سپاه پاسداران؛ از دخالت در انتخابات سازمان نظام پزشکی تا تسلط بر آن | DW | 05.10.2021

13/07/1400 07:25:00 ب.ظ

تلاش سپاه برای تسلط بر سازمان نظام پزشکی ایران پس از ده سال 'نتیجه' داد و حالا ریاست این سازمان به دست بسیجی‌ها افتاده است. مسئولان سابق این نهاد به خصوص موضعی انتقادی درباره ممنوعیت ورود واکسن داشتند.

تلاش سپاه برای تسلط بر سازمان نظام پزشکی ایران پس از ده سال 'نتیجه' داد و حالا ریاست این سازمان به دست بسیجی‌ها افتاده است. مسئولان سابق این نهاد به خصوص موضعی انتقادی در باره ممنوعیت ورود واکسن داشتند. تلاش سپاه برای تسلط بر سازمان نظام پزشکی ایران پس از ده سال"نتیجه" داد و حالا ریاست این سازمان به دست بسیجی‌ها افتاده است. مسئولان سابق این نهاد به خصوص موضعی انتقادی در باره ممنوعیت ورود واکسن داشتند.

سپاه پاسداران پس از تسخیر ریاست مجلس شورای اسلامی، شهرداری تهران، وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی، شورای مناطق ‌آزاد تجاری و بسیاری نهاد‌های حکومتی از نظامی و امنیتی گرفته تا اقتصادی، در صدد تسلط بر تشکل‌های صنفی، مدنی و علمی کشور برآمده است. نوشته‌ی حاضر به چگونگی تسلط این نهاد نظامی بر سازمان نظام پزشکی یکی از دیرپاترین تشکل‌های صنفی کشور می‌پردازد.

رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران به انتقاد احمدی‌نژاد واکنش نشان داد و گفت: «اقدام اطلاعات سپاه در روند بررسی صلاحیت‌ها در انتخابات نظام پزشکی"قانونی" بوده و به درخواست مراجع قانونی صورت پذیرفته است». headtopics.com

اولین امکانِ واردات واکسن، مربوط به واردات اسپوتنیک بود که نظام پزشکی با آن اعلامیهٔ شدیداللحن، با آن مخالفت کرد.(بوی کبابِ فایزر شنیده بودند، لابد!)

کثافت میزن توش

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

جلسه شورای امنیت درباره کره شمالی؛ پیونگ‌یانگ سازمان ملل را به «اعمال استانداردهای دوگانه» متهم کردایالات متحده آزمایش‌های موشکی کره شمالی را «بی‌ثبات‌کننده» و تهدیدی برای منطقه می‌داند. اما می‌افزاید، هیچ نیت خصمانه‌ای علیه آن کشور ندارد و خواهان بازگشت پیونگ‌یانگ به مذاکرات است.

سازمان ملل از لیبی به دلیل اعمال خشونت گسترده در عملیات جمع‌آوری مهاجران انتقاد کردسازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد که شمار مهاجران جمع آوری شده در لیبی که با عملیات گسترده و خشن نیروهای امنیتی و انتظامی این کشور همراه بوده است، از ۵ هزار نفر فراتر رفت.

طرح رتبه بندی معلمان نیاز به چکش‌کاری دارد/ نیاز داریم بودجه این طرح بیشتر شودسخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به طرح رتبه‌بندی معلمان با تاکید بر اینکه نیاز است پیشنهادهایی به آن اضافه و پخته‌تر شود، گفت: نیاز داریم که بودجه این طرح نیز بیشتر شود.

۸۹۰ فوت‌شده بر اثر کرونا در عرض ۲۴ ساعت در روسیه | DW | 04.10.2021شیوع کرونا در روسیه شدت گرفته است. در ۲۴ ساعت گذشته ۸۹۰ نفر در اثر ابتلا به کرونا یا در ارتباط با این ویروس جانشان را از دست داده‌اند. این رقم بالاترین آمار مرگ و میر از ابتدای پاندمی کرونا در روسیه است.

وزیر خارجه آمریکا خواستارخروج باقر نمازی از ایران شد | DW | 05.10.2021وکلا و خانواده باقر نمازی می‌گویند وضعیت او خطرناک است و باید در ۱۰ روز آینده تحت عمل جراحی قرار گیرد. آنتونی بلینکن، وزیر أمور خارجه آمریکا می‌گوید او باید در چنین وضعیتی در جمع خانواده‌اش باشد. وقتی یک جاسوس بیمار شده است وظیفه طرف مقابل چیست؟ چرا برای آزادی از تبادل و یا روش های دیگر استفاده نمی کنند و صرفا فشار می آورند!؟ سیامک_نمازی

کشف یک توالت خصوصی ۲۷۰۰ ساله در اسرائیل | DW | 05.10.2021باستان شناسان در اسرائیل در حفاری‌های خود توالتی کشف کردند که قدمت آن را ۲۷۰۰ سال می‌دانند. پژوهشگران امیدوارند با بررسی این یافته اطلاعاتی در مورد تغذیه و بیماری‌های مردم آن دوران به دست بیاورند. توصیه میشود این باستان شناسان یه تحقیقی هم در مورد توالتی که زندانیان فلسطینی از آن فرار کردن بکنه این توالت بسیار قدیمی تر از مدل مشابه در شهر مکه هستش 🧐 البته کعبه توالت بزرگتریه مگه همون توالت پیدا کنید چون جا برای ریدن کم میارید در آینده نزدیک