سپاه پاسداران ایران: شبکه مسلح قاچاق انسان متلاشی و 30 گروگان آزاد شدند

24/06/1400 11:04 ق.ظ

سپاه پاسداران ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که یک شبکه مسلح قاچاق انسان در استان آذربایجان غربی این کشور متلاشی و 30 گروگان نیز آزاد شده اند. - خبرگزاری آناتولی

سپاه پاسداران ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که یک شبکه مسلح قاچاق انسان در استان آذربایجان غربی این کشور متلاشی و 30 گروگان نیز آزاد شده اند. - خبرگزاری آناتولی سپاه پاسداران ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای برخورد و مقابله با شبکه سازمان یافته قاچاق اتباع خارجی و با اقدام اطلاعاتی در شهرستان خوی، یک باند گروگان گیری، شکنجه و اخاذی اتباع خارجی شناسائی و منهدم شد .

در این اطلاعیه که از سوی روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهداء منتشر شد، آمده است: در درگیری که با اعضای این شبکه بوقوع پیوست پنج نفر از قاچاقچیان مسلح دستگیر و یک نفر از آنها به هلاکت رسید.

ادامه مطلب:
aa_persian »

پنجمین روز گلوله‌باران مواضع احزاب کُرد مخالف ایرانی در اقلیم کردستانحملات توپخانه‌ای سپاه پاسداران ایران به مواضع احزاب اپوزیسیون کُرد ایران در اقلیم کردستان عراق برای پنجمین روز پیاپی ادامه پیدا کرد.به گزارش منابع کرد Viva IRAN 🇮🇷

بازرسان آژانس به تدریج خود را با قواعد و مقررات جدید وفق داده‌اندنماینده ایران در آژانس گفت: اقدامات امنیتی در تأسیسات هسته ای ایران، به طور منطقی و معقولی تشدید و محکم شدند.

چندین کشته در بمباران شبه‌نظامیان وابسته به ایران در مرز سوریه با عراقبنا به گزارش دیدبان حقوق بشر سوریه در حمله هوایی به کاروان شبه‌نظامیان وابسته به ایران در مرز سوریه و عراق چندین عنصر شبه‌نظامی کشته و مجروح شدند.منابع

سه شهروند ایالت فلوریدا به توطئه برای نقض تحریم‌های ایران و پولشویی متهم شدند🔺 هر سه متهم روز سه‌شنبه ۲۳ شهریور برای اولین بار در دادگاه فدرال رسیدگی به این پرونده حاضر شدند. جلسه استماع مربوط به بازداشت آن‌ها روز چهارشنبه در دادگاهی در میامی برگزار خواهد شد. ⬇ بیشتر بخوانید:

ویدئویی از نیویورک؛ فرش قرمز مت گالا پس از ۲ سال وقفه کرونایی پهن شددر شو امسال افراد با لباس‌های عجیب و غریب نسل زد و با آکسسوارهای عجیب و غریب‌تر روی فرش قرمز حاضر شدند.

پژوهشگران ژاپنی با استفاده از چاپگر سه‌بُعدی استیک ساختندپژوهشگران ژاپنی موفق شدند با استفاده از تکنولوژی پیشرفته چاپ سه‌بعدی، استیکی با میزان ماهیچه و چربی متناسب تولید کنند، و امیدوارند این تکنولوژی به زودی

سپاه پاسداران ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که یک شبکه مسلح قاچاق انسان در استان آذربایجان غربی این کشور متلاشی و 30 گروگان نیز آزاد شده اند.استانبول/خبرگزاری آناتولی

سپاه پاسداران ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای برخورد و مقابله با شبکه سازمان یافته قاچاق اتباع خارجی و با اقدام اطلاعاتی در شهرستان خوی، یک باند گروگان گیری، شکنجه و اخاذی اتباع خارجی شناسائی و منهدم شد .

در این اطلاعیه که از سوی روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهداء منتشر شد، آمده است: در درگیری که با اعضای این شبکه بوقوع پیوست پنج نفر از قاچاقچیان مسلح دستگیر و یک نفر از آنها به هلاکت رسید.

در این اطلاعیه افزوده شده: سه قبضه اسلحه جنگی به همراه مهمات، آلات و ابزار جرم از این شبکه کشف و 30 نفر از اتباع گروگان گرفته شده آزاد شدند که آثار شکنجه در تمام بدن آنها مشهود است. اعضای این باند مسلح با گروگان گیری و شکنجه اتباع خارجی اقدام به شرارت و اخاذی از خانواده های قربانیان می‌کردند.