های اخیر ایران با شناورهای خود در خلیج اعلام کرد ناخرسندیو

نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد که یک تیم «اشرار مسلح» در استان سیستان و بلوچستان این کشور متلاشی شده است.استان‌وایر- روز سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰، نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دو شهروند بلوچ را در شهرستان نیک‌شهر استان سیستان و بلوچستان به ضرب گلوله به قتل رساندند.ایران شلیک اخطار گارد ساحلی آمریکا در تنگه هرمز به قایق‌های سپاه پاسداران قایق‌های تندروی سپاه پاسداران به کشتی‌های نیروی دریایی امریکا که زیردریایی"یواس‌اس جورجیا" را اسکورت می‌کردند، تا فاصله ۱۳۵ متری نزدیک شدند.بنا بر اعلام وزارت دفاع آمریکا، ۱۳ قایق تندروی سپاه پاسداران ایران در فاصله حدود ۱۳۰ تا ۲۷۰ متری از شش شناور نیروی دریایی آمریکا که در تنگه هرمز در حال اسکورت کردن زیردریایی یو‌اس‌اس جورجیا بوده‌اند، مانورهای «غیرایمن» و «غیرحرفه‌ای» انجام داده‌اند که در نتیجه طی دو مرحله در مجموع ۳۰ گلوله هشدار از سوی یک شناور این کشور شلیک شده است.

04.05. هویت یکی از کشته شدگان «ملارحیم رییسی» اعلام شده و گزارش شده که یک شهروند دیگر هم توسط نیروهای سپاه پاسداران بازداشت شده است.2021 عکس از ایرنا استانبول/خبرگزاری آناتولی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که یک تیم از «اشرار مسلح» در استان سیستان و بلوچستان متلاشی شده است. به گفته جان کربی سخنگوی پنتاگون قایق‌های تندروی سپاه پاسداران به شش کشتی نیروی دریایی امریکا که زیردریایی"یواس‌اس جورجیا" را اسکورت می‌کردند تا فاصله ۱۳۵ متری نزدیک شدند. در این اطلاعیه که از سوی روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران منتشر شده، آمده است: رزمندگان قرارگاه قدس با انجام اقدامات اطلاعاتی یک تیم از اشرار مسلح که دارای سابقه شرارت، آدم ربایی و قتل را داشته در کمین قرار گرفته که 2 نفر از اعضای این تیم کشته و یک نفر نیز دستگیر شد. این خبرگزاری به نقل روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه نوشته است که این افراد از «اشرار مسلح» بوده‌اند. همچنین طی این عملیات مقادیری «سلاح، مهمات و مواد منفجره» کشف شده است.

گفتنی است طی سالهای اخیر خشونت‌ها در استان سیستان و بلوچستان ایران افزایش یافته است. کمپین فعالین بلوچ نوشته است که ماموران اطلاعات سپاه اجساد این دو نفر را با خود بردند و منزل کپری که این افراد در آن بودند را آتش زده اند. به گفته کربی مشخص نبود که این قایق‌ها به چه سمت و در چه جهتی در حرکتند. طی این خشونت‌ها شمار زیادی از نیروهای امنیتی ایران و گروه‌های مسلح فعال در منطقه که دولت ایران آنها را «اشرار مسلح» می نامد جان خود را از دست داده اند. . 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:.